Gavinny

In the Air and at Sea
 • Content count

  5,897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
medal medal medal medal

Gavinny last won the day on February 20

Gavinny had the most liked content!

Community Reputation

2,582 Outstanding

1 Follower

About Gavinny

 • Rank
  Le Brave des Braves
 • Birthday 06/14/1993

Contact Methods

 • AIM
  What is it?
 • MSN
  What is it?
 • Website URL
  https://twitter.com/GavinnyOriginal
 • ICQ
  What happened to ICQ?
 • Yahoo
  Yuuhuu...
 • Jabber
  What is it?
 • Skype
  Video chat only with girls.

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Austria-Hungary
 • Interests
  Empire Français

Recent Profile Visitors

7,768 profile views
 1. @Sqn310_PipCZ Díky za smysluplný příspěvek! A pro místní uplakánky, kteří nikdy nemají štěstí tady mám krásný text:
 2. @Tomibar O tom, že jsou problémy v případě čtyř členné čety jsem už něco četl. Zda to je pravda či ne, nedovedu posoudit...
 3. Tak to je zajímavé, mě se to prostě neděje a to opravdu nehraji jen v jednom místě, z jednoho PC a na jedné IP...
 4. Plakat na českém fóru nemá smysl. Ale jestli si myslíte, že má cenu plakat na francouzském, polském nebo italském, tak jste na velkém omylu. Když se vám něco nelíbí, napište bug report či návrh do anglické sekce. Pravidelně můžete vidět, kolik bug reportů se vyřeší... A čistě pro vaši zajímavost, do hry bylo zapracováno téměř 300 návrhů z anglické sekce. Ale chápu, tohle je lepší nevidět... Zdůrazňovat, že někdy je výhoda (letiště, pozemní cíle atp.) na mé straně, jindy na straně nepřítele. Někdy sparkne kanón mě, někdy nepříteli. Sem tam se nespotne tank mě a sem tam se nespotnu já nepříteli.. Vám nemá cenu tohle psát. Protože všechno špatné se děje jen a pouze vám. Vy máte špatné letiště. Vy máte na nic pozemní cíle. Vám sparkuje kanón. Vám se ztrácí nepřátelé. Vaše munice nefunguje. Vaše motory se přehřívají. Vy hraje vždy proti BR +1. Napadlo vás (uvažovali jste vůbec někdy tak), že i ve skutečné válce hrálo štěstí neskutečně významnou roli. Že někdy bylo na straně Britů, jindy Němců? Asi ne, že... P.S.: Je dost smutné, jak se "vypracovali" někteří místní uživatelé... Pouze brečet a všechno špatně.
 5. V AB na 7.0 je a stejně tě to proti němu háže v každé bitvě s Tigerem II...
 6. Slyšel jsem, že až potom, co kvůli této gamebreaking chybě odinstaluješ hru.
 7. Jakékoli sekání je chyba pouze na straně každého jednotlivého soudruha.
 8. Ale pak to přišlo: T29, IS-6, teď M46 s HEATFS a spousta podobných věcí...
 9. Pche... Víš jaká je to radost dostat výškovou mapu s Ta 152?
 10. @T_Uvoc Tak si to vyzkoušej... Domluv si s někým četu a v té samé bitvě hrajte dva styly. Jeden hráč bude zakempený, sejme tři hráče. Kromě toho nic. Druhý bude jezdit po bojišti, neustále v místech boje a také dá tři killy. A pak uvidíš ten rozdíl.
 11. Čumák je velice podobný Lavočce...
 12. Všechno je to právě o té bojové aktivitě.
 13. To, že tě offline hry nudí není Vávrův problém. Ne. Kingdome Come nebude hra pro masy. Pro velkou spoustu hráčů to bude příliš těžké a krom toho tam bude příběh...
 14. @AWOLSW Vidíš, já taky nesnáším Oblivion. Je to hloupost pro masy... Vávra je borec, to co dokázal on, nedokázal nikdo v českém herním průmyslu. Občas by to chtělo trochu respektu. Mimochodem, je velmi zajímavé tvrdit, že bude nuda něco, v čem jsi neodehrál ani minutu...
 15. @rottwi Tak to pak jo! To tedy nesouhlasím: Fw 190 F-8, Všechny Do 335, Me 410 B-6/R3..
 16. @Tomiket Pokud má naplno "Obratnost", tak je nahrazení střelce možné za 9.67 vteřiny. Je tedy možné, že setinka hrála proti Tobě.
 17. Rottwi, tady z Tebe mluví draze získané životní zkušenosti?
 18. Žádné obavy. Bude. Já Ti dám k čemu! Takové proti státní řeči!!
