Jump to content

Temat o b17 bez płakania? To chyba jakiś żart, albo płacz-posty zostały usunięte. O wytrzymałości można powiedzieć tylko jedno: kadłub baaaardzo mocny a skrzydła jakby z zardzewiałego metalu były. Byle seria i lecimy wąchać żonkile od spodu. Niestety teraz niemiaszki nie muszą się zbytnio trudzić by nas zestrzelić. Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie wkurza- strzelcy. Ty celujesz, strzelac strzela w inną stronę... Powinni zmienić system strzelania z wieżyczek bo nie da się zobaczyć celu jeżeli jest nad, albo pod nami. Do B17stki mam sentyment więc będe nią grał nawet jak by go znerfili strasznie. Teraz jest jeden plus- wkońcy są samouszczelniające się zbiorniki (chyba) bo jak się b17stka zapali to zgaśnie. Kiedyś to płomień oznaczał śmierć- szybszą lub wolniejszą. Powinni też dawać bonus za wyskoczenie z samolotu jeżeli spadamy w dół. Taki widok 10 spadochronów w małych odstępach do dopiero coś.

Akurat niemieckie 30 były stworzone do niszczenia B-17.

medal

ja pamiętam jak wbiłem b17e to w pierwszej bitwie zostałem zestrzelony przez bota :D który leciał jakimś jakiem z jedną 20mm i miałem takiego niefarta że uszkodził mi lotkę tak że nie dało się skręcić i spadłem :D prawdę mówiąc nie wierzyłem wtedy własnym oczom że to bot mnie ukosił :D następne bitwy jednak o niebo lepiej mi wychodziły, prawie zawsze napatoczy się jakiś nobek który chce atakować b17 od tyłu i potem gorzko tego żałuje :D widok lecącego na 2 lub jednym silniku poobijanego b17, bezcenny :D samolot daje naprawdę dużo frajdy z grania, jedyne co go może łatwo rozwalić to FW, jaki i kobry ze swoimi armatkami i jakiś niemiecki szajs ze swoimi 30mm, aczkolwiek często udawało mi się przeżyć dość długi ostrzał z amerykańskich 37. teraz ulepszam wersję G bo ponoć jest o niebo wytrzymalsza, no i o wiele lepiej wyposażona defensywnie

Edited by tomek21nowy

@Up

Powiem ci że przyjemniejszy wg mnie oczywiście jest B-17L, G trafia na naprawdę niezłych koksiarzy a w B-17L masz szanse, że trafisz na mniej uzbrojonych gości no i naprawa troche mniej boli ;).
 Ale jak już wcześniej pisałem cała linia jest świetna.

ja pamiętam jak wbiłem b17e to w pierwszej bitwie zostałem zestrzelony przez bota :D który leciał jakimś jakiem z jedną 20mm i miałem takiego niefarta że uszkodził mi lotkę tak że nie dało się skręcić i spadłem :D prawdę mówiąc nie wierzyłem wtedy własnym oczom że to bot mnie ukosił :D ...

... teraz ulepszam wersję G bo ponoć jest o niebo wytrzymalsza, no i o wiele lepiej wyposażona defensywnie

byś się zdziwił ile to razy mnie boty na "Hokkaido" zdejmowały gdy leciałem B-24...

na tej mapie to cholerstwo jest szczególnie natrętne, zwłaszcza te w Brokenfighter'ach...

a ta lotka to bug w DM, często występujący również w całej serii B-25.

wersja G ma fajną wieżyczkę pod dziobem dla tych co lubią zdejmować miękkie cele strzelcami.

co do wytrzymałości to ciężko powiedzieć, bo gdy latałem wersją E to dopiero uczyłem się obsługi ciężkich bombowców, i nie miałem zbyt dobrze przeszkolonej załogi.

Edited by Toshinou
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...

Witam, zauważyłem po nowym "paczu", że bombowce wersji B zostały nieźle przecenione, i koszty naprawy również ale niestety nie dotyczy to wersji B-17E/L dzisiaj zagrałem bitwę i okazało się że koszt naprawy samolotu trzeciej ery jest wyższy niż ery czwartej np B-17G lub Liberator.

Koszt naprawy w bitwie HB na B-17E/L wyniósł mnie dzisiaj ponad 27k masakra, wczoraj za naprawę B-17G zapłaciłem 16k?

Może mi ktoś podpowiedzieć co jest grane?

Witam, zauważyłem po nowym "paczu", że bombowce wersji B zostały nieźle przecenione, i koszty naprawy również ale niestety nie dotyczy to wersji B-17E/L dzisiaj zagrałem bitwę i okazało się że koszt naprawy samolotu trzeciej ery jest wyższy niż ery czwartej np B-17G lub Liberator.

