cebulowy_rycerz

Member
 • Content count

  274
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

187 Neutral

About cebulowy_rycerz

 • Rank
  Warrant officer

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. Jak nie będzie samolotów to będziecie marudzić na OP czołgi, małe mapy, noobów itp. normalnie jakbym widział forum konkurencji tylko tam słowo samolot zamieniają na arta cała reszta argumentów taka sama
 2. Sory misiu ale wasze żale na tym forum obchodzą ślimaka mniej niż zeszłoroczny śnieg, więc....
 3. Widzę, że towarzystwo wzajemnej adoracji przeniosło się teraz tutaj Jeszcze trochę to będę się bał lodówkę otworzyć tak na marginesie Jak was gra wkur....wia to nie grajcie, macie jakąś karę czy co? To ma sprawiać przyjemność a jak czytam to mam wrażenie, że sami masochiści grają.
 4. Oj tam Pany znów jojczycie o to samo. Napiszcie petycję do ślimaka niech zwiększy ilość punktów koniecznych do odrodzenia się w samolocie i będzie po kłopocie. Mnożnik x2 w stosunku do tego co teraz załatwiłby sprawę cap and fly, oczywiście mówię tylko o mnożniku dla samolotów.
 5. miałem spotkanie z "pancerną brzozą" na szczęście ruska technologia pozwoliła się dotelepać do lotniska po czym odstrzelił mnie P-51
 6. A wystarczyłoby wywalić znaczniki z lotniczego RB, nie byłoby climbfestu a i rozgrywka by się bardziej miodna zrobiła. Bo to chyba ten brak znaczników w bitwach mieszanych tak ludzi w powietrze ciągnie?
 7. Że jak, a ja myślałem, że im mniej tym lepiej i mam 300-400m no chyba że w realistykach jest inaczej?
 8. mnie interesują tak naprawdę tylko dwie: 7TP i Łoś
 9. to też się pochwalę, skusiłem się i już żałuję
 10. Ostatnio zajrzałem do tego "innego tytułu" spam premek na 8 tierze, dziwne losowania, wszechobecny gold i chaos, po dwóch bitwach poszła znów deinstalacja
 11. No najlepiej zrobić to szybko
 12. To widzę luźna naparzanka na weekend się szykuje Całe szczęście z trzeciej ery mam tylko Tygryska, nie będzie mnie kusić granie w toto coś
 13. Że niby gdzie?
 14. Wstępne zasady "Ligi zwykłych dżentelmenów" Wydarzenie pomyślane jako zabijacz nudy połączony z możliwością pochwalenia się swoją zajebistością w bitwie Gracz inicjujący zabawę wybiera BR maszyn, rodzaj - czołgi lub samoloty przedział nie większy niż 1 np. 2.3 do 3.3. (w przypadku bitew arcadowych liczymy uśredniony BR) Następnie wybiera tryb rozgrywki Arcade, Rb lub SB. Cel zabawy – fragi, zniszczone naziemki, punkty, trafienia krytyczne itp. (w jednej bitwie) Czas na wykonanie zadania ustala wybierający zadanie. Chętni wysyłają screeny pobitewne, max dwa na gracza, w celu wyłonienia zwycięzcy. W przypadku takiej samej ilości np. fragów decydujący będzie exp zdobyty w bitwie. Zwycięzca rywalizacji wybiera zadania do następnego eventu. W przypadku stworzenia jakiegoś pucharu w formie graficznej zwycięzca będzie się mógł nim „pochwalić” na forum
 15. Na grafice się nie znam ale spróbuję dopracować zasady.
 16. Można to nazwać "ligą zwykłych dżentelmenów" tytuł przechodni i możemy startować
 17. Najnowszy włoski myśliwiec w technologii stealth
 18. Ty chyba nie słyszałeś o "ograniczeniach technicznych"
 19. Mam pytanie, od ostatniej łatki codziennie klient pobiera mi pomiędzy 100 a 300 MB, były jakieś zmiany od czasu ostatniej informacji? Czy po prostu ślimak wprowadza zmiany bez powiadomienia co i dlaczego?
 20. A mnie dzisiaj nic nie denerwuje, takiej dobrej passy dawno nie miałem I ci przeciwnicy chcący koniecznie kręcić się z moim Ki-61, miód malina.
 21. Pół tony rewolucji jak już
 22. 1. nie 2. nie ale pozwala wycelować bomby bez wariacji celownika (w niektórych maszynach)
 23. Witam wszystkich. Dzięki za zaproszenie. Do usłyszenia i zobaczenia na polu bitwy.
 24. Ja to wszystko rozumiem, ale biorąc pod uwagę rys historyczny to jest dla mnie strzał w stopę. Mogli dać Cromwella albo Firefly w malowaniu dywizji Maczka i byłoby OK. Czy tylko ja widzę niestosowność posunięcia z Panterą?
 25. To niby ma być zdobyczna Pantera, sorki ale chyba tam kogoś zdrowo pojeb.... żeby dawać jako pierwszy polski szkopski czołg.
 26. Włączyłem, wyłączyłem... nic O dziwo pomogło wygranie kolejnych dwóch bitew
 27. Wyjaśni mi ktoś dlaczego decal jest nadal nieaktywny?
 28. Może nic nadzwyczajnego, ale na jednym magazynku bez lądowania
 29. Po lekturze topiku „denerwująca gra” doszedłem do wniosku, że zamiast obrzucać się wzajemnie quanem spróbujmy zrobić coś razem. Wpadłem na pomysł wspólnej zabawy, a właściwie cyklicznego konkursu dla forumowiczów. Zasady są proste. Gracz inicjujący zabawę wybiera BR maszyn (przedział nie większy niż 1) np. 2.3 do 3.3. Następnie wybiera tryb rozgrywki Arcade, Rb lub SB. Następnie cel zabawy – fragi, zniszczone naziemki, punkty, trafienia krytyczne itp. (w jednej bitwie) Czas na wykonanie zadania 24h początek zawsze od północy. Chętni wysyłają screeny pobitewne, max dwa na gracza, w celu wyłonienia zwycięzcy. Nagrody Zwycięzca gry wysyła zaproszenie na 500+ do gracza, który zajął ostatnie miejsce. Szczęśliwy wybrany ma 7 dni na wykonanie programu 500+ (lub w innym terminie po ustaleniu ze zwycięzcą) Za niewykonanie zadania 500+ gracz (poza utratą twarzy) dostaje dożywotniego bana na grę w przyszłych eventach. Ponadto zwycięzca edycji określa zadanie na kolejny event. ( eventy nie mogą się powtarzać po sobie, jeśli w jednym gramy AB to kolejny musi dotyczyć RB lub SB) to aby nie było dyskryminacji trybów (jak to Ślimak ma w zwyczaju). Aby zabawa się nam za szybko nie znudziła myślę, że na początek wystarczy jedno zadanie na tydzień. To w zarysie, mile widziana konstruktywna krytyka i ewentualne sugestie co do zasad.