Gavinny

On Land and at Sea
 • Content count

  5,396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
medal medal

Gavinny last won the day on February 20

Gavinny had the most liked content!

Community Reputation

2,343 Outstanding

1 Follower

About Gavinny

Contact Methods

 • AIM
  What is it?
 • MSN
  What is it?
 • Website URL
  https://twitter.com/GavinnyOriginal
 • ICQ
  What happened to ICQ?
 • Yahoo
  Yuuhuu...
 • Jabber
  What is it?
 • Skype
  Video chat only with girls.

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Austria-Hungary
 • Interests
  Empire Français

Recent Profile Visitors

7,119 profile views
 1. Dobře. Odpovím Ti tedy jinak. Napadlo Tě, že velká spousta hráčů (nebál bych se říct většina) zkrátka a dobře nemá čas na to, aby strávili hodinu, dvě či tři (v kuse) v bitvě? Ty třeba ten čas máš, já bych dal tak jednu či dvě bitvy denně a spousta hráčů by si žádné námořní bitvy nezahrála. Nehledě na hromadné leavnutí z bitvy a tak podobně... Ano, zní to dobře. Ale v praxi je to velmi těžko realizovatelné.
 2. A čteš i dále co píší?
 3. Ano, na tří hodinou bitvu si to dovedu dobře představit i já, ale na 20-30 minut bitvu, jaké jsou ve WT? To vůbec. Další otázka: Kolik hráčů by bylo ochotných hrát tu bitvu tři hodiny? Čekat třeba půl hodiny, než vůbec vystřelí? Podle mě moc ne... Jsme v Pre-Beta testu a Ty víš, že budou dva AI torpédoborce? Tak to máš dobré informace. Ta samé odpověď. Jestli očekáváš, že Japonci nebudou mít nic, tak to není pravda. V souborech jsou japonské čluny... EDIT: Ale já tady nechci bránit něco, co se mě samotnému nelíbí. Jen říkám, že se Gaijinu hodně křivdí.
 4. Doplnění osádky je tedy podle mého názoru něco úplně jiného (a také historického), než oživování mrtvol.
 5. Když půjdu do důsledku, tak oni komunitu "respektují". - Je to F2P MMO. Je tedy úplně normální (a je to tak ve všech hrách), že vstup do bety je placený. Či dnes moderní "early access". To je zase specialita komunity WT, že všechno má být super, hned, dokonalé a samozřejmě zadarmo. Gaijin je přece charita. - Lidé, kteří si to koupili "věděli" do čeho jdou. V době prodeje balíčků nikdo z Gaijinu neřekl, že tady budou křižníky. A torpédoborce? Nějaké se už v souborech našly, takže bych to ještě nezatracoval. - Zatím mi nikdo neukázal a nevysvětlil, jak by bitvy velkých lodí vypadaly. - Také by mě zajímalo, jak má vypadat správná reakce firmy, když jediná reakce komunity je: Fuj, to nechci, nikdy jsem to nehrál, viděl jsem to jen na videu, ale chci tady Bismarck, sice nevím, co bych s ním dělal, ale chci ho tady. Takhle řve 90% komunity. - Gaijin ve spoustě věcí ustoupil, když komunita protestovala. Není pravda, že si dělají, co chtějí. Jenže Gaijin nedělá produkt pro jednotvárnou komunity, ale pro lidi, kde každý chce něco jiného. Tedy, nikdy se nemůže "většině" zavděčit. A kolik těch "kultovních" strojů měla Francie? EDIT: https://warthunder.com/en/news/4599-development-answers-from-developers-en/ Tak jsme se opět dozvěděli velké "nic"..
 6. Zmiňuji to výše: Za předpokladu masivního roztažení BR.
 7. Samozřejmě by se muselo začít velmi postupně. Rozhodně ne nějaký velký skok. Krok 1: - První nadzvuková letadla Krok 2: - Řízený střely první generace Dle reakcí komunity by se vidělo, co dál...
