Havran27CZ

Member
 • Content count

  110
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

24 Neutral

About Havran27CZ

 • Rank
  Sergeant

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  CZE
 1. Tak j Já teda nevím, ale před letem v RB si vždy mohu vybrat množství paliva v nádrži. Začíná to myslím od 15 min, 30 min atd u Bf 109. U P-47 je minimum myslím 25 min. Je to podle tipu letadla. Takže vzít si minimum, hlídkovat na přídavnou nádrž a pak ji odhodit, abych měl lehčí letadlo je určitě smysluplné
 2. Máš pravdu, ale když nespokojeně bečících oveček je pramálo (menšina), tak si přece nepodělá kvůli nim byznys. A prodloužením čekání na bitvu by to určitě udělal.
 3. Mohu potvrdit. Viděl jsem týpka na mapě Norsko, jak nouzově sednul vedle bodu "A" s obrovským hydroplánem BV... Byl úplně na maděru, už by se nezvedl, ale rozsekal ze střeleckých věží 12ks vyloďovacích člunů a zabránil tak obsazení bodu.
 4. Jak to??? Je velký rozdíl, zda létáš (bojuješ) s plnou nádrží, nebo s minimem paliva - přece
 5. Politikou každé firmy, prosperující na počtu zákazníků, jde v prvé řadě navyšování počtu nových oveček. Tito noví hráči jim plní statistiky a kasu. Naopak hráči, kteří to hrají už od prvopočátku ztrácejí na důležitosti z několika důvodů: 1. je jich málo 2. jsou příliš kritičtí (negativní reklama) 3. nehrají již tak často 4. utrácejí s rozvahou Proto když odejdou není to zase taková ztráta. Ale v případě kdyby se o WT rozšířilo, že se to nedá hrát, protože si zahraješ 1 bitvu za hodinu, kvůli čekání, přestal by příliv nových hráčů a hráčů, kteří to hrají jen kvůli zabití času a těch je bohužel většina. 1000 hardcore hrářů Šneka neuživí. Uživí ho milióny najivek.
 6. Takový dotaz: Přoč není možnost podvěsit na letadla přídavné nádrže? Byla by to docela prča, dát si do hlavní nádrže minimum paliva, podvěsit přídavnou na třeba 30 min a při kontaktu s nepřítelem ji odhodit. Zůstane vám čistej letoun s minimem paliva připravený pro dogfight
 7. GJ to nenatáhne, neb by se značně prodloužily časy čekání na bitvu!! Hra by se stala nudnou a odcházeli by mu hráči.
 8. Po dlouhé době jsem se vrátil k RB tankům. Zvolím si místo respownu, odehraji několik minut, jsem vyřazen, skočím do dalšího stroje a vono mě to respowne na jiném bodu. Dřív pořád platilo místo oživení, které jsem si zvolil na začátku. To je teď NĚJAKÁ novinka???
 9. Dovolím si nesouhlasit. Podle mne je jen na hráčích, v jaké výškové hladině bojují. Šnek to neovlivní. Hráči jsou nadržení rychle se s někým poprat a šup na letiště opravit a vyzbrojit. Proto nelezou do výšek.