_winamp_

Regia Aeronautica
 • Content count

  182
 • Joined

 • Last visited

medal medal medal

Community Reputation

95 Neutral

About _winamp_

 • Rank
  Warrant officer

Recent Profile Visitors

376 profile views
 1. Naszła mnie chęć pojeżdzić stokowym ST-A1 ale bez ulepszeń szybko mi przeszło po paru meczach. Pomyślałem ,że wypróbuję tryb szturm coby odblokować moduły ale skończyło się wykupieniem z okolicznych aptek całego zapasu maści na ból dupy. Nie wiem kto projektował mapy ale tylko jedna z nich się nadaje do grania (chyba mozdok) reszta jest tak kompletnie pojeba... aż strach, dodatkowo napieprzyli krzaczków, domków i drzewek blokujących widok. Samoloty też nie polepszają niczego i nie wiem po kiego grzyba tam je umieścili, mogli by zrobić osobny tryb dla pelotek jak już a nie wrzucać wszystko do jednego gara. Miałem wrażenie ,że ten tryb powstał by ułatwić granie i grind gołymi pojazdami bo wiem już z pewnością ,że nie służy by dobrze się bawić. Boty strzelające z śmiertelną precyzją w ruchu z miliona kilometrów, brak miejsc do ukrycia i mizerna nagroda w razie przegranej to sama radość i przyjemność. gadzin jak coś wymyśli to klękajcie narody, tylko grafika jest dobra cała reszta leży, leży i kwiczy. Gdyby ktoś miał pomocne rady jak się odnaleźć w tym trybie to będę niezmiernie wdzięczny. P.S. Taka uwaga do modów : czas oczekiwania na bitwę w granicach 6-9 min , dajcie znać swoim pracodawcom ,że wykonali kawał nikomu niepotrzebnej roboty.
 2. Wszystko co pomaga w grindzie jest dobre ale gadzin to taki śmieszek ,że jak już da dobry booster to od razu zapewni pewną przegraną i drużynę kartofli do pomocy.
 3. Dupxo7 to wszystko jest na zasadzie : "ciesz się ,że coś dostałeś przecież za darmo" ,taka polityka tego nie zmienisz.
 4. Owszem na AB to potwór ale jego BR 4.7 sprawia że często go uptieruje i przy +1 nie jest już tak różowo. Moim zdaniem lepszym wyborem jest KW-1 ZIS5 , dzięki obniżonemu do 4.3 BR 95% walk toczy się w przedziale 3.7-4.7. Posiada "magiczny" pancerz i absorbujące pociski gąski oraz zbiorniki paliwa, dodatkowo na 4.3 ruscy mają dużo świetnych pojazdów do setu. Ostatnio poprawili samoloty na AB teraz częściej można spotkać takie z działkami zamiast rakiet co oceniam na plus.
 5. Może to takie myślenie "typowego ruska", inna mentalność tego nie ogarniesz. Gadzin przypomina bardzo leniwego człowieka któremu zaczyna tlić się kosz na śmieci w domu, nie ruszy leniwego dupska dopóki w płomieniach nie stanie cała kuchnia a wtedy zamiast użyć gaśnicy wyrywa rurę z wodą i zalewa wszystko. P.S. Czemu publikują pytania skoro nie mają zamiaru na nie odpowiadać (cele dla bombowców) ??