TDUForever

Member
 • Content count

  568
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Neutral

About TDUForever

 • Rank
  Pilot officer

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  In orbit above Zhengzhou clubbing the Japanese
 • Interests
  Spaceclimbin', Lawnmowin'
 1. @Sqn310_PipCZ - Znáš nějakou jinou leteckou hru, která má intuitivní ovládání myší a není to hra od Wargamingu? Pokud chceš něco realističtějšího, než WT, tak máš samozřejmě hafo alternativ ale srovnatelná nesimulátorová hra neexistuje.
 2. A proč?
 3. Paya_CZ, buď se nauč anglicky a nebo si udělej vlastní překlad, žádná jiná možnost není, stránku o vlastním překladu máš tady: (https://wiki.warthunder.com/index.php?title=Custom_localizations).
 4. Teď už je trochu snížili. Zase ale zvýšili cenu bombardérů, takže SL grind s Halinou už je velmi obtížný (10000 SL oprava v RB?!?)
 5. Skoro stejnou výhodu jako s ULQ dostaneš na Low s úpravami config.blk, nemělo by to smysl...
 6. I got a tali for Hurricane Mk IV, that thing is really good grinder in AB!
 7. A odkdy se stolní počítač dá přenášet? Kdyby se dal přenášet tak nehraju na starém notebooku...
 8. Mám dobrý stolní počítač (i5 4690K, R9 290), ale notebook mám s grafickým decelerátorem, zatím mi tam ale většina her jede, byť na nízké detaily a s upravenými ovladači
 9. Ty nesplňuje ani tvůj čtyřjádrový Athlon...
 10. Zkus natočit ten replay + server replay, OBS je na to dobrý program, pokud nechceš natáčet tak by měly stačit screeny. EDIT: Screenshoty (print-screen) na Windows se ukládají do složky Screenshots v instalační složce hry.
 11. Napiš kompletní specifikace toho, co máš. Bez toho se upgrade plánuje špatně.
 12. Ne, mám dedikovaný grafický akcelerátor od Intelu (Intel Graphics Media Accelerator "Decelerator" X3100), teď jsem si překompiloval ovladače takže mám víc fps a nemusím snižovat renderovací vzdálenost atd. na šílené hodnoty.
 13. Replay je jenom jedna část reportu, potřebuješ clog, video / screen, nejlíp dxdiag a server replay.
 14. *necro alert*
 15. Mně hodně sparkuje AN/M2 (americké Hispano), navíc už s tím nemůžeš zabíjet hráčské tanky díky nesmyslné změně typu munice.
 16. Zvykni si.
 17. Já to hraju na C2D a jede mi to jen na ULQ s úpravami konfiguračních souborů a nízkými fps, něco na tom asi bude...
 18. Ano, funguje to i v Arkádě.
 19. Jen aby
 20. Grafická karta rozhodně nestojí pár stovek, kde žiješ? Na Marsu? Se stejným konfig. souborem už je to delší dobu stabilizované, Gaijin akorát občas změní minimální hodnotu nějakého nastavení, takže mám třeba o 3 fps míň.
 21. Obyčejný kancelářský notebook stojí 10000, levnější varianty klidně třeba 7000. A na PC za 20000 ze zhruba stejné doby to vychází podobně, akorát to rozjedeš i na Windows bez BSOD.
 22. Já mám NB za 20000 z roku 2010 a sotva tam rozjedu ULQ s úpravami konfiguračních souborů a všemožných tweaků na Linuxu - na Windows to hází BSOD. A řekni mi, jak chceš upgradovat notebook... @Paya_CZ - A jak chceš přetaktovat grafiku v notebooku? Já už to pomocí neofiko ovladačů na Mobility Radeon 9něco zkoušel a dopadlo to neslavně, nedivím se, že se tomu chtějí bránit i když potom můžou vznikat šílenosti jako jsou mobilní GMA 900 a 950, to byly nesmyslně podtaktované desktopové "akcelerátory", pro ty ale naštěstí po nějaké době vznikl GMABooster který bez následků akcelerátor přetaktoval.
 23. Tak to jsi jeden z těch šťastnějších... Odkdy je úprava .blk konfiguračního souboru který stejně upravuje WT launcher nedovolenou modifikací herního klienta?!?
 24. Z Low si ULQ můžeš udělat v config souboru - ULQ je jenom soubor konfiguračních parametrů (iirc). Zkus si někdy WT zahrát na pravém grafickém decelerátoru jako já, pak pochopíš o čem se tady bavíme...
 25. War Thunder je docela náročná hra, OpenGL 3.0 je pro starší stroje docela blbý požadavek a přes Wine na GMA X3100 bez grafických "vylepšení" přes configfile to běhá hůř, než třeba The Sims 3 se všemi datadisky (a to je relativně náročná hra).
 26. Hightier nehraju, co to je? Něco britského ne?
 27. Pájo to se jako nemůžeš podívat do dalekohledu nebo se naučit mapy?
 28. A ještě jsi neviděl verzi WT pro SNES kterou s úspěchem emuluju takže mám i s Intel Graphics Media Decelerator stabilních 60 fps /s
 29. @MPospCZ - Některé japonské mapy jsou opravdu divné, máš pravdu. Zhengzhou mi třeba v SB vadí hodně kvůli těm dementním kopečkům které zamezují šíření fialové.
 30. Já bych řekl, že ten sovětský flakbus, nebo nějaký sovětský 37mm flak (asi ZUT-37 / ZSU-37) EDIT: Ahá tak Jagdtiger je ta věc na BR 7.0
 31. A toto snad není oficiální fórum?
 32. No procesor mám docela dobrý (i5K Haswell Refresh) a RAMka 8GB, nevím v čem by měl být problém...
 33. Ti NPC stíhači jsou v SB otravní ale v RB se jim snadno vyhneš, jsou vysoce dementní. Moc ale na(ne)štěstí nelítají.
 34. 1050 Ti a rozjedeš na tom WT na max s 80 fps? Já mám násobně dražší GPU (R9 290) a na Windows mám max 90, spíš 70 fps ale mám je uzamčené.
 35. Můžeš sekat trávu a po 20 minutách hry zničíš AI flakbusy a nepřátelskému týmu klesnou body (skoro) na nulu. Jednoduché jak facka, bohužel se stále najdou takoví co bombardér nechtějí přestat hnát. A po šíleném zvýšení ceny oprav B-17 atd. se takovým lidem ani moc nedivím...
 36. Co sis to proboha kupoval? Max detaily na notebooku a 80 FPS? To musí být pořádný dělo, můj starý sotva na Linuxu zvládá ULQ, na Windowsu to nejede vůbec...
 37. Je to nějaký divný bug, mají to hlavně AMDčkáři na Windows.
 38. Windowsy se při běžném používání sviní samy, uživatelské svinění čistícími nástroji ale celému procesu výrazně pomáhá...
 39. Zkus si pohrát s nastavením grafiky, podle Redditu to prý pomáhá, jinak asi neporadím.