KaTo_DC

Member
 • Content count

  1,275
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

541 Excellent

About KaTo_DC

 • Rank
  (re)Tired

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,094 profile views
 1. Okej, okej . Beru na vědomí, že vzdušnou má kde co (ME 410 třeba taky). P.S. K tý vývrtce, nedávno do ní spadla předemnou Catalína. Ona sama o sobě není nijak rychlý éro, ale to jak se "elegantně" snášla snad půl hodiny mě dostalo. Otázka na znalce - opravdu je vývrtka takhle "pomalá"?
 2. Wellouš nemá ručku. Tu mají jen Štuky, Pešky, americký palubní střemhlaví bombříci... (alias vzdušnou brzdu)
 3. ...sme to náhodou s klukama (už je to pár let) zkoušeli (střílet obouruč) a brnkačka to je. Akorát kromě prvního výstřelu netrefíš terč a od třetího přes spaliny nevidíš už ani terčovnici . Ale na fotky na FB to vypadá khůůůůl , specielně, když se povede zachytit vyhození nábojnic + povýstřelové kouřové "stopovky".
 4. Mě v klasické RB ani neřišlo, že by Wellouš byl tak nebezpečný ... (ne že by tam tolik Welloušků lítalo) ...ale v tomhle přiblbým (když to tak musím ohodnotit) módu když je jich letka 12-18 (bo po kolika nalétávaj), tak je to rozsudek smrti. Si člověk připadá jako housenka co spadla do mraveniště . Za mě rozhdoně další nevyvážená (a nudná) Gaijin blbost. Ne že by těch pár minut, které mise trvá (víc jich naštěstí není třeba přetrpět pro získání boostru), než nám letadla rozbombí letiště bylo tak strašných, ale z dlouhodobého hlediska je to blbost, jakou by ani v Plzni nevymysleli...
 5. Ta krávovina se ve dvou fakt nedá (ztráta letadel je pokaždý uhoření na Welouších, nevím jak to ta hra dělala...)
 6. Pozor, klouže to! P.S. Nesrazili jsme se, oba jsme to tam zapíchli na to samé místo nezávisle na sobě asi s minutovým rozdílem (co dělal on nevím, já jsem v opilecké pýše "zpomaloval" na poslední chvíli před letištem "kolíbáním" a štrejchnul jsem křídlem). P.P.S. Musím říct, že jsem nějak minul patch, kdy "zjednodušili" přistávání. Je neuvěřitelný, jak je v RB odolný letadlo. Ve 150 IAS hodit smyka a neurvat podvozek, ani se nepřevrhnout, me gusta... P.P.P.S. Jo a nezávidím mechanikům, co to museli opravit . Zvládli to za minutu a půl.
 7. Mnoo...ne že bych se chtěl MM zastávat. Lítám v RB 2,3 němce (na svém tieru lehce "OP" Bf 109 F-1) a i když musím říct, že proti 1,3 letadlu (tj. "záloze") jsem letěl snad jednou - dvakrát. To když jsem lítal svého času britského spita na 2,3, tak jsem německý "zálohy" viděl každou chvíli. Nicméně pro tohohle Mezka má MM tolik slušnosti, že proti mě těch uptierů 3,3 nasazuje pomálu (a tohle Bf je jim pořád protivník). Většinou je složení týmu 1-4x 3,0 - 3,3 a zbytek je 2,7 - 2,0 (Spiti, Haríci). Proti čemuž se už dá lítat. A občas si smím dokonce "zamlsat" na 1,7 Catalíně . Za sebe mohu říct, že v RB na tomhle BR je MM celkem spravedlivý.