Marseill

Way of the Samurai
 • Content count

  7,965
 • Joined

 • Last visited

medal medal medal medal

Community Reputation

4,458 Outstanding

About Marseill

 • Rank
  Marshal of the Air Force
 • Birthday 05/31/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.tgmbrigada-wt.cz/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Česká republika, Trutnov
 • Interests
  commander TGM,CZ/SK clan

Recent Profile Visitors

34,744 profile views
 1. Tak zabít KV-1 s Pz IV až tak problém nebyl a když jsi chtěl tank, který šel blbě prostřelit, tak tam byl Stug III ausf.G, který toho dokáže hodně odrazit jak KV-1 a při vzájemném střetnutí je šance na zabití 50/50. Dnešní event vcelku ušel, ale pravda je, že jsem ho uhrál hlavně za Rusy a zabil jsem tedy dost Pantherů, ale s Pantherem to bylo snad ještě snadnější, protože mi Rusové jezdili sami do rány a rekord jsem měl s prvním strojem 12 zničených vozidel(v RB). Už jsem vyzkoušel i nové stroje, Matylda se dá hrát, ale pancéřování není znát(prostřelí ji snad všechno, ale vše vyvažuje dobré dělo, které fakt zabíjí na 1-2 rány, taky jsem testnul Harpoona a musím říct, že to je dobrý bombardér do leteckých RB, ale dá se dobře použít v tankových bitvách kde můžete plně využít 4 páry raket a 4x500kg bomby(nemá rád moc vysoké rychlosti a potom zatuhne ovládání, ale kupodivu i takto plně naložený je vcelku ovladatelný).
 2. Narazil jsem na takovou věc. že dostávám Podpůrná palba i za něco jiného než za Support fire. Asi používáš jeden překlad pro dvě odlišné věci.
 3. Bohužel AA větších ráží tu nemohou používat výbušnou munici s časovou roznětkou a musí se trefovat přímo do letounu, což je škoda....
 4. No já na jména nebudu moc řešit, beztak to bude jedno, ale spíš mě opravdu zajímá DM větších lodí a i nějaké možnosti vedení palby podle zaměřovače, přeci jen aktuálně jsem viděl spíš divoké přestřelky od boku jak na divokém západě(střelba z třetí osoby bez žádného určení náměru mě nějak moc nezajímá). Hlavně hrát námořní bitvu 45 minut podle mě není až takovej extrém, když si vezmu, že občas létám RB stejně dlouho a z toho 15 minut a více hledám posledního šaška. Stejně si myslím, že se dočkáme i křižníků, ale dál už to nejspíš nebude a osobně bych teda chtěl vidět časem i ponorky(lodí co je mohou lovit je dost a v Navyfieldu jsem rád potápěl ponorkáře)
 5. Ale ty jsi trol, však ani nick takhle pojmenovat nemůžeš a když tam nastavíš poplatky, tak si to rozmyslí i ty tupouni. Samozřejmě, že blbců se najde dost, ale jak se to liší od lidové tvořivosti kdy si na letadle/tanku vytvoří nějakou porno scénku nebo SS znak a podobně?? To je OK, ale pojmenování lodě už je moc?
 6. No, ale pojmenovat si loď by bylo super, přeci jen tanky a letadla se většinou nepojmenovávali, ovšem u lodí to ej jinak a právě místo nějaký vytvořených názvů by měl Gaijjin dát volnost pojmenovat si loď podle sebe. Takhle to jinak dopadne jak s kamuflážemi, prostě většina se na to beztak vykašle a řešit to nebude. Ostatně ve hře nejsou ani znaky klanu, což je taky škoda....
 7. A co takhle možnost si loď pojmenovat sám. Přeci jen by to bylo nejideálnější a tohle bych viděl raději v návrhu než x jmen, které Gaijjin vybere.
 8. No, tohle vypadá zajímavěji, ale ještě by mohli přidat křižníky a to by bylo dostačující. Ovšem netuším kam by zařadili kapesní, bitevní loď Deutschland. No, ale fakt minimálně torpédoborce nabízí už zajímavější námořní bitvy a bude z toho mnohem lepší zážitek než se plavit na člunech, navíc dostat se třeba s torpédovým člunem na dostřel bude výzva. Hlavně potom budu mít důvod možná lodě zahrát, do teď nebyl důvod se o ně vůbec zajímat. Škoda jen, že tím jak celou dobu tvrdili, že čluny postačí odradili dost hráčů.
 9. Ale ty pleteš hrušky a jablka dohromady. Vlastni si kolik chceš účtů, ale nesmíš je někomu později prodávat a nesmíš je mít založené přes ten odkaz na goldy(zatím to prostě neřeší a věř mi ptal jsem se na to, bohužel je to zatím taková šedá zóna, ale být tebou, tak to moc nepřeháním). Vem si z toho co chceš, je mi to totálně u zadnice, ale všichni kdo toto dělají by si měli uvědomit, že za to může být trest až se o to začnou zajímat. Ty si dělej co uznáš za vhodné a předpřiposraná být nemusíš, jen je třeba počítat se vším, když se do něčeho takového pustíš.
 10. Tajemství to není, ovšem využívání tohoto "bonusu"(tím, že si vytvoříš několik účtů a syslíš si goldy na jeden hlavní) může mít za následek zabanování všech účtů, které používáš. Ať si dělá každej co chce, mě to je jedno, já kvůli pár goldům nechci přijít o účet(ostatně mám stejně skoro všechno, tak goldy už prakticky nepotřebuju) a to že to zatím moc neřeší je věc druhá, ale jak se říká všeho dočasu a potom někteří zapláčou nad výdělkem.
 11. Jo, takhle mu stejně odchází hráči, protože jisté BR jsou nehratelné nebo jen pro otrlé jedince a teď jak z toho bludného kruhu ven?
 12. Všechny 109 jsou nějak línější a v eventu kde mě naháněl Spitfire V jsem si to vyloženě užíval(nejen, že stoupal prakticky stejně a možná i o něco líp, tak byl i dostatečně výkonný, aby mě prohnal a to byli ty trop verze co by měli být o dost horší díky tomu filtru a už těžko zvládali boj s F-4). Vytáhneš maximálně +-450 km/h u země a to ještě s WEP v RB(jo max bude asi těch 490).
 13. JJ Němic nemaj skoro nic na ničení pozemních cílů letadly a Hurricany tam řádí jak morová rána. Kdyby aspoň bylo nějaké AA, tohle je fakt děs.
 14. Samozřejmě, že to tak bude, ale tak typoval bych, že další aktualizace se blíží, možná už další měsíc začnou nějaké informace. No, ale necháme se překvapit, já si počkám, beztak nic jiného nezbývá.
 15. Rank hraje malou roli, protože třeba tank co má 2.rank nemůžeš vzít na plnění úkolů, eventů nebo něčeho podobného kde je vyžadovaný 3.rank. No co stejně se dá odhadnout jaký dostanou BR a maximálně to po čase upraví nahoru nebo dolů(většinou tedy nahoru).
 16. Asi to ještě nějak změní, ale tak spíš je hlavní BR. Samozřejmě, musíš nejdřív udělat něco s tanky za obě strany, ale dobrá zpráva je, že stačí obsadit cap.....
 17. Bohužel anketa trvala moc krátce, čím víc hraju, tím víc nedodělků a chyb po této úpravě vidím.
 18. Ahoj Marseill,

