Gavinny

On Land and at Sea
 • Content count

  5,607
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
medal medal medal

Gavinny last won the day on February 20

Gavinny had the most liked content!

Community Reputation

2,443 Outstanding

1 Follower

About Gavinny

 • Rank
  Le Brave des Braves
 • Birthday 06/14/1993

Contact Methods

 • AIM
  What is it?
 • MSN
  What is it?
 • Website URL
  https://twitter.com/GavinnyOriginal
 • ICQ
  What happened to ICQ?
 • Yahoo
  Yuuhuu...
 • Jabber
  What is it?
 • Skype
  Video chat only with girls.

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Austria-Hungary
 • Interests
  Empire Français

Recent Profile Visitors

7,375 profile views
 1. Prosím tě... Nekecej kudy chodíš ano...
 2. Vidíš, já mám 0 % či 1 % jako vždy. Takže bych chybu hledal někde jinde.
 3. Mohu se tě zeptat na zdroj? Protože to není pravda samozřejmě.
 4. 1.1. pravidla týkající se obsahu diskusí (vlákna a příspěvky) 1.1 Je zakázáno 1.1.7. odrazovat ostatní hráče od hraní hry, případně odrazovat ostatní hráče od investic do hry Mě taky hra štve, ale psát na fórum dané hry, že má jít hrát jinou (čti lepší)? To asi ne...
 5. Nalijme si čistého vína pánové. Příšerný MM odehnal ze hry deseti tisíce, ale možná i sta tisíce hráčů. Já sám byl několikrát tak nasraný, že jsem hru vypínal stylem Alt + F4 a jednou došlo i na odinstalování (na rozdíl od jiných to nemám potřebu psát do Brečkárny a dělat ragequit). Dal jsem si pár dní pauzu a znovu nainstaloval. Ale věřím, že spousta lidí už to tak nechala. Co tím chci říct? Pokud by bylo pravidelně online 100 000 + hráčů (na což má hra rozhodně potenciál), žádnou kompresi BR bychom tady neřešili. Hrálo by se běžně na rozptyl +- 0.3 BR, či dokonce to by to šlo úplně překopat a nastavit sestavy, které by proti sobě hrávaly.
 6. Asi tak Já bych Tě citoval, ale jsem nepřítel stejně jako Ty.
 7. Takže... Pokud chce někdo šikanovat vše ostatní v Tigeru II, tak je to špatně. Ale jinak je to v pořádku, že...
 8. Taky má 400 kg nadváhu oproti A6M3.
 9. T-34-85 bojovala ještě loni v Jemenu.
 10. Jsem rád, že už to otevřeně přiznal i Gaijin (jak to je se sovětskými tanky a jejich municí): "Jeho působivé penetrační charakteristiky doplněné post-penetračním efektem sovětské munice dovolují střílet i jen přibližným směrem k nepříteli bez míření na slabá místa a působit tak silné poškození." Taková upřímnost celkem překvapí...
 11. IS-7 zde (zatím) není.
 12. Přijde mi, že lidé nechápou rozdíl mezi: Large Larger
 13. B-17 či celkově bombardéry. Ok... Beru. Ale aby Bf 109, Spitfire, Hayate, cokoli takového vydrželo salvu třicítek do křídla? Kde to jsme... Pro zajímavost: Hra: Realita:
 14. https://es.aliexpress.com/store/product/Trumpeter-assembled-model-ships-1-700-German-Battleship-Bismarck-Free-shipping/1021809_32414040058.html
 15. Mě to chodí také pořád.
 16. Máš pravdu rottwi. Na prvních tierech nebo u některých národů to tak člověk nepocítí, ale opravovat třeba Japonce na IV. Tieru je vážně "radost"...
 17. Moc krásné letadlo! Už Lexington je na své úrovni výborný bombardér (a opravdu hodně toho vydrží). Teď to bude ještě podpořeno osmi půl palci a tunou bomb navíc. To zní hodně dobře! Možná je škoda, že takové letadlo je eventové. Klidně by pěkně zapadlo do klasického stromu. A větu: "Pozor! Všichni, kteří získají 6 Odměn Kroniky dostanou PV-2D v jedné z nejbližších aktualizací!" - Mám chápat tak, že Harpoona nezískám hned v den, kdy začnou šesté kolo eventů ale až "někdy" později (sooooon)?
