YavruKurt147

Regia Aeronautica
 • Content count

  3,642
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
medal medal medal

YavruKurt147 last won the day on January 24 2016

YavruKurt147 had the most liked content!

Community Reputation

1,060 Outstanding

3 Followers

About YavruKurt147

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bursa
 • Interests
  All countries Heavy Long range Bombers

Recent Profile Visitors

7,201 profile views
 1. Aşağıda ki videoyu izleyebilirsin. Ben daha önceden radyatör ayarını hızlanma potansiyelini sonuna kadar kullanmam gereken ve radyatör kapağı kafam kadar olan uçaklarda kullanıyordum(örneğin Tempest Mk V ve P-51D-30 gibi) Bundan sonra soğutma amacıyla da kullanırım tşk
 2. Valla ben tıpkı b-29'da yaşadığım gibi tırmanma sırasında oyunu alta alıp internette 2-3 dk gezinip oyuna geri döndüğümde motorun aşırı ısınmadan dolayı bozulmuş oluyordu. Bir kaç kerede oyunda uçak kovalarken kendim bozmuştum yanlışlıkla. Artık nasıl bi MEC ayarı yaptıysan hayrına bana da öğret de bende kullanayım çok şikayetçiyim çünkü bu konudan. Bf-109 G-2 kullanmayı bu yüzden bıraktım.
 3. Aynen ama işte jet savaşlarında paso Kore haritası çıkıyor çoğunlukla. Tabi bu kötü bir şey değil çünkü bu oyunda Zhengzou'dan sonra en iyi puan kasılabilen 2. harita Koredir.
 4. C205'in tırmanma hızı ve enerji gücü iyi ancak G55'te bu özellikler çok zayıf. Uçak rezalet derecede kötü bir motor ısınma sorunu ve tırmanma sorunundan muzdarip üstüne üslük manevra yaparken aşırı derecede hız kaybediyor. Gerçekçi savaşlarda oynarken sürekli haritanın yanlarına doğru tırmanmak zorunda kalıyorum ama tırmanma hızı kötü olduğundan değil motor ısınma sorunu olduğundan dolayı çünkü daha 3 bin metreyi geçer geçmez uyarı veriyor motor. Eğer 5 bin metreye kadar sürekli tam gaz gidersen %99 ihtimalle motor bozuluyor o yüzden motoru kapata kapata tırmanıyorum soğuması için, cidden uçaktan soğutuyor bazen ama manevra kabiliyeti ve motor içinde ki ve kanatlardaki üçlü mg 151 kombinasyonunu aşırı seviyorum. Yak-3'lerden bile daha iyi yatay manevra yapıyor ki tam benim sevdiğim tarzda bir uçak eğer tırmanma hızı da iyi olsa 4.7 yaparlar.
 5. Biraz alışırsan 4 tane 500 kg hala işlevsel. Üstelik Ruslar kara hedefi konusunda aşırı şanslı çünkü Kore haritasında savunmada olan değil taarruzda olan taraf Ruslar olduğu için ABD tarafının hafif koruganlarını köprülerini falan alıp büyük bir vurgun yapabilirsin. Tek yapman gereken bomba modifikasyonunu açıp 4 tane 500 kg alıp 2 tane köprüyü bombalamak sonra kalan 2 bombanla 2 tanede hafif korugan vurursan rahat 3-4 k puan toplarsın birde burunda ki 23 mm toplarla 3-5 kara hedefi alırsan senden zengini yok.
 6. Sıradan bir oyun forumu işte. Ama biraz yanlış bir zamanda geldin onu söyleyeyim çünkü forumda ki aktif kullanıcı sayısı son 1 yıldır çok düşük.Önceleri gırgır şamata kavga gürültü hiç eksik olmazdı ama forum şuan eskisine kıyasla ölü durumda.
 7. 4 tane 500 kg yada 8 tane 250 kg ve ya 12 tane 100 kg opsiyonu mevcut. Kara hedefleri için yeterde artar bile ama mini üsler için yetersiz kalıyor. Hatta eskiden bombardıman nişan imleci var iken 100 kg'lık bombalar ile bir sürü tank falan vuruyordum ben.
