KaTo_DC

Member
 • Content count

  1,452
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

613 Excellent

About KaTo_DC

 • Rank
  (re)Tired

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,289 profile views
 1. Však proto jsem tam taky dopsal ten edit .
 2. Pod tlačítkem DO BITVY změň zaškrtávátko "Pozemní zjednodušené..." na "Letecké zjednodušené..." edit: Jinak sypání strojů do lišt dělám pomocí menu "Výzkum" (je vlevo dole), kde je pak "přepínání" na letadla a vozidla. A pak si umisťuješ stroj, který chceš, na posádku, kterou chceš.
 3. ...bude video? Vypadá to na dost zajímavý, byť poněkud jednostranný masakr tvého týmu od Arasse91...
 4. ...zvídavá otázka - spitfire "překonal" svoje limity nebo má naopak decentně "přistřihnutá" křidélka?
 5. V jiných MMO jsme tomuto módu říkali: "Zajmi vlajku." (teda bavili jsme se o tom jako "Jedem na vlajku.")
 6. Popravdě stát ovládaný "osvíceným despotou" bývá nejefektivnější...dokud mu za zády stojí jistý otrok mumlající: "Memento morte!", je to i ku prospěchu "lidu"...
 7. Btw - zrovna první Saber expím (mám náboje a dělám na nějakým vztřikování). Pokud mě paměť neklame, minimum paliva má 9min a maximum asi 31min(?). Špatný je, že má FM příbuzný Černý vdovy = jakýkoli poškození křídla a stává se (poměrně) neovladatelným. Když to srovnám s jinými stroji (že Bearcate :-D), tak je to takové "čudné". Mno a pak je to sakra pomalý stroj - vzhledem k soupeřům. A ještě nemá airspawn, jako jeho rychlejší kolega Thunderbolt (proč ho tahle stíhačka má nechápu...jakože je to bitevník?) //edit: Tohle je ironie.
 8. Stejně jako tihle létají proti F-86 s airstartem...bylo by to nepříjemné :-D .
 9. Jsem na pevném UPC: EU Server - kolem 40-50 ms RU Server - kolem 70-80 ms US Server - kolem 150-180 ms
 10. Počkej, počkej. Takové Migy-9 mají to samé - tj. "epických" 160 nábojů a jak s nimi umí vyndavat enemáky! Holt méně sprejovat, více mířit. Jo a nezapomeň, že ty Jaky a Migy mají 23mm kanóny, amíci mají ze začátku "jen" 12,5 mm kulomety (byť jsou to docela laserpaly). Až poslední Sabre má kanóny a ty mají už taky "málo" nábojů na hlaveň.
 11. Vinen v plném obsahu obžaloby! P.S. Nicméně pokud budou lítat (jezdit) UFO proti UFO na příslušném BR, je mi to jedno. Já si na low tieru budu dál užívat víceméně věrohodnou WW2 (byť tam tu hvězdu smrti taky máme. Že, moje drahé BV 2xx?)
 12. Hele, nemůžou ti to dělat Wokna? Právě měli nějaký update... P.S. A že Wokna takhle vyku...eh, resetovat nastavení čehokoli umí...
 13. Pokud se dobře pamatuji, tak nejmenovaná konkurence taky dávala mapy v rotaci nezávisle na konkrétním místě na globální mapě, ne?
 14. to Pip: Jsem cíleně testoval toho "jednokřídlýho" Bearcata. A DM/FM zajímavý. Ať už se "štrejchne" byť jen špiškou křídla nebo celým, je to jedno -> vždy přijdete o 2/3 křídla. Vždy se to dá dotáhnout na letiště. A cestou se dá i minimálně manévrovat (tj. headony nebo doměření na enemáka možné), byť se musí hlídat manévry na stranu kde křídlo chybí. Nesmí totiž dojít k úplnému přetočení letadla, to pak přepadá na záda a nikdy jsem nebyl v takové výšce, abych to vybral. Ani jednou se mi nevysunul podvozek (ačkoli jiná letadla klidně jednu podvozkovou nohu vysunou, tuším(nejsem si jist) Mustangy to umí), vždy jsem to plácal na břicho. Pokud se při přistání zničí jen motor (rozuměj ohne se vrtule), tak vás opraví. Pokud se urvete i něco dalšího, tak je to neopravitelné poškození.
 15. Hele, podle mě ukázal Gaijin špetku příčetnosti. Protože nemůžou to nevyzkoušené "v masovém měřítku" dát místo svazovek, dokud nevychytají (aspoň ty největší) mouchy. Nemáme (natož samotný Gaijin) nejmenší ponětí, jak bude po spuštění WW zabugovaný...a kdyby se ukázalo, že je tam nějaká "balšaja ašýbka", byli by akorát pro smích. Hádám, že pokud se ale WW osvědčí, tak to časem změní. Stávající systém (teda ne že bych ho kdy hrál víc jak dva dny, ale sledoval jsem to u kluků na TSku) je fakt nešťastný...
 16. Mě mrzí, že mám hru na SSD disku, takže o spoustu těhle hlášek přicházím, protože mizí moc rychle. P.S. Ta s bombou je náhodou dobrá! Ještě by ji mohl Jerson modifikovat: "Neboj se stát u bomby, třeba vybuchne na druhé straně textury nebo ji pohltí drobný výstupek."
 17. Souhlasím. Kdyby zmizeli značky z RB, tak by to nahrávalo neúnosně "skovávačům". V tankovém RB nemá nikdo důvod se "skovávat", všichni jsou okolo pozemní bitvy, ale v letecké RB to neplatí.
 18. Jo, na tom něco bude ...ale! Zajímavý je, že jsou to vždy low tier hnoje. Aby mi to nabídlo něco z 4tého tieru, to nééé . Pravda, to bych navíc nadával, že nemám statisíce na obyčejné vycvičení posádky, nedejbože na doplnění lajny dalšíma strojema na obdobném BR (u tanků). Že by mi to nabídlo letadlo se nebojím...takový štěstí nemám. P.S. Možná je to jen statistická náhoda, ale když už mám stroj na zapůjčení a ne sázku na goldy, nabízí mi to na střídačku kulometnou čajku (docela hnus Vaše velebnosti, ale ne, děkuji, přesto nekoupím) nebo německýho low tier rakeťáka. Že by to dalo Spita, Mustanga, to ani jednou .
 19. ...ideálně tanku, pokud jsi letec nebo letadla, pokud jsi tankista! A to ještě musíš HNED. Nesmíš to odložit třeba na večer .
 20. Kolotoč s denní odměnou mi funguje. Ale už dost dlouho jsem neviděl kolotoč s odměnou po bitvě . Docela se mi po těch pravidelných 5 000 lionech stýská!
 21. Inzerát: Prodám tank. Od války garážován v podzemním parkovišti. Zn.: Jako nový!
 22. Hmm... Někde se tu psalo, že FM dovolí lítat bez křídel. Tak dovolí (docela v pohodě) létat i s jedním křídlem (nedokážu si odhadnout jak by dopadlo přistání, ale hádám, že bych přistál na pádovce na jedno kolečko, to už umím, a pak hodil hodiny...a opravili by mě .).