 18. Není to problém německých dvacítek. Sparkuje úplně všechno. Včera mi sparkoval i mocný sovětský 37 mm kanón.
 19. Tiery máš napsané v úvodním příspěvku. PV-2D - podobně jako Lexington. Možná o 0.3 výš. Jak-3T - podobně jako Jak-3P. Excelsior - podobně jako T14. Matilda - tak 0.3 výš, než britská. Jen tipy. EDIT: Tak omluva. Tiery tam nejsou. Asi to odstranili... Bylo to: PV-2D (II. Tier) Jak-3T (III. Tier) Excelsior (III. Tier) Matilda (II. Tier)
 20. Ahoj rottwi Ano, dnes měl Gaijin drobný výpadek. Ale když se podíváš teď do hlášení o bitvě, tak bys tam měl mít normálně už započítané odměny RP i SL. Zpětně by to tam totiž mělo naskočit. EDIT: Díval jsem se na server replay a vykoplo to si půlku hráčů z bitvy. Jinak bitva pokračovalo. Neměla by tedy být "smazána".
 21. A co ti mají napsat? "Nefunguje nám to, máme problém."? Vždyť to vidíš sám.
 22. To má Onovo určitě na všech T-34!
 23. Jak jinak si to vysvětlit?
 24. Vidím, že Pája zase jede na dobrých houbičkách...
 25. IS-6 či T29.
 26. Možná to chápu špatně, ale z věty: "V aktualizaci 1.67 “Zteč” jsme uvedli vylepšení synchronizace vizuálního modelu letadla s poškozením." ...vyplývá, že se jedná pouze o "kosmetické" změny. Nikoli o přepracování modelu poškození. Nicméně, můžu se plést...
 27. Došla... Ale hlavně čas. Nicméně neboj, já si jej na tebe zase někdy udělám. P.S.: Nevím, kde v sobě bereš tu představu, že každý musí donekonečna odpovídat na tvé hlouposti. Někdo na ně třeba nemá vůbec čas, chuť ani zájem. Někdo si jej čas od času udělá. Ale je tady jeden problém: Při každé delší diskuzi blbec (tedy ty), toho druhého postupně stáhne na svou úroveň a jakmile tam toho druhého má, tak jej udolá svými zkušenostmi. Takže ano. Uznávám, že jsi vyhrál každou naši debatu. Já totiž nemám ty zkušenosti z debat, při kterých druhého stahuji na svou úroveň. A ani je nechci. Proto ti párkrát odpovím a pak na to kašlu. Je naprosto zbytečné tebou ztrácet čas. Když se bavím s Wasou, Packalem, Rottwim, Tomibarem, RayPallem, Jersonem a dalšími, člověka to obohatí. Debata s tebou je (a to se opakuji), pouze o tom, za jak dlouho stáhneš toho druhého na svou úroveň (tedy úroveň blba). No a protože tohle nechci dopouštět, tak s tebou nikdy déle nediskutuji. Snažil jsem se to psát, co nejvíce polopaticky, abys to i ty, pochopil. Pokud něco nechápeš, můžeš mi napsat PM. Úřední hodiny mám každý pracovní den mezi 16:00 - 17:30. O víkendech a svátcích pouze po předchozí domluvě.
 28. MiG-21 zdraví soudruha Pipa, který je zcela objektivní!
 29. Dnes mám výjimečně dobrou náladu, tak jedem druhé kolo... ManOfHarlech: "...a nechápeš základní jazykový pravidla..." Gavinny: "....Najdi mi jazykové pravidlo pro počešťování vojenské techniky." Už 17 hodin hledáš nebo jsi to vzdal? Mám o tebe starost víš... Máme už jednoho hledače v republice. Ten zase pro změnu hledá článek... Tak by mě zajímalo, jak jsi na tom ty?
 30. Autor He 219 momentálně pracuje (kromě He 177) také na BV 155 (ten projekt má také schválený Gaijinem), tak jsem zvědavý, co řeknete na to.
 31. Dnes jsem dal test Ta 152 na RB nastavení. Referenční nastavení a palivo na hodinu. 10 200 metrů (dle Gaijinu optimální výška) a max. jsem to vytáhl na 730 km/h. Všechno totálně přehřáté.
 32. Neřekl bych, že maximální rychlost úzce souvisí se stoupavostí.