 8. Oyunun en iyi jet bombardıman uçağıdır kendisi.
 9. Kardeş sen beni başkasıyla karıştırdın herhalde ? bu araçtan şikayet ediyorsam oyunu neden bırakayım gider başka seviyelerde oynarım.
 10. Aşağı yukarı 16 bin kadar savaşım var ve şu ana kadar düşman uçağının silahına ateş edipte bozulabildiğini ne gördüm nede duydum. Yani hayır. Yakıt konusuna gelirsek sen basitleştirilmiş muharebelerde her zaman en düşük yakıtı, Gerçekçi muharebelerde ise her zaman 30 dakikalık yakıtı al.
 11. eee peki topçu ateşi atamadığın zaman ve ya savaş uçağı kullanamadığın zaman ne yapacaksın ?
 12. Zaten şu an oyuna eklendiler Gidip oynayarak da görebilirsin bunu xD
 13. İngiliz İtalyan ve Ruslara yönel. Bu 3 ülke basitleştirilmiş savaşlarda kullanabileceğin en rahat 3 ülkedir çünkü hem silah güçleri hem manevra kabiliyetleri çok iyidir üstelik yavaşta değiller yani basitleştirilmiş muharebelerde çok iyi iş yaparlar. İngilizlerden özellikle ve özellikle Spitfire Mk Vc Typhoon Sea hurricane mk1c Beaufighter MkVIc uçaklarıyla oynamalısın çünkü bunların her biri en az 4 tane 20 mm top taşıyor ki bunlar inanılmaz parçalayıcıdır İtalyanlardan C-202EC C205 serie 3 ve G55 sotto serie 1 ile C205N2 uçakları bazıları 3 tane bazıları ise ikişer tane mg 151 topu taşıyorlar üstelik manevra kabiliyetleride süper yani it dalaşında çok avantajlılardır. Ruslardan La-5 Yak-3P Yak-9P(Yak9P'nin silah gücü neredeyse Mig-17 jeti ile eşdeğerdir) I-16 Tip 27 Yak9K I-185 Il-21942 muazzam silah güçleri ve yeteri kadar iyi manevra kabiliyetleriyle çoook iyiler.
 14. Yeter ulan yeter şu uçağı bir kerecik olsun avcılık yapmak için kullanan bir Allahın kulu çıkmaz mı ya ? Kullananların alayı kara hedeflerine saldırmak için kullanıyor şaka gibi.
 15. P-47 öyle ahım şahım bir uçak değil. Bence p-51 ondan her türlü daha iyi.
 16. Kardeş G8N1 vs B-29 mevzusu öyle çok fazla gerçekleşmiyor söyleyeyim. G8N1 sana saldırırsa ve elinde b-29 varsa sende elinden geleni yaparsan o seni düşürse bile sende onu yakarak rahatça düşürebilirsin.
 17. Öyle bir şey olsa uçak "kısmen" ölümsüz olurdu ve Bf-109'lar daha 3 bin metreye bile tırmanamadan 6 bin metrelere tırmanırdı P-51'ler. Uçak gayet iyi bir şekilde bnz enerji savaşı hatta yeri geldiğinde manevra savaşı bile yapabiliyor. Kullanmasını bilene ABD ağacının en güçlü avcı uçaklarından birisidir.
 18. Serie 3 ile bende oynadım ve aracın tüm modifikasyonlarını açtım. Uçak bence 3.7'deki en iyi uçak kendi seviyesinde. Manevra + silah gücü + tırmanma hızı =
 19. Her ikisi de farklı ülkelerin bombardıman uçakları her ikisi de fazlasıyla güçlü yani hangisi ilgini çekiyorsa onunla oyna.
 20. Flash TV daha iyisini yapardı
 21. Kardeş bu MG 151 nasıl bi silah la böyle ? Varsayılan stok hali ile bir tanecik düşman uçağını vurana kadar canım çıkıyor resmen, çok kötü hasar veriyor ama hava hedefleri kemerini açınca 2-3 mermide tek atıyor. Sanki 20 mm değilde 37 mm uçaksavar kullanıyormuşum gibi bir his veriyor hücum kemeri bu kadar fark yaratıyor.
 22. Kötü tırmanma hızına sahip uçaklar ile kalkış yaptıktan sonra ileriye doğru direkt olarak savaş alanına tırmanmak yerine haritanın sağ ve ya sol tarafları yani savaş alanının dışına doğru tırmanarak tırmanma hızı senden çok daha iyi olan avcı uçakları ile aynı yüksekliğe ulaşmak için yapılan bir taktiktir ve aşırı derecede etkili bir taktiktir.
