Jump to content

Ki-200

Ladowanie ki 200... To jest chyba zart. Predkosc 0 opieram sie skrzydlem i nagle BUM skrzydlo wybucha przechyla sie na drugie skrzydlo BUM skrzydlo wybucha..

Gaijin.....................

Ladowanie ki 200... To jest chyba zart. Predkosc 0 opieram sie skrzydlem i nagle BUM skrzydlo wybucha przechyla sie na drugie skrzydlo BUM skrzydlo wybucha..

Gaijin.....................

Z tego co wiem już na devie jest to naprawione.

I na cholerę tworzyć kolejny temat (już trzeci) o tym samym samolocie...

Edited by RideR2
  • Upvote 1
medal medal medal medal

• 2 weeks later...

Ki-200 to dobry samolot. Na Nowej Gwinei nie wzbijam się, tylko lecę blisko powierzchni wody jakieś 800km/h i dolatuję do reszty. Zabijam jak jeszcze nie zdążą się odpowiednio rozpędzić. Ja się pobawię (przynajmniej 2 fragi) a za ten czas moja drużyna dolatuje i się zajmuje resztą, a ki-200 ma czas na powrót do bazy. Kolega (z dywizjonu =Bia= o ile dobrze pamiętam) który dużo gra suszim, ląduje na wodzie (bardzo blisko lotniska), a szybkość naprawy i przeładowania ma zrobioną na tyle dobrze, że nie zdąży utonąć i go naprawia.

• Upvote 1
medal medal medal

Jak tym samolotem najlepiej się wzbijać, z jaką prędkością?

Obojętnie przecież to samolot z silnikiem rakietowym czyli generujesz tyle mocy, że mało kiedy będziesz miał niską prędkość do tego kadłub przystosowany do szybowania czyli mało co energię gubisz.
medal medal medal

na ab to starujesz z wysokosci to cisniesz pod 30st..predkosc maleje do 300kmh to wyrownujesz troche zeby nie zejsc ponizej tej predkosci....jak bedziesz mial 3min paliwa to na zero i bedziesz mial spora przewage nad mysliwcami oraz bomberami...potem tylko szybowanko w ich strone...aha i jeszcze tasmy to tylko smugacze ;)

• 2 months later...
  • 1 month later...

Nie wiem czy ktoś zauważył. Ki-200 ma teraz zapas paliwa na 6:18  + jak kolega wyżej napisał, lądowanie na AB jest naprawione ;)

Edited by _Kostuch_
medal medal medal medal medal medal

Nie wiem czy ktoś zauważył. Ki-200 ma teraz zapas paliwa na 6:18  + jak kolega wyżej napisał, lądowanie na AB jest naprawione ;)

Uoo,muszę to zobaczyć na własne oczy.

EDIT:

Potwierdzam,paliwa w baku teraz ma się na 6:18.W końcu można potoczyć boje o panowanie na wysokim pułapie.

Jak z lądowaniem nie miałem jeszcze okazji sprawdzić.

Edited by MasterBLB
medal medal medal medal medal medal medal medal

• 9 months later...

Przy ilu G to cudo łamie skrzydła? I czy jest w ogóle teraz grywalne? Bo nie wiem, czy expić, czy sobie odpuścić ;)

Teraz jest "zabezpieczenie", że przez 3 sekundy możesz te np 12G wytrzymać. Gdy wyświetla Ci się napis "extreme overload/ekstremalne przeciążenie", to wiesz, że za 3 sekundy zgubisz skrzydła.

medal medal medal

• 2 years later...
Guest

Aktualnie 

100% Latająca trumna ,którą nawet nie warto starać się wracać do bazy .

-próba wejścia na lepszą wysokość - wyczerpanie paliwa - trup

-szybowanie na 400 km/h - wszystko ucieka albo nasi nam kradną fragi

-próba dogonienia myśliwca - nie dogania a po przekroczeniu dozwolonej prędkości  -trup

-próba dogonienia bombowca -explozja od jednej kuli -trup

-ucieczka przed jetem -   nie da się -trup

-nurek- trup

-walka kołowa kończy się czołówką bo nie są głupi ,odskakują i nawracają - czołówka = trup

-zarysowanie lakieru,skaleczenie skrzydła  = korkociąg -trup

-chmury na mapie /długa walka -szybowanie bez celu ,wyczerpanie paliwa -trup

10 bitew:

K/D 0,2 (zgroza)

zarobek pokrył 30 % kosztu napraw (zgroza)

Wniosek :trzeba być skończonym masochistą żeby tym latać .Nadaje się tylko do tego żeby  go przywiązać do bomby i zrobić kamikadze.

Jak dla  mnie to jedyny bezużyteczny  samolot w całej frakcji .

Guest

Jak ktoś przesiądzie się z R2Y  to chyba musi być w szoku . Skok z nieba do piekła i do tego na wyższy BR.

R2Y wciąga Suszi nosem .

Najgorsze jest jeszcze to, że stale lata się w mixach z Niemcami i Włochami . Przy ich  wypasionych jetach z 8,0 ,ten kastrat wygląda jak 5 koło u wozu .Okradają go ze wszystkiego :zlo: Można sobie co najwyżej poszybować do jakiejś artylerii i ją zniszczyć .:facepalm:

@HATAMOTO

Albo, póki trwa event i są zadania na bombienie, lecieć prosto i zdejmować bombowce. Bombery albo nurkują by nabrać prędkość, albo utrzymują te początkowe 3k lub wznoszą się nieznacznie. Mało który leci bokiem mapy i się wznosi ile wlezie. I piszę to z perspektywy pilota B-57 (przynajmniej póki trwa event) ;3

R2D2Y spokojnie daje w tym radę, zazwyczaj jest jednym z pierwszych samolotów jakie widuję, razem z F-84 i niekiedy G.91. Me163 widzę trochę później, kiedy spada na mnie z góry niczym gniew bogów.

O Arado oczywiście nawet nie wspominam x3

Edited by Nightwolf_

• 2 months later...
Guest

Normalnie parodia .

Po wyjściu na mapę Bleble-sur-Mer muszę przepraszać ludzi że się tam znalazłem i robić exit.:snowgirl:Z 5 minut paliwa to ja tam sobie mogę .Tam ludzie z 20 min nie dają rady.

Co za ślimak wysyła tam takie maszyny ? 

• 1 year later...

Opyla się teraz kupować do AB? Bo mam chęci ale ostry deficyt SL... Mam kupę wybadanych i nie kupionych... Skutek cen napraw sprzed ponad roku. Obawiam się, że te nowe wynalazki mnie zmiażdżą w nim aczkolwiek mam wrażenie, że np.: Kikka lata teraz sporo żwawiej więc może?

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...