QuickHit

Member
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutral

About QuickHit

 • Rank
  Aircraftman
 1. Eee, tam. Wszyscy hejtują Kowana. Dwa dni temu strzelałem się z nim (bezskutecznie) na kronikach w Afryce. Nie uwierzycie - samolot go zabił.
 2. Wszystkie mają być premium.
 3. Tak, z tym że w przypadku losowań po bitwie masz ograniczenie do ery którą grasz. W przypadku kronik dostajesz losowo od I do IV.
 4. Nawet nie wiem co to było, spekuluję że miało to związek z japońskim drzewkiem pancernym i jego niewielką ilością maszyn.
 5. Jako kolega innego gracza ze znacznym stażem na forum apeluję: Szanowni koledzy, żryjcie łyżeczką a nie chochlą, bo to się kiedyś smutno skończy.
 6. Z cyklu: Żeby Talbotowi było przykro. Najlepszy talizman jaki kiedykolwiek dostałem, choć bardziej ucieszyłbym się z tej nagrody po lewej. Z drugiej strony - nie ma go czego żałować. I tak zgarnie kupę GE w konkursie graficznym, a ja nie.
 7. Ja to zrobiłem mimo tych zmian. Najpierw T-34 i zajęcie strefy. Potem Jak-7B i zestrzelony Me-109, atak działkami na 6/2 zakończony rozbiciem się na nim. Potem Ił-2 i wlot z bombami w StuG-a. Nie, nie chwalę się, wręcz przeciwnie - I feel dirty inside. W sumie był to trening przed przyszłym tygodniem, kiedy praktycznie nie będę miał czasu i sił na grę.
 8. Ostatnio usunięto boty z paru map (Dżungla, Ash River, chyba też Hurtgen) i wszystkie wsadzono na Karpaty. Dlatego tak muli, bo jest ich znacznie wiecej niż kiedyś, a nawet walczą ze sobą. W sumie to trochę szkoda, bo boty bardzo się przydają przy robieniu obligacji - asysty i trafienia krytyczne, a tak ...
 9. Bo trzeba rozróżniać, trofeum po bitwie i skrzynkę za 2 zadania. Te drugie mam póki co słabe, ale trofea były niezłe - 3 talizmany i 3 zniżki 50% i więcej (Dora 75%, Dora 50% i KW-122 50%).
 10. A ti-ti-ti, Talbotu, ty !!! Będę go drażnił. Sam bym chciał sobie popisać na forum pod swoim nickiem po banie, zamiast używać altów i/lub zmuszać siostrzeńca do grania w WT, żeby sobie popisać - główny alt właśnie stracił możliwość komentowania. A co do owego piekła lotniczego, to właśnie prawdopodobnie dlatego nie zdobędę tego Excelsiora - bo ciężko jest zdobyć ileś tam fragów, jak 3/4 wrogiej drużyny to samoloty. A nie mam tyle czasu żeby ciupać do 10 wygranych. To powinna być normalna bitwa czołgowa z samolotami w drugiej linii jako nagroda za wyniki - a tak RB czołgowe ściąga idiotów z AB, dla których AB jest za trudne i psują grę innym. A GJ tego oczywiście nie poprawił. Nie poprawił też czegoś innego, ale to akurat korzystne dla mnie, więc.