xmodarPL

Member
 • Content count

  276
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

123 Neutral

About xmodarPL

 • Rank
  Warrant officer

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. @MasterBLB już ci pisali o wrotach od stodoły to ja ci napiszę że ty to i z procy bez problemu zestrzelisz.
 2. Że jak? 50 heatfs z leo? I nic? To chyba z KM-u strzelałeś.
 3. Ban? za co?(może być, jeszcze nie miałem bana na żadnym forum i grze ), przecież o rycerzach i kmiotach- przeczytaj post wcześniej @ChemitrailsMaker coś się tak uczepił tej PL nie masz bo ci nie pasuje ja mam bo mi pasuje, dla ciebie jestem kmiotem, no bo rycerzem na białym koniu dla ciebie nie będę. Nic o Katyniu nie pisałem, i opowieści o Bogu i honorze,? Zaraz- no no nie pamiętam. I dla mnie to też jest tylko gra (nie tak jak no ten co wie że o niego chodzi). Więc się baw dobrze.
 4. @ChemitrailsMaker Do rycerzy tej gry to ty na pewno nie należysz bo,-bez urazy, bo oni na kucykach nie jeździli tylko kmiotki.
 5. @ChemitrailsMaker jestem w tej mniejszości! A PL w nicku to kibolstwo? to dla mnie nowość. @DJOzyrys
 6. do Bambusa
 7. No był czas przywyknąć
 8. Nie, że jesteś za młody
 9. No i wszystko jasne.
 10. Tak sobie czytam ten temat i tamten zamknięty, czym się różnią?
 11. Ja nie wstydzę się tego że jestem Polakiem i mam w nocku PL, a ty jesteś za młody i nie wiesz co to patriotyzm, za premium czołg oddasz wszystko nawet swoją narodowość bo dla ciebie orzeł biały razem z czarnym krzyżem bundeswehry jest normalką od tak sobie.
 12. @MasterBLB u japońców to ustawienie km zbieżność to ile? Bo słychać że inna niż w innych nacjach.
 13. Ale ja cię nie lubię
 14. No Galakty gdzie jesteś temat do zamknięcia zamykamy!!!!
 15. A ja nauczyłem się już grać nie szukając zemsty, gracz pałający zemsta przeważnie źle na tym wychodzi, większość mścicieli jedzie, leci na pałę by jak najszybciej się zemścić . Gdy odeśle mnie ktoś do garażu biorę drugą maszynę i lecę czy jadę w inną stronę łapiąc po drodze fragi, bo wiem że przeciwnik już się przygotował na odwet. A Nemezis to mam z czeskim klanem SPACZ i też przeważnie po przeciwnej stronie, i to bardzo często.
 16. @Shub_Niggurath +1 za odnowienie tematu, jak tak dalej Galakty będzie szalał to i to forum padnie. Prawda w oczy kole czy co? Jedyny temat który ,,tętni życiem" na tym forum, a ty go kilim!
 17. Piękna przenośnia Bambus włącz od czasu do czasu myślenie o realnym życiu, widzisz tylko koniec lufy swojego czołgu.