Tomibar

Member
 • Content count

  1,618
 • Joined

 • Last visited

medal medal medal

Community Reputation

1,572 Outstanding

About Tomibar

 • Rank
  Group captain
 • Birthday 04/09/1970

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Šluknovský výběžek

Recent Profile Visitors

3,782 profile views
 1. Jo - to je novinka cca. měsíc dozadu, kdy byla vylepšena hra ( po 100 x ) a bohužel se to stává poměrně často nejen v RB ale i v SB :((
 2. Tak to se obávám že nemáš pravdu - krédem každé firmy by mělo být nejen navyšování " oveček " . ale především o to ty stávající udržet ve stádu a nějak je přesvědčit aby měli co žrát a bečely tak jak si majitel firmy přeje - to znamená . spokojeně bečet . Ovečka která je kritická k tomu má s největší pravděpodobností nějaký důvod - a to že přestává dojit / dávat firmě peníze , má jistě také své důvody . Majitel takové firmy který dopouští aby ovečka šla bučet a dojit jinam je blbec .
 3. Lze to vyřešit , jenomže ne na stávajících mapách městského typu - každý tankový velitel by musel být padlý na hlavu aby bez pěchoty vjel s tankem do města . Takže řešení č.1 - vyhodit mapy kde je město Dále je nutné aby balanc nebyl tvořen jen sílou pancíře a výkonem kanonu ale také počtem tanků které mají takovou hrubou sílu , tzv . oddělit těžké tanky a jejich počty od středních a lehkých . Je / bylo by nutné nastolit takovou situaci aby i lehký tank měl využití - popřípadě lehké tanky nenasazovat vůbec proti těžkým tankům pokud nemají jak těžké tanky likvidovat . Zkrátka je nutné vyměnit mapy / zvětšit , lépe nastavit počty jednotlivých tanků . Více hledět na reálnou hodnotu vůbec - je naprostá pitomost aby T-34 /76 jezdila proti Tiger H/1 - to je jasné i když to v reálu tak bylo , ale je stejná pitomost nasadit Tiger H/1 proti IS-6 , nebo T-29 - i když se v reálu potkat mohli jen velmi těžko - jde o princip který už zde někdo psal . Není dost dobře možné nasadit T-29 která má BR6,7 proti Tiger H/1 který ji čelně nemůže téměř vůbec nic udělat , ale T-29 jej prdne na jednu hrču . Na vině je samotný GJ - se svou neochotou natáhnout BR na vyšší čísla - sám nechápu proč tanky z poválečné éry nemají BR 12 , a dále bych stáhl tu pitomost s rozpětím BR + - 1 bod - normálně by to možná nedělalo bordel , ale při dnešním BR některých tanků je to naprostá hovadina . Rozpětí by stačilo 0,3 BR bodu .
 4. Stejně jako T-34/85 s původním kanonem v Africe ještě v 80 letech ?? - Tak jsi to myslel Jersone . Takže bude asi lepší když si ponecháme nějakou realističnost a raději nebudeme psát o tom , že Německé tanky se bez úprav používali i po válce , mimochodem Izraelci používali Americké tanky také po válce a byli to ty druhoválečné .
 5. já už se ničemu nedivím - další " pracant " na cestě
 6. Mapy jsou opravdu tragédie této hry ( myslím tím pro pozemní hru ) asi jedna z nejlepších map je Polsko , a nová Sinaj ( ta je asi nejlepší ) , docela slušné jsou Karpaty , naprostý hnus je Korea dnes přejmenováno na nepamatujusi , Mozdko ( starší ) byl bezva - nový je možná tak pro tanky 1-2 rank . Souhlasím s Pájou - ty opravdu staré mapy jsou asi nejlepší , pokud je neupravili / nevylepšili . EVENT - tentokrát jsem jej nehrál -proč ??? No - chyběla mi F/4 a nějaká ta protiletadlovka ( ta chyběla citelně ) , nezávazně jsem zkusil Folgore - tak zase se někdo porýpal v munici , už před tím to bylo dost špatné ale momentálně je to hnus Naopak Hurikán Mk.IIB je naprostá špica - trochu nevyrovnané se mi zdá . Když tak koukám na hru jako celek - připadá mi už pomalu ale jistě nudná , hraji WT přes 3 roky , a je to bohužel vina Gj , nedokážou nabídnout NĚCO !!! Co udrží hráče jako já u hry - těch pár letadel je málo , jednak to chce větší množství letadel ,a samozřejmě i tanků . Myslím , že i EVENTy jsou dobrá volba - jen je potřeba myslet při jejich tvorbě Určitě to bude chtít zapracovat na větším počtu map jak pro letadla , tak především pro tanky . Je doslova nutné , vymyslet něco smysluplného pro bombardéry - ta kravina kdy po vybombardování letiště hra končí by měla přestat - proč je tam tedy záložní letiště že ?? Spíše bych uvítal časový limit než tu pitomost s letištěm . A prosím o úvahu o ochraně letiště flakem - přijde mi to nepřiměřené a mnohdy dosti podivné - jsou mapy kdy letiště " nestřílí " a nebo naopak praží na neskutečnou dálku . Celkově je hra stále nevyvážená a na to že je podle Gj - " hotová " a vydaná - je to dost průser.
 7. A co říkáš novému FM u P-40 ??? Před nějakou dobou to byla poměrně " mršina " s kterou létal jenom opravdu dobrý pilot a měl úspěchy - dnes je to poměrně dobré žihadlo . Pravda - Ta-152 nemá spíše než palivo správně spouštěné další stupně kompresoru , na to že je deklarovaný jako výškový stíhač tak ve výšce nad 7km dosahuje spíše podprůměrné rychlosti a deklarovanou rychlost není schopen nabrat ani po 2 minutách letu rovně a na plný plyn + boost .
 8. Mno tak jsem to shlédl - nejsem nijak náročný divák ale tohle mi připomínalo veledíla z doby kdy soudruzi natáčely poměrně podobné "skvosty " - takže děkuji ,ale stačilo.