Koszt naprawy w bitwie HB na B-17E/L wyniósł mnie dzisiaj ponad 27k masakra, wczoraj za naprawę B-17G zapłaciłem 16k?

Może mi ktoś podpowiedzieć co jest grane?

Grane jest to, że wszędzie jest spam bombowców. Gdzie nie wejdziesz to 1/2 teamu to bombowce. A gdy wylosuje Ci cały team przeciwny myśliwców, to budzisz się z ręką w nocniku. Być może Gaijin bawi się ponownie w balansowanie.

Edited by TheAndyboy888
medal medal medal medal medal

Grane jest to, że wszędzie jest spam bombowców. Gdzie nie wejdziesz to 1/2 teamu to bombowce. A gdy wylosuje Ci cały team przeciwny myśliwców, to budzisz się z ręką w nocniku. Być może Gaijin bawi się ponownie w balansowanie.

Ale jest to tylko w przypadku B-17E/L... poza tym nie tu jest pies pogrzebany, jeśli jeden team losuje 80% bombowców a drugi posiada ich w ilości 10% to mm szwankuje i jego trzeba poprawić. A tak na marginesie to chyba wersji B-17E/L jest najmniej, bo to klon B-17E z ulepszoną wieżyczką i zbadanie jego nie jest potrzebne w badaniu B-17G. Może właśnie dlatego go przeoczyli :P.

Edited by Uwaa

Dobrze że Yb-40 nie dodali :D (jeszcze). Dobrze ponieważ uzbrojony był od 14 do 30 karabinów 12,7mm, były także wersje z różnymi działkami, nawet 40mm.

Yb-40-gun-details.png

Edited by Kofeina101
medal medal medal medal medal medal medal

Ale jest to tylko w przypadku B-17E/L... poza tym nie tu jest pies pogrzebany, jeśli jeden team losuje 80% bombowców a drugi posiada ich w ilości 10% to mm szwankuje i jego trzeba poprawić. A tak na marginesie to chyba wersji B-17E/L jest najmniej, bo to klon B-17E z ulepszoną wieżyczką i zbadanie jego nie jest potrzebne w badaniu B-17G. Może właśnie dlatego go przeoczyli :P.

bardziej jak 60% mojego teamu to B-17G/B-24, a 90% wrogiego team'u to Me-163 (pozostałe 10% to He-162)

B-17E/L nie posiadam właśnie z tego względu że nie był wymagany.

Dobrze że Yb-40 nie dodali :D (jeszcze). Dobrze ponieważ uzbrojony był od 14 do 30 karabinów 12,7mm, były także wersje z różnymi działkami, nawet 40mm.

[spoiler]Yb-40-gun-details.png[/spoiler]

w końcu miałbym maszynkę na tryb Dominacji.  :lol:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...

Gram Wellim, który jest dość łatwy do strącenia(kaemy 7.7mm), ale i tak,jeśli piloci kilku Wellingtonów wykazują jakąkolwiek wolę współpracy i lecą razem, to taka formacja jest bardzo trudna do ugryzienia, nawet dla myśliwców z działkami(swoją drogą ruskie działka mają mega OP celność).Amerykańskie bombowce mają przecież lepsze uzbrojenie obronne, więc w teorii taki zespół może bez problemu wygrać bitwę- wystarczy,że polecą obok siebie, zniszczą cele, albo nawet bez bombardowania- polatają wzdłuż i wszerz mapy i strącą każdy myśliwiec, jaki odważy się do nich podlecieć. Sęk w tym,że najczęściej piloci bombowców nie chcą ze sobą współpracować, a już w ogóle rozbraja mnie, jak widzę B-17 lecącego ze mną na czołówkę...

Gram Wellim, który jest dość łatwy do strącenia(kaemy 7.7mm), ale i tak,jeśli piloci kilku Wellingtonów wykazują jakąkolwiek wolę współpracy i lecą razem, to taka formacja jest bardzo trudna do ugryzienia, nawet dla myśliwców z działkami(swoją drogą ruskie działka mają mega OP celność).Amerykańskie bombowce mają przecież lepsze uzbrojenie obronne, więc w teorii taki zespół może bez problemu wygrać bitwę- wystarczy,że polecą obok siebie, zniszczą cele, albo nawet bez bombardowania- polatają wzdłuż i wszerz mapy i strącą każdy myśliwiec, jaki odważy się do nich podlecieć. Sęk w tym,że najczęściej piloci bombowców nie chcą ze sobą współpracować, a już w ogóle rozbraja mnie, jak widzę B-17 lecącego ze mną na czołówkę...