 19. Kdyby to tak bylo, jistě by tomu ceny odpovídaly...
 20. @Spectre_II Já vím, jeho práci sleduji od doby, co pracoval na He 219. Ale to nic nemění na tom, že tento jeho model bude ve hře.
 21. @Jerson Částečně bere v potaz datum výroby, ale jen do té míry, aby to nebyl gamebreaking. Tedy KV-2 vs. Panzer III atp. Zároveň se snaží oddělit HEATFS od WWII strojů. Prototypy a stroje typu Maus jsou potom na pomezí.
 22. @wulfalier @ShadowRangerCZ Hlavně jde o to, že se mapa pořád zmenšuje a pokud "okrajovou" oblast zmenšené mapy neopustíte včas, tak vás to automaticky zničí. Hláška: Vrať se na bojiště a odpočet. Je to někdy dost problematické, když návrat na bojiště znamená cestu přímo do rány nepřítele. Takhle jsem byl "zničen" já jako předposlední a borec v T29 jako poslední. Ten vítěz v KV-220 byl celou dobu schovaný a než jsme ho stačili najít, přijet k němu... Už skončil odpočet.
 23. Event je připravený naprosto parádně! Dokonce tak chytře, že jej může vyhrát hráč, který nezničil jediného nepřítele a sotva vystřelil... Jen víc takových věcí, do kterých má smysl investovat čas!
 24. Hráč @KNARF_XD vytvořil návrh na částečně historický MM. Mrkněte na to: Co si o tom myslíte?
 25. @T_Sparkle_MLP Já si asi 3x vytočil milion SL. A dost talismanů...
 26. Když už stíhací verzi Iljušinu, tak rozhodně Il-1. 580 km/h 10 m/s stoupavost 2x 23 mm kanóny
 27. Dobře... Díky
 28. Potvrzení, na koho štěstí padne, když se unaví...
 29. A kdy se nové verze češtiny dočkáme? Přeci jen, 1.69 je venku skoro měsíc a pořád nic..
 30. @NJG3_Mato Myslím, že je dostaneš 6. července. (Den vítězství u Wagramu mimochodem )
 31. Přeinstalovával jsi celou hru, kvůli "kolotoči"? Zajeď si do Prateru...
 32. Vyzkouším to. EDIT: Funguje to, jak jsem říkal:
 33. Klikni na jednu z nich a přehoď je...
 34. Zdravím Musíš si to nastavit až před bitvou, když vybíráš stroj a poté si přepínáš jako mezi klasickou municí.
 35. @Superdebma Ano, tak nějak to jde říct... Verze pro čínský trh musí být samostatná, kvůli specifickým zákonům v Číně.
 36. Ale to nejsou jeho statistiky. To jsou statistiky hráčů převzaté z Thunderskillu. Což se bavíme o vzorku skoro půl milionu hráčů.
 37. Kouřový granát Kouřová clona
 38. @EjdouuRotacak Neustále tady píšeš o mnoha verzích toho "stejného" stroje. Čtyři verze Wellingtonu atp. Ano, může nám to přijít vtipné, ale nedá to skoro žádnou práci. Není to tak, že by ten model dělali čtyřikrát. Ne. Udělají ho jednou a třikrát udělají pár drobných změn. Není to tedy tak, že by přidáváním dalších verzí ztráceli čas, který mohou věnovat něčemu jinému..
 39. @rottwi To víš, nějak Tě musím podráždit... @EjdouuRotacak 1. To nevím. Stejně jako nevím, jestli je správně, jak funguje tento svět... 2. To asi jo, ale dokud to Gaijin táhne, tak proč ne.. 3. Zřejmě jsi mě špatně pochopil. Já nikde nenapsal: Tyto stroje chci do hry. Vypsal jsem stroje (a také jsem to tak uvedl), které byly hromadně vyráběny a tedy mají právo být ve hře. Osobně mám jen pár strojů, které mi chybí (opět nepočítaje italská letadla). @Superdebma Tak je to fórum že... A na fórech se vždy diskutovalo... Někdy klidně, jindy vášnivěji..
 40. @EjdouuRotacak Dobře, chápu Tvůj argument. Ale neber v potaz pár věcí: 1. WT je pro Gaijin zdroj příjmů. Takže nové věci přidávat MUSÍ. Pokud nebudou, je to konec. 2. Ano, každý je jiný, ale je zde velké procento hráčů, které ta "pokémoniáda" baví. Baví je sbírat další "stejné" stroje. A proč by toho Gaijin nevyužil? 3. Pleteš se, když říkáš, že zde už mnoho masově vyráběných strojů nechybí. Pár jich vyjmenuji: P-47 Razorback, P-40 F/K, Ju 88 G, Ju 188, He 177, G3M, D4Y, Ki-48, Fairey Barracuda, de Havilland Hornet (ano, "jen" 400 kusů), Boulton Paul Defiant, Armstrong Whitworth Whitley a to nepočítaje italská letadla... Všechno letadla, kterých bylo vyrobeno 1 000 a více kusů. Zdaleka jsem nevypsal všechny. A ano, WWI bych si já osobně velmi rád zahrál. Ovšem k nadzvukovým letadlům a řízeným raketám nás ještě čeká kus cesty. Ačkoli už nepochybuji (ač jsem dříve pochyboval), že jednou určitě přijdou. Tak vydrž, zatni zuby a jednou se s English Electric Lightning proletíš...