 23. Neyse bence konu amacından sapmasın bu arada İtalyanlarda motorların aşırı ısınması gelenek haline getirilmiş sanırım. 4. seviye uçakları böyle değildir İnşallah
 24. Yani benim için değişen bir şey yok oyunda gördüğüm şeyi söylüyorum ben. Thunderskill'deki veriler ile bir ülkenin güçlü olup olmadığının söylenilmesine pek inanmıyorum. Bu durumu değiştirebilecek pek çok faktör var sonuçta.Yani fikrim hala aynı çünkü oyundaki tecrübelerime -aşırı- güveniyorum.
 25. Uçağın gücüne göre konuşurken thunderskill istatistiğini anlarımda koskoca bir ülkeyi o siteye göre yorumlamanı pek doğru bulmuyorum şahsen.Ben burada 2 yıllık tecrübeme göre sıralama yaptım.
 26. Hacı ne 5.3 uçağın nede 4.7 uçağın "mantıklı" rakibi 5.7'ler değildir. 4.7-5.3 olan uçakları 4.7-5.3 olan uçaklarla karşılaştırmak en mantıklı ve en adil olanı. Aynı şekilde 5.7 olan uçağı da 5.7-6.3 civarındakiler ile. SSCB'yi Almanyadan güçsüz olarak göstermen bana göre saçma geldi ama yinede saygı duyuyorum
 27. O kadar da değil bence ya. Japonlar kadar iyi değiller bence. Bana göre en güçlüden en güçsüze doğru bir sıralama yapacak olursak 1.Japonya 2. İtalya 3.Büyük Britanya 4.SSCB 5.ABD 6.Almanya
 28. Seviye yükseldikçe kazanç zaten artıyor ancak HEATFS mermisi istisna. Aslan bahisleri ve çeşitli taarruz bombardıman uçakları ile yeteri kadar servete sahip olabilirsin Para kazanmanın yollarını araştırmalısın bence.
 29. O son araçları vurmak zaten maçı bitirmeye zerre katkı sağlamıyor. 3 tane düşman üssü yok edildiği halde o araçları vursan bile yine kara hedeflerinin tamamen bitmesini beklemek zorundasın maçın bitmesi için.
 30. Bana göre şu an İtalyan hava kuvvetleri ile Japon hava kuvvetleri oyundaki en güçlü 2 ülke. Hem kazanma oranları hemde uçaklarının gücüne bakılınca en iyileri bunlar bence.
 31. Yalnız norveçin manzarası da güzelmiş he böyle bombacılar olmasa böyle doğal güzellikleri nereden öğrenecez ? Bu tarz oyunculara sahip çıkmalıyız xD
 32. @syndrome23 Kusura bakmada 2 yıldır taarruz uçakları için utanç verici bir harita olan ve sürekli şikayet edilen N*rveç hangi ara düzgün sıradan bir haritaya dönüştü onu anlamadım ? Yahu 2-3 tane 20'lik top taşıyan ve ya 6 tane 12 mm tüfek taşıyan avcı uçaklarının çıkarma gemisi, uçaksavar ve obüs gibi sıradan hedefleri gözü kapalı vuruyor iken bizim tank katili taarruz uçaklarını kullanmamızın ne önemi kaldı ? Burada asıl maksat altındaki uçağın potansiyelinin tamamını değerlendirebilmek. Madem çıkarma gemisi sevdalısıyım o zaman gider Me-410 ve ya Bf-109 G-2 alır hem bol bol çıkarma gemisi vururum hemde denk gelirse savaş uçaklarını da indiririm. Ama iş Hs-129, ju-87 ve ya PBJ SB2C Mosquito(57mm) gibi uçaklara geldiği zaman maalesef hüsranla sonuçlanıyor.
 33. Valentine tanklarından son 2 modelinden birini alın ve hayatta ki amacınızı sorgulayın hayatınızı bir gözden geçirin sonra derin bir nefes alıp uzaklara doğru bakıp kara kara düşünün.
 34. hacı war thunder sitesine giriş yapabilmek için zaten mail adresi gerekiyor ve bu arkadaş da mail adresini hatırlamıyormuş