  došla mi do pošty nějaká zpráva od tebe. Vůbec nevím o co se jedná. 

  „Zkuste si ho uklidnit, přeci jen tohle se nedělá a už není ani prvního Apríla.  Za tohle bych našeho hráče nejspíš vyrazil. Dělejte jak uznáte za vhodné, ale nepřeji si tohle vícekrát opakovat.

  Já jsem žádnou prasárnu nikdy a nikomu nedělal. Ani nevím o co se se jedná.

  Dnes v poště jsem měl zprávu od GAIIJIN zprávu, že se někdo 14.4. přihlásil na můj nik z jižních čech - odkud nejsem. dne 15.4. byla ta komunikace od tebe a 17.4 se někdo opět pode mnou přihlásil z Jižních čech - v tu dobu jsem se vracel autem z návštěvy. Jestli se něco stalo, tak to může být v této souvislosti. Rozhodně já jsem nikdy nikomu nic špatného nedělal. Napsal jsem to i do našeho klanu, můžeš se tam podívat.

  Stačí toto vysvětlení

  Pafbaf

  1. Show previous comments  1 more
  2. Pafbaf

   Pafbaf

   Ahoj.

   Paya mi to už vysvětlil. ano je to na to. Vím, že to nebylo na mě.

   Fakt jsem si mysle, že jsem já někomu něco udělal, aniž bych o tom věděl, tak jsem se snažil to rychle vysvětlit. Byl trochu zmatek ve zprávách od gaiijinu.