 33. Samozřejmě, že utíkám. Mé celoživotní krédo je: Od blbců se drž dál. Tak se zcela přirozeně vzdaluji. Dále nevím, proč bych měl tebou (či jinými inteligenty) ztrácet čas. Poslední poznámka k tématu: Najdi mi jazykové pravidlo pro počešťování vojenské techniky. P.S.: Vždycky je nejhorší, když blbec pokládá svou blbost za kladnou vlastnost a veřejně se jí chlubí. To je potom smutný lidský příběh. Právě proto se ti ani neposmívám a ani tě nijak nezesměšňuji.
 34. Pro tanky to sice ještě není ani spuštěno.. Ale nevadí. Jsi blízko!
 35. 20 minut hledání. K tomu, co napsal CM se nemůžu dostat, protože sekce s DevServerem byla už skryta a já (jakožto lid prostý obecný) k němu nemám přístup. Nicméně, Senior Mod Pacifica napsal víceméně to samé: Stejně tak (pokud jsem správně hledal) skrytý i bugreport na bombload.
 36. Když Ti sem dám vyjádření CM... Stejně tomu neuvěříš. Já se tehdy naštval....
 37. Opět nechápu sám sebe, proč vůbec reaguji na trolla, kterému nejde trollit, ale dobře... Ano. Zvíře je "tygr". Německý tank je "Tiger". Stejně jako je sokol stěhovavý zvíře a Hajabusa japonské letadlo. Jestli tohle nechápeš, tak je mi tě upřímně líto.
 38. Pověz mi (všeználku), jakoupak mám neznalost?
 39. Vždyť ano. O příspěvek později jsem mu dal zapravdu. Nechť se i tobě daří v bitvách Myší pro Náčelníkům. panVedouci - Není zač. Ať to létá!
 40. Zdravím V jedněch neoficiálních patchnotes jsem četl, že se měnily vlastnosti člunů. Tak možná to bude tím...
 41. Tak to pak jo! Ať se ti daří v souboji Pekelné kočky proti Sokolu stěhovavému!
 42. 1. Když už, tak Tiger II. A asi "nejsprávněji" PzKpfw VI Ausf. B Tiger. Ale Tygr rozhodně ne. 2. Němci jich vyrobili necelých 500. Nasazeno bylo kolem 490. A to jsem vybral jen tu největší blbost z tolika řádků... Samozřejmě je to tady naprosto OT.
 43. Chápu, že skvosty typu Lída Baarová od Renče se fanouškům Troškových komedií líbí, ale alespoň trochu filmově vzdělaný divák se tomu musí jen smát...
 44. Prémiový účet nemáš, goldů na účtě taky moc ne. Tak proč by tě měl Gaijin mít rád?
 45. Sestřely nejsou problém. Ty jsou v pohodě. Ale musíš vyhrát bitvu. Proto řešíme ničení pozemáků...
 46. Vždyť ano. Hra mi není schopna zajistit fér podmínky, tak si je zajišťuji sám.
 47. Jestli Ti za ty stovky hodin, které jsi strávil překladem, nemohou dát ani pár emblémů... Tak bych se jim na to z vysoka (víš co )... Jsou společnosti, které si váží svých zaměstnanců a především lidí, kteří pro ni dělají víceméně zadarmo.
 48. Tak ani ten dárek nepůjde... Už to zablokovali úplně. Ano. To myslím. Já jich mám asi šest a i v poslední době mi nějaký "padl"... Rozhodně. Jsou na III. Tieru. Mají nízké BR. Bomby, rakety a velká zásoba munice ve velkorážných kulometech, kterými také pár pozemáků vybereš. Pro moderátory: Nenavádím k žádné "podvodné" koupi. Naopak potvrzuji, že to tak není možné.
 49. Hodit si na lištu Thunderbolty a Hellcaty, domluvit se s dalšími dvěma lidmi a vylétat si jich pár tisíc. Nezdá se to, ale bývá to zábava. Nebo máš druhou možnost a to buď mít známého v Rusku nebo se s nějakým ruským hráčem domluvit (jeden čas to někdo nabízel na redditu a lidi toho využili), že ti GE pošle jako dárek za rubly.
 50. Jasně, za blbost se platí... 90% mých teamkillů je o tom, že po někom střílí a vypatlaný vyžírka mi vletí do salvy. A popravdě řečeno, ani se u takových neobtěžuji přestat střílet. Vyžírky killů řadím na stejnou úroveň jako úmyslné teamkillery, vyskakovače, rammery, vytlačovače a podobnou pakáž. Spravedlnost si mnohdy sjednám sám a na report rozhodně nikdy nezapomenu.
 51. interface/ui