 41. @EjdouuRotacak A co mají přidávat, aby to bylo, jak říkáš "unikátní"?
 42. "Datamineři vytáhli z CDK další stroj pro Američany - Vultee P-66 Vanguard" Nezaspal jsi @RayPall tak o minimálně půl roku?
 43. @Jerson "Žlutý vzor" bych tedy přejmenoval na "Zeleno-žlutý vzor".
 44. Zdravím tě @JjHs! Konečně... Konečně jsi zde po měsíci a půl zpět s ubrečeným příspěvkem! Ani nevíš, jak jsi nám všem chyběl...
 45. A takhle to bude vypadat (ad absurdum) až se budeme všichni "citovat" ve velkém... Pěkný příspěvek @rottwi!
 46. @Packal On to myslel ironicky vůči tomu, že ve WT je i SB hodně blízko arkádě...
 47. Ještě jedna poznámka. Vidím, že má registraci 12.02.2017. To jsi o sobě za čtyři měsíce získal dobré mínění, když si myslíš, že zažíváš porážky od zelenáčů...
 48. Jestli to sem už dával někdo dříve, tak se omlouvám...
 49. Chápu, že pro ty slabé hráče je to změna k horšímu. Ale dobří hráči, kteří umí držet výšku, soustředí se na BnZ a sestřelují na krátkou dávku tohle velmi oceňují. Konečně se letecké souboje blíží realitě a není potřeba do každého sypat celý zásobník. Zlepši se jako hráč. Začni hrát takticky a nauč se sestřelovat na krátkou dávku. Nebo hru odinstaluj. Jen tvoje volba.
 50. Jak můžeš tohle napsal na fóru WT? Není lepší investice, než do WT!
 51. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že takhle to je už velmi dlouho... Sám mám blacklist velmi silně obsazen.
 52. Změnit poskytovatele internetu...
 53. Nastav si: Možnosti > Rozhraní > HUD (Informační displej) > Nezbytný Nic takového tam nevidím...
 54. @Paya_CZ Když si všechny prémiáky koupíš, tak nebudeš dostávat žádné testy na hodinu.
 55. @wasa850 První vzlet to mělo na jaře 1943. Rychlost 648 km/h v sedmi kilometrech. Stoupavost kolem 16 m/s Šest a půl minuty do šesti kilometrů. Ve výzbroji dva německé kanóny a dva italské půl palcové kulomety. Rychlé na výrobu, nenáročné na suroviny. Můžeš mi říct, o kolik je Bf 109 ze stejné doby lepší? Děkuji... Nehledě na to, že SAI.403 bylo velmi obratné a točivé letadlo.
 56. Přistání je v pořádku. V AB neskutečná bestie. Sundal jsem s ní (když mě to hodilo proti BR 9.0 (což se moc často nestává)) i několik Saberů či MiGů...
 57. @tomas_CZ Ano, Lexington je pěkná mrcha. Ale co teprve eventový Harpoon! Osm půl palců v čumáku, A můžeš si dát jako výzbroj 2x Tiny Tim a 8x HVAR či 6x 1 000 lb a 8x HVAR. Jediná nevýhoda oproti Lexingtonu je o zhruba 50 km/h horší maximální rychlost.
 58. *kapitulace Itálie ve válce pokračovala... Jen na druhé straně.
 59. Vždycky říkám: Když už se dostanu do obrany, tak jsem předtím udělal chybu. A ano, tohle je v AB na nic. Naprostá pravda. Nicméně, zkoušel jsem teď letecké RB (není to špatné) a tam je zase základní obrana letět k letišti... Takže to si nevybereš...
 60. @Tomibar Přesně naopak, ale nevadí...
 61. Tady budu nesouhlasit. Je v AB ohromný rozdíl mezi hráči, kteří si na začátku bokem nastoupají, dodržují BnZ a jsou disciplinovaní oproti hráčům, kteří letí do "mlýnku". Ano, mohou mít na konci za bitvu stejné množství killů, ale s tím rozdílem, že já to mám na jednu či žádnou smrt a ostatní na čtyři či pět. @Jerson Já bych měl trochu jiný návrh. Všiml jsem si, že začaly objevovat zajímavé informace o různých strojích. Například o doletu G4M, původní plánu na využití A6M2-N atp. Osobně bych spíše preferoval, kdyby se tam objevovalo více takových věcí..