   Pro jistotu se omlouvám.

   ahoj

    

   Paf

  3. Marseill

   Marseill

   :DDNo tak hlavně, že máš účet zpět, holt občas se stane, že ho někdo ukradne. Pokud na mě nebudeš řvát a nadávat mi, tak se zlobit nebudu.:p:

  4. Pafbaf

   Pafbaf

   tak to jsem rád, že to tak bereš.

 19. Tanky v pohodě, zase jsem to tma válcoval se Stugem IIII ausf.A a HEAT zabíjel T-34, když se tam ukázali. No 15mm kanón je prostě krám, ale jde to a Yak rozhodně vydrží méně než IL-2 Narvi si tam munici do kulometů přepadovou a do 15 průbojnou, s tou mi šlo nejlépe sestřelovat, můj rekort za bitvu byl 6 sestřelených a 1 smrt. Dneska jsem dostal talisman z eventu na IS-1 a Pz IV ausf.F2.
 20.   Jako další letoun, který bych zde rád přiblížil nováčkům je Bf 109G-6(opět pouze RB). Toto letadlo je na 4.ranku s BR 5.0 a po jeho vyzkoumání většinou přichází rozčarování, zvlášť poté co má každý vylétaného Bf 109G-2, který je skoro ve všem lepší. Tento letoun dostal silnější motor než Bf 109G-2, ale také mu byla zvýšena pancéřová ochrana a dostal i místo klasických 7mm kulometů 13mm, proto má ty boule na trupu(alias bradavice na nose). Jinak ve zkratce řečeno pomaleji stoupá než G-2 a manévruje také trochu hůř(nutno uznat, že to není až o tolik horší). V podstatě hlavní určení těchto stíhačů byla likvidace bombardérů a na to byli řádně vybaveni a právě na rozdíl od G-2 může mít  2x30mm kanóny pod křídly a jeden v ose vrtule.   Ve hře je starý problém s 30mm kanóny, které si dělají většinou co chtějí a nefungují zrovna, když jich je potřeba, navíc se musíte přiblížit k protivníkovi dost blízko a pokud se jedná o Yaky nebo Spity, tak ty vám celkem jednoduše uhnou a dostanou se za vás. Proto jsem velmi uvítal, když i G-6 přidali 20mm kanón v ose vrtule, který je znatelně spolehlivější a souboje se stíhači jsou s ním vcelku pohodlnější(dovoluje celkem přesnou palbu na cca 700m).   V praxi se většinou používá MG 151/20 v ose vrtule a navíc 2xMG 151/20 pod křídly nebo jen samotný kanón v ose vrtule. Oboje má své výhody i nevýhody a největší nevýhoda s přídavnými kanóny je snížená obratnost, ale na oplátku máte takovou palebnou sílu, že jste schopni udělat "olověnou stěnu", pokud jste ale milovníci bojů a rádi se vyřádíte v manévrech, tak bohatě postačí mít základní výzbroj.   Do 13mm kulometů doporučuji dva nábojové pásy a to ten co obsahuje APT nebo API munici, ostatní jsou vcelku náladové. Do 20mm kanónu berte klasickou protileteckou munici.   Ještě je třeba zmínit, že může nést 1x250kg bombu nebo 2x210mm rakety, což bohatě stačí na likvidaci většiny cílů co jsou na zemi.   Výhody: silnější výzbroj než G-2 celkem odolný   Nevýhody: o něco horší v parametrech než G-2 vysoký BR(ideální by byl maximálně 4.7)    V podstatě pokud nemáte chuť bojovat proti znatelně silnějšímu protivníkovi(většinou jste vy ti dole a musíte se snažit přežít a vrátit úder), tak tento letoun pro vás není a budete jen trpět. Ve všech ohledech je lepší G-2, která má příznivější BR a potkává slabší soupeře než G-6, ale zase nemá rakety a nemá ani 30mm kanóny(bomba stačí a kanóny jsou náladové jak ženská v přechodu).   Až G-14 a další Bf 109 mají znatelně lepší výkony. G-6 je spíš pro hráče co hledají nějakou výzvu a znatelně těžší soupeře.   Doufám, že se to někomu bude hodit a jen tak mimochodem G-6 bylo vyrobeno kolem 12 000 kusů!