 35. Ben 0.10 km gibi aşırı kısa mesafelere girmediğim müddetçe 700 m silah hedef mesafesi seçeneği ile sıkıntı çekmiyorum. Zaten silahların olduğu iki kanadın arası genelde düşman avcı uçağından büyük olmuyor yani her türlü o mermiler uçağa isabet ediyor.
 36. Kardeş orada M4A3E2 için gösterilen istatistiklerde statistic for the last month yazıyor yani geçtiğimiz ayda yapılan kd oranlarından bahsediliyor
 37. Her şeyden önce şunu sormak istiyorum nasıl oluyor da Jumbo ile tek bir savaş bile yapmadan "jumbo genel olarak is-2'ye karşı dayanabilir" şeklinde imada bulunabiliyorsun ? Jumbonun 75 mm'lik topu ve kullandığı mermilerin delme güçleri çok düşüktür bu yüzden bırak 5.7 tanklarını, daha bir çok 5.3 tankıyla bile baş edemez deliş konusunda. is-2 tankının sürücü penceresini jumbonun silahı ile delmek pek mümkün değil ancak taretinden ve ya yandan delmen gerekir ki ondada apcr mermi kullanman gerekeceği için aşırı derecede kötü hasar verirsin ve bu yüzden atışın hiç bir işe yaramaz. Ayrıca her zaman delmekte mümkün değil çünkü is-2'nin zırhı hem kalın hemde eğimlidir bu yüzden jumbonun güçsüz mermilerini çoğu kez sektirir. is-2'nin ön sürücü penceresi kalınlığı : M4A3E2 Jumbonun en iyi deliş gücüne sahip mermisi : Bu tankı gereğinden fazla abartıyorsun. Sırf sen panzer 4 ve türevleri ile yüzlerce kere oynuyorsun diye jumbonun muharebe puanına düşük demen haksızlık. Bende 5.7 olan T25 tankıyla oynarken yeri geliyor Tiger 2 H tankını önden delemediğim oluyor yada T-34-85 ile caernarvon ve ya T34 ağır tankını delemediğim de oluyor ama bu o araçların OP olduğunu göstermez. Yüksek seviye araçlar her zaman zorlu düşmanlardır bunu kabullen artık.
 38. He söylemeyi unuttum Dicker max, 88'lik Flak, Su-85,Kv-2 gibi araçlar o kadar güçlü silahlara sahipler ki Jumbonun gövdesinde koca birer delik açabilirler.
 39. Yav jumbo, is-2'yi nasıl çatır çatır delsin bu nasıl mantık ? tank zaten 140 mm delen apcr taşıyor en fazla birer tane mürettebatını vura vura öldürebilirsin ama is-2 sana ön gövdeden hatta bırak ön gövdeyi 177 mm kalınlığındaki taretine 122'lik aphe'yi yollarsa anca avucunu yalamak zorunda kalırsın. Bu hayatımda gördüğüm en saçma karşılaştırma oldu. T-34 konusuna hiç girmeyeceğim zaten. Jumbodan hem daha hızlı hem daha güçlü silahlı hemde delinemeyen(jumbo t-34'ü önden delemez) bir orta tank nasıl jumboya avantaj kuramıyor anlamadım doğrusu. Bende T-50 tankıyla Panzer 4'lere karşı zorlanıyorum ve sürekli yeniliyorum o zaman panzer 4'lerde OP bu mantığa göre
 40. Jumbo tankı eşleşme olarak dengesizce ayarlanmış olabilir ancak +1 puan üstündeki rakiplerle savaşabilecek demen tamamen yanlış. 90 mm penetrasyona sahip top ile neye karşı dayanabilsin ? T-34'ü önden delemiyor tiger h1'i önden delemiyor Panteri önden delemiyor ıs-1'i önden delemiyor ıs-2'yi delemiyor 5.0 yada 5.3 yaparsan bu sefer tamamen çöp olur.
 41. Salonu da mutfağa katalım istersen ?
 42. Her uçağıyla 4/1 yada 5/1 kdr yapan şanslı oyuncular için jet savaşlarının %80 yada 90'ı bu şekilde geçer
 43. Araba kullanırken dinlemeniz tavsiye edilmiyor
 44. Başlık : Çok önemli güncelleme İçerik : "Başlatıcı Tutarlılığı İyileştirildi" Bu kadar.
 45. Jumbo için söyledi o onu T25 hakkında değil yani