Sęk w tym, że bardzo często wystarczy jeden taki B-17, który pozamiata wszystkie myśliwce wroga...

• 3 weeks later...

teraz ulepszam wersję G bo ponoć jest o niebo wytrzymalsza, no i o wiele lepiej wyposażona defensywnie

Ktoś potrafi z doświadczenia potwierdzić info, że wersja G jest o niebo wytrzymalsza ?
Stałem się własnie posiadaczem wersji E i ciekawi mnie przyszłość.

Nie będzie tak, ze trafia na przeciwników którzy zmiotą go jedną salwą działek ? Edited by MarTum
medal

Mam serdecznie dość tych B17 psują całą przyjemność z gry. Zawsze gdy lecę bearcatem na berlin to cała drużyna to B17 w najlepszym przypadku po za mną dwa inne myśliwce. Bearcat jest OP i z każdym niemcem robi co chce ale jeżeli atakuje mnie 6 przeciwników bo widzą że jestem jedynym myśliwcem lub B17 już rozwalili to szlak jasny mnie trafia i nie ma mi kto pomóc.
Chciałbym mocnego nerfa dla B17 i wtedy tyle ludzi by nimi nie latało. Edited by bartektxt
  • Upvote 2

Mam serdecznie dość tych B17 psują całą przyjemność z gry. Zawsze gdy lecę bearcatem na berlin to cała drużyna to B17 w najlepszym przypadku po za mną dwa inne myśliwce. Bearcat jest OP i z każdym niemcem robi co chce ale jeżeli atakuje mnie 6 przeciwników bo widzą że jestem jedynym myśliwcem lub B17 już rozwalili to szlak jasny mnie trafia i nie ma mi kto pomóc.
Chciałbym mocnego nerfa dla B17 i wtedy tyle ludzi by nimi nie latało.

Może od razu usunąć je z gry?  :Ds  :yes: , tak by było najlepiej  :Ds. 
Uwielbiam was czytać jak płaczecie na bombowce  :Ds  :Ds

• Upvote 1
medal medal medal medal

Może od razu usunąć je z gry?  :Ds  :yes: , tak by było najlepiej  :Ds. 
Uwielbiam was czytać jak płaczecie na bombowce  :Ds  :Ds

Zdecydowana większość woli czytać Twoje wypociny, w których opisujesz zestrzelenie Twojego niezniszczalnego Wellingtona, czy narzekasz na to, że bombowce są UP.

A Bartek ma rację. Teraz teamy US to tacy sami prosi jak chociażby ty Kombajnista z ich zajebistym spamem przegiętych B-17 z zajcewami na pokładzie i FM latawca. Myśliwcem nie zestrzelą bota, a na bombowcu udają Jamesa Bonda  :facepalm:

Edited by TheAndyboy888
  • Upvote 5

Zdecydowana większość woli czytać Twoje wypociny, w których opisujesz zestrzelenie Twojego niezniszczalnego Wellingtona, czy narzekasz na to, że bombowce są UP.

A Bartek ma rację. Teraz teamy US to tacy sami prosi jak chociażby ty Kombajnista z ich zajebistym spamem przegiętych B-17 z zajcewami na pokładzie i FM latawca. Myśliwcem nie zestrzelą bota, a na bombowcu udają Jamesa Bonda  :facepalm:

+1 dokładnie...

medal medal

cicho siedź  noobie :)

Co cicho siedź, tak było by najlepiej. 

Skoro B-17 psują cały sens gry i psują balans, najlepiej by było wywalić je kompletnie z gry, koniec płaczów i koniec narzekania na idiotów takich jak ja na wieki wieków amen 007_3.png

Edited by Kombajnista_noob
medal medal medal medal

Co cicho siedź, tak było by najlepiej. 

Skoro B-17 psują cały sens gry i psują balans, najlepiej by było wywalić je kompletnie z gry, koniec płaczów i koniec narzekania na idiotów takich jak ja na wieki wieków amen 007_3.png

no naprawdę jesteś noobem, to jak by usunąć spita, tigera, rudego, mustanga

medal

• 2 weeks later...
Witam!
Posiadam B25 j1 i niewiem czy warto iśc w ten samolot. Zależy mi na sile ognia i wytrzymałości. Ładunek to rzecz drugorzędna

Warto. Tyle że nie dziw się, jak będziesz padał od strzała z Jaka 9 czy Kobr. Taki urok.

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...