 21. Promo video: Rád bych vám představil československý klan XXVIII. Bridáda TGM i zde ve WT, který vznikl v říjnu 2010 ve hře World of Tanks. Klan ve WT byl založen moji maličkostí 12.06.2013 s tím, že se přidají i lidé z WoT, bohužel se tak nestalo a v podstatě jsem byl nucen začít od píky. Aktuálně mámě s původním klanem z WoT pramálo společného. Velkým úspěchem pro náš klan bylo umístění v Gladiatoru 8vs8 2014, kde jsme se umístili nejvýše z CZ/SK klanů a dokonce i všech evropských, ale bohužel jme se až do finále nedostali, protože jsme narazili na lepší protivníky, kteří nás nakonec porazili. Bitvy to byly vskutku dlouhé a vyčerpávající, ale jak je říká „Neúspěch nás učí, že porážka se dá přežít. Neuspět není ostuda. Ostuda je bát se vstát a zkusit to znovu“. Nyní bojujeme na poli squadron bitev, kde se nám podařilo dostat se na 3.pozici a vyhrát pár goldů a doufáme, že se nám brzy podaří tento úspěch zopakovat. Hráči co se k nám hlásí by měli mít především zájem hrát v týmu(týká se to i týmových akcí jako bitvy squadron), měli by být i trochu samostatní(kamaráda do letky vám nikdo hledat nebude, na tom musíte zapracovat sami) a především chodit na TS(ano průběžně kontrolujeme aktivitu na TS) a nehrát jen sám(samotáři nepotřebují klan). Nabíráme jak piloty, tak tankisty co hrají RB(kdysi HB). Co nabízíme: Kvalitní hráčskou základnu a informační servis (WEB, facebook). Kooperaci v rámci týmu, vytváření sehraných letek, nové možnosti, nové přátele, mnohem více zábavy! TeamSpeak3 server pro herní i ne-herní komunikaci Zapojení do klanových válek, turnajů a jiných klání. Požadavky: Znalost Českého nebo Slovenského jazyka. Minimální věk 15 let, je však možné udělit vyjímku mladším hráčům po domluvě. Mikrofon (mikrofon se dá sehnat kolem 100 Kč, ale po dohodě lze udělit krátkodobou výjimku). Nainstalovaný TS3 (www.teamspeak.com). Zapojení v klanových válkách, pravidelně chodit na TS a celkově hrát týmově (lze řešit dohodou). Prioritní orientace na mód RB (Realistic Battles – RB, dříve Historic Battles – HB) a u tanků RB nebo SB. Minimálně 300 bitev v RB(90% aktivita v RB). Poměr sestřelených letadel na bitvu minimálně 1:1(budou se posuzovat jednotlivá letadla-zpravidla vaše top letadla) , u tanků je potřeba mít minimálně 2 killy za bitvu. Bombardéry se budou řešit individuálně. Člen musí ctít pravidla slušného chování, dbát vzájemného respektu a úcty. JSOU VÝSLOVNĚ ZAKÁZÁNY NACISTICKÉ SYMBOLY JAKO HÁKOVÉ KŘÍŽE, ZNAKY SS A PODOBNĚ(například jako avatara na TS nebo na fóru), taktéž jsou zakázané veškeré politické i jiné nevhodné symboly(politika do hry nepatří) Je povinné chodit na TS, kdo se tomu bude neustále vyhýbat nebo bude chodit na jiná TS a hrát tam WT s někým cizím, bude vyhozen(proč by jste potom vstupovali do klanu, když nechcete hrát s našimi hráči). Doplnění: Pokud někdo nebude splňovat základní podmínky a bude mít méně jak 300 bitev, tak se může ozvat, proběhne pohovor, nabereme ho a bude mít měsíc na to, aby dosáhl 3.ranku a samozřejmě hrát bude pouze RB/SB, pokud se ukáže jako nespolehlivý nebo nesplní podmínky, tak bude vyřazen. Možná trochu kruté, ale chceme se aktivně zúčastňovat různých akcí a bez techniky a lidí to nepůjde(vždy se dá nějak domluvit a může být udělena vyjímka). Zájemci nás mohou kontaktovat na našem fóru, přímo ve hře nebo na TS(IP:151.249.104.36). Přihlášky se nepodávají, dělá se pouze pohovor na TS. Neposílejte žádost ve hře, dokud nás nekontaktujete na TS a neprojdete pohovorem! Znak klanu: Heslo:"Nikdy se nevzdávej, i kdybys měl pocit, že jsi prohrál!!!" Velitel klanu: Marseill(se mnou můžete řešit vše co se týká klanu, pokud tu nebudu můžete kontaktovat Darkdevila) Zástupce velitele: Darkdevil V případě nějakých potíží stačí kontaktovat kohokoliv z tohoto seznamu.