KaTo_DC

Member
 • Content count

  1,325
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

557 Excellent

About KaTo_DC

 • Rank
  (re)Tired

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,129 profile views
 1. Podle mě se nějaký Gaijinovský vodkomil podíval na film Red wings a řekl si - ty bláho, tak tohle je ta realita!! Takhle to taky uděláme!! (aneb "slavná" scéna headonu Schwalbiny a Mustangu) A jak řekl, tak udělal...
 2. Díky, tak to není jen můj paranoidní dojem. Takže proběhla klasická Gaijinovská tichá "stabilizace klienta", kdy zase nějaký Voloďa šahal na věci, kterým nerozumí . Vidím to na zdravotní dovolenou, než se k tomu vrátí Igor a nastaví to zase zpátky. Protože lítat s něčím co má jen 2x7,7 proti 6x12,5 nebo 8x7,7 fakt nepovažuju za "zábavu". Nemluvě o tom, že sejmnut s Fridrichem dnes bombardér "ze šestky" je nemožný.
 3. ...asi jim anketa začala vycházet jinak než si Gaijin po jejím vydání vysnil . edit: Jinak mám dojem, že Gaijin si v rámci úpravy "modelu poškození" si zase pohrál s fungováním 20mm německý munice. Začínám mít s Fridrichem Prvním problémy sundavat letadla (a to bych řekl, že střílím pořád stejně). V okamžiku kdy sparkuju na letadlech, který trefuju "nakolmo", je něco nehezky špatně...
 4. ...není na to v WT zavedena vychytávka, že na "nebojující" letadlo odněkud přiletí dva NPC stíhači? To že se pak srazí v otočce při pokusu o útok na tohohle "utíkače" (zažil jsem 2x ) je už věc druhá .
 5. ...nebo nedávno použitá ta samá logika: "Brečkárnu nepotřebujete, protože si tam jenom stěžujete proti vrchnosti. A stížnosti proti vrchnosti, jsou proti pravidlům! Takže když se smaže, rázem hráči nebudou kde mít porušovat pravidla a tak to nebudou dělat!"
 6. Tak jsem skoukl film "Bitva o Sevastopol" (kdo nezná, je to o ruské odstřelovačce a není to "primárně" válečný film). Co mě zaujalo a proč píšu na WT - jim tam lítali docela věrohodný Emilové, Išaky a chvíli jelo i jedno Pztko (než ho sniperka odstřelila ). P.S. Pokud o tom filmu už sem někdo psal, tak se omlouvám .
 7. Server poznáš podle pingu během hry. Pro mě platí: EU = cca 20-30 RU = cca 60-70 US = cca 150-160
 8. ...pokud se nepletu, tak BFka by měly mít optimum stoupání někde u 270 IAS.