RioKiller

Member
 • Content count

  317
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

89 Neutral

About RioKiller

 • Rank
  Officer cadet

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Víceméně to záleží na tobě, co je "Špatně" + render na tu malovanou kresbu, o reálnou fotku nemám zájem, to si můžu vyfotit doma psa a dát si ho i na hrníček na čaj. Na bikinách trvám já, rád bych v tom chodil ven mezi normální lidi a do práce, kde bych raději slyšel "Super tričko, odkud?" než "Běž se převléct" od nadřízeného.
 2. Pokud se aspoň jedné z těch holek podobáš, máš bikiny a cestu do Ostravy, tak se stav. Foťák a photoshop na lehčí úpravy mám :-D
 3. Pokud by jsi měl čas to zkusit :-)
 4. Asi jsi to nepochopil, ale já potřebuju nějak získat ty obrázky v nějakém rozumném rozlišení a určitě ne JPGčka, které prakticky nemáš šanci resizovat v sebelepším photoshopu. Firmu, to mi to natiskne už jsem našel a dokonce to dělají nějakou spešl metodou, že to po dvou vypráních nepopraská nebo nesleze, takže jen ty obrázky.
 5. Zdar, uvažuju, že bych si udělal pár triček na léto a ve hře jsem našel celkem pěkné obrázky, které by se daly použít na potisk. Šlo by je nějak získat v nějakém rozumném rozlišení, aby to šlo přetisknout na tričko v tiskárně (nebo kde to dělají) popř. měl by někdo nějaký zdroj a nebo obchod, kde by se něco podobného dalo najít ? V Gaijin shopu mají akorát jedno tričko na tohle téma.