  Great idea! You have my support!
 52. Nedají a na 95 % ani znovu získat nepůjdou. Soudím dle eventů za poslední dva roky, kdy šel opakovaně získat snad jen Po-2 a možná dva eventy na D.520 či M3A1. Dost mě baví tady číst, jak se s tím všichni nervují. Také jsem se dříve u těchto eventů nervoval. Kroniky války jsem plnil třikrát a po čtvrté už to opravdu dělat nebudu. Nemám to chuť ani nervy. Zkrátka do toho těch 22k GE investuji.
 53. Každopádně doporučuji pustit. Filmařskou kvalitu to má.
 54. A co teprve německá verze potopení Titanicu...
 55. A víš co Sověti narvali do Matildy?
 56. 1. Proč pořád někdo řeší stáří stroje? Fakt bych vás chtěl vidět v Panzerech III proti KV-2. (facepalm) 2. Řešíš problémy spojené s kompresí BR, ne s rozložením BR.
 57. Smysluplně historicky. Podobné, jako když někdo řekne: To není lež ale alternativní fakt. Ne, já naopak říkám: Historický MM je v F2P MMO hře nesmysl a nemůže fungovat.
 58. Klasika. Historicky ale "odsaď pocaď"...
 59. Popravdě řečeno (a to je jen můj osobní názor), nemyslím si, že těch člunů bude nějak moc. Deset až patnáct pro každý národ a hotovo. Gaijin pochopil (opět jen můj názor), že tohle nemá budoucnost. Že to hráči nechtějí a místo se bude soustředit (jak naznačil) na "Modern Warfare"...
 60. Rottwi, možná jsme se trochu nepochopili... Samozřejmě, že ideální je, aby slunce nesvítilo nikomu do očí atp. Rozhodně ano. Jde mi o něco jiného: Zcela běžně jsou zde lidé schopní v jedné větě říct, že nějakému tanku chybí 5 km/h rychlosti (vytáhnou nějaký test) a okamžitě dodat, že proti slunci s tím nepojedou. Tak buď chci všechno historické a nebo nic. Případně a to se stává nejčastěji: Chci historické jen to, co se mi hodí. Tedy: Ať moje Schwalbe létá proti Mustangům, ale v žádném případě jí nesmí hořet motory nebo se zasekávat kanóny. A takhle je to se vším...
 61. Můj tip: CBT do léta OBT před Vánoci
 62. Tak ještě jednou: Je to měsíc od vydání 1.67... Takže devblogy jsou před námi. K čemu se mají moderátoři vyjádřit?
 63. Nu protože se válčilo v takových podmínkách. Mrzlo, prahlo slunce (a ano, někomu přímo do obličeje), někdo musel jet do kopce, někdo měl rychlejší tank a někdo pomalejší. Vezmi si, jak počasí či roční období určovalo celé dějiny. Odehrávat se bitva u Marenga v zimě, tak Napoleonovi nestihl Desaix přijít na pomoc a Napoleon by možná nikdy nebyl císařem. U Jilového zase přesně naopak. Bitva v zimě, brzy tma a Ney přišel pozdě. Bitva nerozhodná. Waterloo, tentokráte znovu v létě. Odehrávat se to v zimě, Prusové by bitvu nerozhodli. Sám Wellington řekl: "Dej mi noc nebo Blüchera." A tohle všechno k válce patří. A WT je válečná hra. Aby byla opravdu fér, musely by obě strany mít: - stejnou techniku - stejnou osádku - stejnou munici - mapa zcela rovná - atd Válka není biliár, aby se hrálo na rovném hřišti. A když někdo na jednu stranu říká, jak chce všechno historické a pak není schopný přijmout, že výraz "historické" znamená mnohem více, než jen věrohodná technika... Tak to je pak těžko a zajímá mě, jak to tedy vyřešit.