 8. Kam až bys zašel? Myšleno, který rok (případně které stroje) by měl být "cut-off"?
 9. Přijde Wasa a vysvětlí Ti, že to tak rozhodně není (hlavně, pokud někdy Američani dostanou P-51H, MUSÍ Němci dostat Bf 109 K-14 (a samozřejmě opět bude rovnost: P-51H ve stromě, Bf 109 K-14 prémiák)). A to ani nezmiňuji, kolik chybí Focke-Wulfů. Ale tohle všechno jsem ochotný obětovat, pokud přijdou Italové. Cold War? Proč ne... Za předpokladu masivního roztažení BR. Včera jsem letěl s Ki-200 proti MiG-17... Velká sranda.
 10. Korwin-Mikke měl pravdu... Zde máme důkaz.
 11. Nechci Tě poučovat Jersone, to opravdu ne... Ale tady se pleteš. Pokud Japonci změnili na nějakém letadle výzbroj, tak jej tak také označili. A to přidáním písmena za název letadla. Například "A". Vlastně, takhle už to ve hře jednou je: A6M5 model 52a A6M5 model 52b Letadla jsou stejná a liší se pouze výzbrojí. V případě Raidenu tedy: J2M5a Či úplně přesně (ale dle mě zbytečně): J2M5 model 33a
 12. Zřejmě něco takového bylo dost trapné i na Gaijin, tak to dali pryč.
 13. Není (hráči tolik žádané) roztažení BR stejná situace? Se stejným výsledkem? Opravdu nevím, jak vysoko na "priority listu" má Gaijin překlady...
 14. Obrázek naznačuje nový britský prémiák?
 15. Výborně, ještě přepni na ENG fórum a už to bude úplná paráda. Mimochodem Jersone, až dnes jsem si uvědomil, že dvě japonská letadla se jmenují úplně stejně... J2M5 Raiden (4x 20 mm kanóny) J2M5 Raiden (2x 30 mm kanóny)
 16. Nepiš. To bude pro všechny nejlepší.
 17. Hi Mike! Are you kidding me? Looks totally awesome!!!
 18. First post. First line. First two words. No wishlisting! Get it?
 19. Půlku minulé strany řešíme, že je spuštěný automaticky........
 20. Já i Pája hrajeme AB. Zeptám se tě polopaticky, aby jsi to i ty pochopil: Co přesně ti na stabilizátoru vadí?
 21. Stejně tak máš před bitvou automaticky puštěný motor, nabito... Nechápu, kde je problém.
 22. Jestli to chápu dobře, tak tobě vadí zmáčknutí jednoho tlačítka?
 23. Jo takhle... Sověti tedy dostali pouze to, co měli v plánovém stromě a ostatní národy zase dostávali pouze to, co v plánovaném stromě neměli. Ok. Beru. Jestli takhle uvažují i v Gaijinu... Současnému stavu se vůbec nedivím.
 24. V roce 2014 Gaijin uveřejnil plánované letecké stromy. Pojďme se podívat, kolik strojů jednotlivým národům chybí: USA: -P-40B/C/K/N -P-38F -P-43 -P-47D-15 -P51B/C/H -F-82B -F84C -A-20B/C/D/K -A-26A -AD-4 -F3F-1 -F4U-4C -F7F-2 -F8F-2 -B-24J -PBJ-1 -PB4Y-2 -AJ-1 Německo: -Bf 109 C -Bf 109 K-14 -Fw 190 A-3 -Ju 88P-1/P-4 -Fw 190 G-3 -Do 215 B-5 -Ju 88 G -Me 262 B-1a -Me 262 HG II -Do 17 M -Ju 86 -Fw 200 C-3/C-4 -Ju 188 A-2/E-1 -He 177 A-5 -Ju 287 SSSR: -Jak-7 Japonsko: -Ki-61 KAI ko/otsu -A5M2 -A6M5 Hei -A6M7 -D3A2 mod. 22 -D4Y1/3 -Ki-102 ko -Ki-108 -Ki-109 -Ki-21-II -Ki-48-I/II -Ki-32 -Ki-51 -B6N2 -J1N1-s -J5N1 -J8N1 Velká Británie: -Hurricane Mk.IIC -Blenheim Mk.IF/IVF -Whirlwind Mk.I -Mosquito F Mk.II -Welkin F Mk.I -Hornet F.3 -Mosquito B Mk.IV -Manchester Mk.I -Lancaster Mk.II -Sea Hawk F.1 -Sea Fury F Mk.X -Seafire Mk.IB/IIB -Barracuda Mk.II -Fulmar Mk.II
 25. Včera jsme tady také mělo jednoho inteligenta, ale ty jsi mi opravdu chyběl! Prosím další takové příspěvky, ať se dobře bavím!
