jaime28

Regia Aeronautica
 • Content count

  125
 • Joined

 • Last visited

medal medal

Community Reputation

221 Neutral

About jaime28

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

434 profile views
 1. Wiadomo, manerw kombajnisty to wyższa szkoła wtajemniczenia, ponadto ma 100% skuteczności w uniemożliwieniu zdobycia expa na naszym bezbronnym bombowcu/szturmowcu.)))
 2. Powiedzmy sobie szczerze, że =3OO= ma najbogatszą historię ze wszystkich dywizjonów w WT (do takiego stopnia, że @Stona widząc blachę =3OO= niemalże z automatu wysyła na Sybir), a wasz wątek śledzę jeszcze za czasów, kiedy nie udzielałem się na forum - czyli tak ze dwa lata (poczuj się obserwowanym niczym przez agentów Ślimaka). Poza tym, gdy ktoś zaczyna mówić o WT i e-sportach dostaję ataków nudności. Jedyna nadzieją pozostaje trybie World War, jednak żeby go wypróbować trzeba być w dywizjonie. Tu ratunkiem pozostaje =3OO= i jego działania na rzecz #historycznosci #symulacji. Nie wiem czy spełniam wymagania rekrutacji, bo póki co mam tylko jedno ostrzeżenie . Chyba że do dokonań liczą się działania sabotażowe w rosyjskich klanach.
 3. Koniec miesiąca się zbliża, także sugestia skierowana w stronę kamandira =3OO=, żeby przyjął i wyrzucił @Latam_Na_LPG jeszcze kilka razy to może uda mu się uzyskać tytuł "Wygnaniec" o którym kiedyś była mowa. A jak nie chce przyjąć, to niech przyjmnie mnie.
 4. Nie musi być premkowy, bo zysk dla twórcy takiego modelu nie zależy już od ilości graczy, którzy wydali złote szekle na samolot/czołg stworzony przez niego. "Z radością przedstawiamy kolejny punkt naszego programu podziału zysków — gwarantowane płatności. Jeśli wasz model trafi do gry, otrzymacie, zależnie od złożoności modelu, od 6 do 10 tys. USD. Dzięki tej zmianie twórcy nie będą musieli martwić się ryzykiem niskiego popytu na stworzoną przez nich maszynę. Bez znaczenia będzie również to, czy maszyna trafi jako premium, część zestawu, czy specjalnego wydarzenia (ważne dla maszyn unikalnych, dostępnych tylko w wydarzeniach). Jeśli wasza praca pojawi się w grze, pieniądze dostaniecie od ręki."
 5. Wyżej Cobra King, tutaj Wyvern - premium som OP!!!111!!
 6. Niezbyt fortunny sobie skrót na "screen shota" wybrałeś. ;v
 7. Chciałem sobie spokojnie pograć, żeby w końcu wybadać Huntera, ale najwidoczniej na spokojnie się nie da. Prawie 60k ludzi na serwerze i rzuca mnie na team Niemców i makaroniarzy, u których połowa teamu to 8.0, a u aliantów same 7.0 i jeden jeno Vampire z 7.3 ;v. Potem jeszcze bardziej wkurzyło mnie to jak grał mój zespół (tak czołówki z Me 262 to genialny pomysł ).
 8. Zabrali Tobie, a dali mi
 9. Nie wiem czy mam omamy czy nie, ale chyba buffnęli AP'eki - z 286 na 303 mm penetracji (nie ma o tym wzmianki w rejestrze zmian).