 46. Bu düşük seviyelerde ki İtalyan uçakları biraz canımı sıkmaya başladılar ama. 2. seviye de çok güçlüler ya Ruslardan bile daha çok zorluyorlar artık. Hem hızlılar hemde çok kıvraklar üstelik silahları da genelde 2 adet 20 mm top kullanıyorlar Ruslardan bile çok daha güçlüler.(Sadece 2. seviyede)
 47. Az bile soruyorsun. Burası forum buranın amacı oyun hakkında bolca tartışmak ve bolca soru sormaktır soruna gelecek olursak T25 şuan ABD tank ağacında ki en avantajlı tanklardan birisidir. Sebebi ise çok güçlü olan silahı ve muharebe puanıdır. Bu tankın silahı ile kendi seviyesinde ki Rus ve Alman tanklarını hava fişek gibi havaya uçurabilirsin. Diğer saydığın tanklar çokta avantajlı değiller.
 48. H*nter F 1 varken Rus jetleriyle oynamak mı ? Sağ olun ben almayayım. En azından F-86 F-2 ile bir yere kadar dayanıyorum da daha kötü manevra yapan Rus jetleriyle oynayanlara Allah sabır versin. 9.0 yani son seviyede işleri çooook zor.
 49. OP falan değil o uçak ya abartma bence. P-51D-30 bile 9P'den daha güçlü olabiliyor bazen.
 50. Yalnız evin boş olması çok önemli bir detay gerçekten xd
 51. la-9'a bir şey demedim ki zaten. Ama Rusların 6.3 uçak sıkıntısı var
 52. Ruslara 6.0 ve 6.3 için en az 2 tane avcı şart bence
 53. Alçak irtifadakilerle savaş
 54. Güç sıralamasında 1. Rusya 2.Alman 3. ABD ilk üçte bunlar olduğuna göre Almanlardan sonra oynayabileceğin yegane ülke ABD olmalıdır bence
 55. ruhr ve sicilyada 5.3 muharebe puanında ki uçakların olduğu oyuna düşüp Alman tokatlamak varken kim ne yapsın ki mk 24'ü ? Şahsen ben kullanmam. %99 biraz abartı bir oran yani, onu %50 olarak değiştir bence.
 56. Ağlama duvarını geri getirin.
 57. O söylediğin tekrarlar kısmından yaptığın son 10 maçın tekrar videosuna ulaşabilirsin. Ancak belirli bir sayıyı geçtikten sonra o tekrarlar siliniyor eğer sen o bahsettiğin maçın üstüne bi 10 maç oynadıysan ve onu kaydetmediysen o hileli maçın tekrarıda zaten silinmiştir.Kaydetmek ve dosyasına ulaşabilmek çok basit. Tekrarlar kısmından klasörde göster seçeneğine tıklıyorsun ismini değiştiriyorsun sonra masaüstüne kopyala yapıştır yaparsın.
 58. Mk 22 kullan bence. Muharebe puanı nedeniyle en avantajlısı o.
 59. @bonesiz Sana o kadar argüman sundum yazdım çizdim. Tiger 2 konusunda hala ikna olamıyorsan benim yapabileceğim bir şey yok artık, boşu boşuna laf kalabalığı yapıp konuyu dağıtmayalım iyi günler. Buda son mesajımdır.
 60. Sadece Taretten vurulan bir tank nasıl olurda dayanıksız olabiliyor bana onu bi söylesene ? Karşına çıkan İngiliz ve ABD tanklarının çoğuna zayıf nokta aramadan tek atabiliyorken onlar seni sadece taretinden vurabiliyorlar. En son eklenen T34 tankı var bi dayanıklı ABD tankı bide premium t-29. Ancak dayanıklı premiumları saymaz isek ağaçta bulunan premium olmayan neredeyse her tanktan daha dayanıklı ve güçlü tiger 2h. Git biraz m46 oyna Centurion oyna ne biliyim tier 4 japon tanklarıyla oyna da dayanıksızlık neymiş öğrenirsin belki.
