Gabriel68

Regia Aeronautica
 • Content count

  75
 • Joined

 • Last visited

medal medal medal medal

Community Reputation

25 Neutral

About Gabriel68

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

531 profile views
 1. G56

  RB. Echse pozwolę powtórzyć sobie zdjęcie wymaksowanego, będzie wiadomo jakie osiągi wg karty. Teraz co do maszyny. Skręca ciut gorzaj niż G55s, to poziom G55sottoserie0 i G55serie1. Karta prawdę mówi, sprawdzałem z sekundnikiem 20/s obrót 360 stopni ( sprawdzałem przy 400 IAS). W nurku przy 800 ias zapala się na czerwono , równając wytrzymywał do 850 IAS i rwał skrzydła . Wyciągając z nurka dobijamy do 10-11G, ale skrzydła zostają . Urwałem skrzydło podczas walki przechodząc z dodatniego G w ujemne. Energię trzyma dobrze. Za to wspina się świetnie i to jest jego wielki plus. Szybszy od G55, ale przegrzewa się podobnie, z MEC nie ma problemu - do opanowania. Uzbrojenie jak w G55S - 3 MG151 - czyli bardzo dobre. Niby nie robi jakiegoś wielkiego szału w porównaniu z G55S, ale to dobra maszyna i lata się nią dobrze. Czekam na jakieś fajne camo do niego, niby wiem, że prototypy tej maszyny wybadano pod kierownictwem Niemców, ale jakoś mimo wszystko bardziej cieszyłoby malowanie włoskie.
 2. Trzeci dzień widzę, ze na lotniczym RB (br 4,3) alianci się wspinają i nie biorą bomberów tylko myśliwce. Straszna trauma Uprasza się wcześniej wspomnianych do powrotu do starych nawyków koszenia trawników.
 3. LuftMaus czujny jak zawsze. Poprawiłem. A odpowiedź?
 4. Czy zmiany o których pisze _mike10d na Reddicie np https://gdoc.pub/doc/1vvkn-fl9LS8a9PpSiC47i7DunZk5KiXQbtHFDU3D630 to zmiany które dopiero będą zaimplementowane do gry? Czy już moze są w grze? Czy tylko są na devie?
 5. Matizo, czyli teoretycznie rozwalenie przejętego A da Niemcom wygraną, a nie rozwalenie lotniskowców tak? No i znowu pytanie widział ktoś taką akcję w swojej karierze?
 6. RB. Wybadałem sobie i wymaksowałem kolejne maszyny z tej serii. Ciut bardziej ociężałe się wydają w manewrach niż G55S. G55 Sottoserie 0 ma niższy BR niż G55s i szczerze mówiąc wydaje się nie mieć to znaczenia, bo przy doborze przeciwników unikniemy najwyżej P47M ( a N i tak wystarczy) , Seafire u Anglików, u Rosjan tego więcej (ła7b, ła11, ił10) , ale Rosjanie to jeden mecz na 10 wiec można pominąć. Fajnie umieszczone uzbrojenie wszystko w nosie 1xMG151 i 4 Bredy, dają dużą celność ( jak ktoś umie celować, a nie walić na wiwat jak ja) Osiągi tabelkowe po wymaksowaniu jak na zdjęciu. G55 serie1 lata bardzo podobnie do G55 Sottoserie 0, ale jego uzbrojenie jest poprostu czadowe. Już trzy MG151 w G55S dają bardzo dobrze radę, ale tu mamy jeszcze dwie bredy z dodatkowymi 600 pociskami i powiem szczerze ostatnio wybieram go zamiast G55S. To jest naprawdę niezłe walnięcie. Nie przegrałem w tej maszynie jeszcze żadnej czołówki, zauważyłem, że wyjątkowo chętnie na czołowki idą piloci P47 ( w Serie1 cieszę się na to bardzo) Jak kogoś trafisz w nawrocie buty tylko zostają, strąciłem tez kilka Pe8 i B17E , często praktycznie w przelocie. Fantastyczne uzbrojenie jak na te maszynę, taśmy na cele powietrzne i jest dobrze. Obydwie maszyny przegrzewają się fatalnie, ale ja po rozpędzeniu się i po rozpoczęciu climbu daję prop i chłodnice na 100 i tak latam. Jak wchodzę w kontakt bojowy daje na automat ( jak pamiętam) Dziś odczuwałem ich dużą wrażliwość na uszkodzenia silnika (od pojedynczych pocisków), praktycznie częściej ginę przez to, że nie dociągam do lotniska niż przez ewidentne zestrzelenie. Palą się również namiętnie i jeszcze nie udało mi się zgasić G55Serie1, (mimo wyłączenia silnika i ostrego nurka - chyba że ktoś doradzi, może można robić to lepiej?) Nadal fatalnie cierpię przez kiepskie wyszkolenie załogi (blackouty i utrata panowania non stop)
 7. Czy nie macie wrażenia, ze po przejęciu przez aliantów lotniska obrona AAA nabiera jakoś wigoru ? Sprawa druga, tak z ciekawości, ktoś zagrał tą grę, aby zwyciężyć bombowcami na tej mapie? Już rozmawiam z lwem nad muszlą klozetową od tej mapy, a jakoś nie widziałem, aby bombery dały radę.
 8. R.B. Nie ogarniam tej maszyny. Straszna cegła w porównaniu z C202 Folgore. Byłem zgrzany na tą maszynę, ze względu na jej uzbrojenie. Siła ognia na tym BR 3.0 jest potężna (2xMG151-20mm i dwie Bredy 12,7) wydaje się wymiatać. No tak, dwa pierwsze razy walnąłem w glebę po nurku na przeciwnika. Powyżej 550 km/h Ias maszyna zaczyna sztywnieć , powyżej 600 jeśli jesteś w nurku módl się, żebyś był wysoko, bo możesz nie dać rady wyciągnąć. Skręca strasznie ociężale przy małych prędkościach, przy dużych sztywnieje. Gdzieś pomiędzy 400 -500 km/h IAS lata w miarę przyzwoicie. Latając tym mam wrażenie jakbym siedział w bombowcu, albo ciężkim myśliwcu. Zapewne zawdzięczamy to tym podwieszonym działkom MG151. Macie jakieś pomysły na te maszynę?