 64. Je to měsíc od vydání 1.67... Takže devblogy jsou před námi. Testování lodí pár bylo a teď přidávají čtyři nové (já vím, zcela nový je jen jeden) stroje do hry... Taky moderní tanky, testoval se tam kompozit... Nová mapa. Já bych řekl, že "ticho" není....
 65. Nevím, jak ty, ale já každému své osádkáři říkám jménem. Hans! Nabíjej rychle!!! Jak to míříš Sakai?
 66. Popiš nám, jak tedy má ten důkladně propracovaný historický event fungovat a jak se to poté může projevit do historického MM ve hře.
 67. Vánoce 2015
 68. Neví. Jsou to změny na serveru, nikoli v souborech hry. Takže těžko říct...
 69. Někdy je lepší podívat se i jinam na fóru a neudělat ze sebe blbce hned druhým příspěvkem. Třeba sem: 5 unikátních emblémů Dekorace na nos letadla Za každé 3 získané “Odměny Kroniky” pro piloty
 70. Prémiové. Jak-3T bude neskutečná bestie a na Excelsior jsem se těšil od přidání britských tanků.
 71. Tak co? https://warthunder.com/en/news/4648-special-war-thunder-chronicles-en/
 72. Takže se tam údaj "deprese kanónu" nebude uvádět...
 73. Stroje, které půjdou získat v Kronikách války (začínají zítra): - sovětská Matilda - Excelsior - PV-2D - Jak-3P (zatím se neví, jaký bude rozdíl oproti verzi, kterou již ve hře máme)
 74. To je ale pěkná blbost..
 75. Tady! Tady pane profesore! Jen nevím, k čemu přesně se mám vyjádřit? Zapojovat se do debaty (po tisící) o sovětských strojích se mi moc nechce... Ovšem do debaty ženy se ženami jsem se zapojit chtěl... Pak přišel Jerson a trochu mi to utnul...
 76. Trochu jsem Ti to opravil...
 77. Pěkný večer,   v anglické sekci už podobné téma bylo a myslím si, že by nebylo špatné založil jej i v naší české sekci.   Dnes a denně čteme (a sami píšeme) hodně kritiky na Gaijin (včetně mě samozřejmě). Nicméně, pokud by hra byla opravdu tak špatná, jak se zde píše, zcela jistě bychom ji nehráli.    Pojďme tedy Gaijin pochválit. Pochválit za to, co se nám na hře líbí, za to jakou hru udělal a tak dále.    Začnu:  Chtěl bych Gaijin pochválit za to a poděkovat mu za to, že mi dal možnost zahrát si na Druhou světovou válku z pohodlí mého křesla. Také za to, že do hry neustále přidává nový obsah a i přes chyby a neustálou kritiku hra míří stále vpřed.    Žádám všechny aby zde nepsali žádné ironické pochvaly a svou kritiku si protentokrát nechali. Na to tady máme Brečkárnu a moře dalších témat, kde se brečí. Zkusme se prosím udržet. Děkuji