 61. Kusura bakmada çok fena yanılmışsın öyle böyle değil ? Tiger 2 H taretinden tek yiyor diye nasıl dayanıksız oluyor Allah aşkına ? tankın gayet sağlam bir ön zırhı var ve kendi seviyesinde ki bir çok tanktan iyi, üstelik topu da kendi seviyesinde ki her şeye tek atabiliyor ama sen yine her zaman ki gibi yanlış bilgi vermişsin. İngilizlerin APDS mermilerine güçlü demen çok komik olmuş :DDD Gerçekten doğru bilgi verseydin çok iyi delebiliyor dediğin APDS mermilerinin hasar olarak 88'liğin yanından bile geçemeyeceğini de bilirdin. T-29'un gövde altından 1 mermi ile hava uçurabileceğini bilmiyorsun ve tiger 2'ye güçsüz diyorsun sırf bu yüzden. Bak oynamayı bilen oyuncular ne de güzel oynuyorlar Alman tankları ile O videoları izle ve yanıldığını kendi gözlerinle gör ! Peki ben bu araca(Ru-251) kötü mü dedim acaba ? Sadece OP değil dedim. Kim kimin mesajlarını doğru okumuyor ?
 62. Tiger 2P Tiger H Panter F ve Ferdinand ile sıkıntı yaşıyorsanız önce bi kendinizde sorun var mıdır diye bir sormalısınız bence. Bu arada Ferdinand tankıyla oynarken karşına ferdinand gelmesini istemiyorsan Gerçekçi savaşlarda oynayabilirsin. Yakalayamamak derken ne demek istediğini anlayamadım ralli yarışı falan yapıyoruz da benim mi haberim yok acaba ? Tank gayet rahat yakalanıyor ben çoğu kez denk geliyorum hatta tier 1 tankı alıp 6.7 maçına girdiğimde bile vuruyorum istersen ekran görüntülerini koyarım buraya Öyle bir konuşuyorsunuz ki sizi duyanda sanki Ru-251 uçuyor zannedecek he Tamam tank çok iyi olabilir ancak OP demek çok ayrı bir şey, T-29'a OP dersin anlarım IS-6'ya dersin yine anlarım ama yok Ru-251 OP falan değil kardeşim. İstediğiniz kadar iyi strateji uygulayın eninde sonunda gözüküp vurulacaksınız o tank ile. Ama T-29 ve ya ıs-6 öyle mi ?
 63. Kardeş o hasar kamerasının yani düşman tankının içinde ki hasarı gösteren yerin altında hasar alan modüller ve mürettebat üyeleri kırmızı font ile yazıyor zaten orada kırmızı ile yazılı olan bir şey varsa o şeyi kullanılamaz hale getirmişsin demektir.
 64. c205'in typhoon'dan daha kötü dönmesi imkansız, o tayfun büyük ihtimalle senden daha hızlıdır diye öyle yapmıştır yoksa mümkün değil. Typhoon alçak irtifada çok hızlı olan ve silahları çok güçlü bir uçaktır eğer 3.0 olan uçaklarla oynuyorsan ona karşı manevra savaşından başka bir çaren yok.
 65. ru-251'in nesi OP ? Tier 1 tanklarına vuruluyor o tank hatta 50 kalibre makineli ateşiyle bile ölüyor. Hacı 5.7 üstünde gayet güçlü Alman tankları var lütfen yanlış bilgi vermeyelim lütfen.
 66. Hepsi.
 67. Jet bile düşürüyorsun çünkü uçağın rakipleri zaten jet
 68. Yeni gelen 88'lik top taşıyan kamyonet aşırı derecede güçlü ve dayanıklı. Silahı 4-5 saniyede yükleme yapıyor 160 gr tnt taşıyor ve 146 mm zırh delebiliyor. Üstelik alman tank ağacındaki en dayanıklı araç oluyor kendisi. Maus bile daha kolay imha ediliyor. Bu kamyonete ne kadar mermi atarsanız atın sürekli aracın zırhını delip öbür tarafından çıkıyor ve çok az hasar veriyor. Ve bu aracı yok etmek için düzgün isabetli 5-6 tane mermi harcamanız gerekiyor. Ben tiger h1'i ve ya Tiger 2'yi bile yok ederken en fazla 3 isabetli mermi harcıyorum.Bu kamyonetin tiger'lardan çok daha dayanıklı olduğu kesin. Üstelik kısa sürede yükleme yapan ve her şeye tek atan 85'lik rus topundan bile daha güçlü bir silahı var. İnanılmaz derecede güçlü bir araç ve bana göre en az 4.7 muharebe puanına yerleştirilmesi gerekiyor. Dicker max'i 4.3 yapanların bunu 3.7 yapması beni fazla şaşırtmadı ama ciddi bir problem var ortada.