KaTo_DC

Member
 • Content count

  1,364
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

570 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,198 profile views
 1. ...to se děje asi jen zlobivým klukům. Nám hodným se to resetne jen když odjedeme na "prodloužený" víkend a netočíme :-D . Takže tak třikrát do půlroka.
 2. ...a kolik to bude "kopat" (aneb FM)?
 3. AB = vše formulky (i s těžkým tankem) + ten mód trochu řeší problémy s grafikou, kdy za tebe systém "vidí" i do lesa, křoví a stromů. RB = vše německé je zkriplený xxxx (i s lehkým tankem) + chce to poštelovat grafiku, aby tě nevyndavali lidi, co to poštelovaný mají :-D . Osobně se mi nejlíp jezdilo v RB za sověty od prvního T-34 až po T-34-85 (výš ne) - to je tuším tier 3. Tam se nechalo i mírně vydělávat. A hlavně tyhle tanky jsou pro lamky jako já přímo dělaný. Zabíjí pohledem, odcinkají občas i nemožný zásahy. Pak jsem miloval low-BR brity (tuším 2,7-3,0) - svižný, rychlopalný mršky s epickou penetrací. Naproti tomu papíráci, takže co je trefilo je vyndalo. Ale sranda. No a v neposlední řadě moje láska - německý tygřík + k němu do lišty panteři na jeho BR....ale u nich už to dře, specielně když enemáci hrají stylem - hurrrrrrrá s rychlosračkou zabrat cap, sednout do letadla, vzít srágoru s milionem raket a třema tunama bomba a kosit pozemáky. A pak ještě s 8x půlpalcema šířit demokracii mezi letadly, kteří nic takjovýho nemají. To mě moc nebere. Ale je fakt moje herní "tanková" sezóna skončila krátce po tom, když se přidali briti, tak mě to přestalo v tankových prostě bavit. Pro mě byl (a je) voser, aby většina bitev probíhala stylem: "Jako průjem rychlí enemáci (amíci, briti, sověti) zaberou body a zbytek týmu mezitím zakempí a vyndavá zoufalý němce, co se snaží ty capy schodit". Příliš mnoho frustrace na příliš málo zábavy, takže jezdím, jen když mě nějaký kámoš ukecá, jinak lítám, tam je to (z mého pohledu) mnohem spravedlivější...
 4. Z mých zkušeností to na systémový spoting nemá vliv. A letadlo "očima" na monitoru vidím dřív než se nahrají takové detaily jako je svítící kabina. Ve tmě letadlo prozradí na dálku dvě věci: 1) kondenzační čáry, 2) stopovky
 5. Do RB ti mohu poradit: 1) polaď grafiku (ukazatele trávy, stromů, atd.), abys viděl tanky na horizontu (ne nutně ultra-low, ale moje filmová grafika na full detaily ROZHODNĚ není pro tanky dobrá volba, jak jsem se o víkendu přesvědčil :-D ). 2) (třeba v soukromých bitvách) se nauč "znát" vzdálenosti, abys věděl nakolik předsazovat a střílel "na první dobrou". 3) odkoukej kempící místa a využívej jich a naopak se vyhýbej místem na které je z nich vidět. 4) pohraj si s nastavením ovládáním tanku (zoom, přepínání pohledů, dalekohled, atd., kontrola různých zbraní, zjistil jsem, že v defaultu to má WT dost vykurvený (rozuměj nenastavený :-D), atd.) P.S. Zrovna Tiger má dost dobrou munici, stejně jako jeho "nejčastější" protivník T-34 (který ale bohužel o něco víc "cinká").
 6. Za sebe se přiznávám, že se mi změna účinku munice líbí. Řekl bych, že to posunuli zase k "realitě". Tj. když nahituju letadlo, tak ho poškodím a často i sestřelím a ne abych na něm sparkoval jak prskavky na vánočním stromečku. Včera jsem lítal s předchůdcem FW190 (tuším Heinkel 100-D1 ???, který má "jen" 3x7,7mm. Konečně jsem se necítil jak nahej v trní proti záplavě spitů a huríků a jejich 8-12x7,7mm případně P-38 a P-40 s 6x12,7mm. A když jsem si letadlo "připravil" k sestřelu, tak jsem ho fakt poškodil a neměl jsem dojem, že mu jen lechtám potah. Jinak low level bombry se mi sundavali taky dobře - na 1-3 půlety jsem je zapaloval. Me gusta!
 7. Nemáte tam lítat, když to o AAA víte. Je dost cílů na mapě, co vám pomůžou vyhrát na tickety, ne?
 8. ...že ty jsi zkoušel "hammerhead" s letadly? Jinak se k tvýmu názoru připojuju...vykopnutí směrovky je poslední dobou skoro bez efektu (zda je to tak správně nebo to dřív bylo přepálený nevím).
 9. Vlevo nahoře na screenu je buglá hláška se stabilizátorem?
 10. ...všiml jsem si - FW 190 A-4 po "náhodném" zásahu z 12,5mm (kulometný Corsair) odstřelené křídlo . Vůbec mi přijde, že z Fokáče udělali skleněnku. Nebo jsem byl moc zvyklý na to jak byl do téhle doby odolný. Nestoupá, rychlý není, munice taky nic moc a teď už ani nevydrží. Ach jo. Kdyby ty německý týmy nebyly tak "dobrý" oproti třeba spojeneckým, tak jdu lítat mustangy. Ty jsou aspoň rychlý, když zbytek vlastností už má jako fokáč :-D (nestoupá, netočí). A zvláště teď, co jim ještě buffli 12,5mm munici .
 11. Jen ať si to smradi meteorový užijou, já taky se Švábinou musím chytat amíky z Vietnamu! O (nejen německých) vrtulácích ani nemluvě...
 12. ...čtu správně, že bude mít "jen" 4x12,5mm, když všechno okolo má 20-37mm kanóny? To smrdí hodně nízkým BR pro špageťáka!
 13. ...tohle jsi řešil myslím i u ruských kanónů - "púška vs dělo". Už si nepamatuju jak to dopadlo (v letadlech ruský flaky nablízko moc nepotkávám :-D ). Hlasuji pro - udělej to podobně i se sériemi, ať držíš štábní kulturu.
 14. Nevím jak dneska, ale svého času některé pumy "propadli" texturou a pak bouchly tzv. na druhé straně = bez jakéhokoli účinku. Možná bug přetrvává...