 26. 7,5 cm kanón KwK 44/1 L/70 Byl to defacto stejný kanón, jako na klasickém Pantheru. S tím rozdílem, že byl upraven pro věž Pantheru F.
 27. Stejně, jako tady nemáme prototypovou verzi Schwalbe a přesto ji lidé běžně označují jako: stroj z roku 1942 (v lepším případě 1943). A reálné nasazení? Tak to bylo mnohem později.
 28. Další blbec, který tady dělá ostudu normálním fanouškům německých strojů.. Ach jo. Mám moc rád, ten argument, že by Tigery měli hrát proti T-34-76 či Tigery II proti T-34-85. Víš, zkus mi prvně vysvětlit, jak bys ten svůj Tiger vyzkoumal, když bys v Panzeru III nikdy KV-1 apod. nedokázal prostřelit a vlastně ani ohrozit? Chápeš, že bys za každou měl 0 killů? A chápeš, že tady je to stejné? Už tě vidím, jak v He 51 letíš proti B-17.
 29. Ještě, že jsi neplatil 30 stříbrných!
 30. Včera jsem dal pět bitev po sobě s pokaždé jiným národem. A vždycky +1 BR proti mě.
 31. Záleží, který Meteor a který Shooting Star.
 32. Někteří lidé si fakt do huby nevidí... To, že je v chatu zpět "tým" místo "taktické skupiny" se samozřejmě neocení.. B-34 se už jmenuje Lexington Ta 154 dostala ke jménu Moskito (zřejmě na mé vyžádání ) Čeština, ke strojům z 1.67 zřejmě ještě není nahozena. Bude nahozena dříve, než s 1.69? Jedna technická. La-7 s kanóny B-20 by měl mít značen bez závorky. Tedy La-7 B-20. Různé verze například Su-2 máš také tak značené, tedy bylo by to dobré i tady.
 33. A opět celá japonská flotila v akci.
 34. Kdyby se natáčel remake Dumb & Dumber svěřil bych ti dvojroli.
 35. K přebíjení. V některých QaA se na to hráči ptali a Gaijin odpovídal něco ve smyslu, že to není vždy možné...
 36. Říká RB legenda, která má v RB 700 bitev.
 37. Když hraješ jako trubka, tak se není čemu divit...
 38. Jsi si jist, že to doopravdy vždycky šlo?
 39. Ale tebe to jistě netrápí, když už jsi dávno hru odinstaloval.
 40. Ale T34 nikdo munici nesebral...
 41. Dal jsem jeden test, ale stabilizátor podle mého názoru funguje ve hře tak, jak má...
 42. Na co potřebuješ APCR? Skin už máme, tak můžeme začít jezdit! http://live.warthunder.com/post/581420/en/
 43. Tak nechtěl bys přestat se spamováním, než si ho stáhneš?
 44. A je mi jasné, o čem budou další tři stránky...
 45. Tam je mu jistě dobře.
 46. Taky by mě zajímalo, co to je Kheynome! Ho 229 – snížena stability margin yaw (co to je…?), snížen vliv vysoké rychlosti na stabilitu letounu, sníženo přirozené stoupání ve vysokých rychlostech.
 47. To je pravda. Proč není ve stromu "netropová" verze je stejně nepochopitelné, jako v případě "pětkového" Spitfiru... Jisté věci jdou pochopit pouze po vypití flašky vodky.
 48. Jakou vidíš smysluplnost v copy paste letadlu se změněnou kamufláží? Ať přidají jako prémiák nějaké zajímavé Bf 109, třeba H či K-14.
 49. Tady:
 50. Přesně za rok.
 51. Proč sis ji nepořídil, když byla k dispozici?
 52. A ti vandráci z východu dokázali vytvořit hru, ve které jsi odehrál 18 000 bitev. Copak jsi dokázal ty? Když takhle urážíš... Moc by mě to zajímalo.
 53. Chceš reálnou bitvu a na profilovce máš růžový tank? Nu dobrá....
 54. "Fuj" píšeš ke každému stroji, který je podle tebe zbytečný? Nebo jen k německým?
 55. Málo to smrdí bolševismem či imperialismem, že?