Rainer_1

Member
 • Content count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

222 Neutral

About Rainer_1

 • Rank
  Warrant officer

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Nikt się ciebie nie pytał o zdanie w tym temacie wiec zachowaj je dla siebie. Ich wina bo oni chcieli obejrzeć. Ktoś jeszcze chce się pokłócić bo mam jeszcze sześciopak w zanadrzu??? Razem możemy spowodować to że ten wątek zostanie zamknięty, i powstanie nowy...
 2. W życiu też jesteś takim obrońcą moralności czy tylko w necie??? No tak w necie najłatwiej przyłączyć się do reszty i gnębić słabszego który nie ma poparcia jak wy. Brawo No tak jestem stary i mam 30 lat. Jak będę miał 40-stke to będę grał tylko w pasjansa.
 3. Sami go prowokujecie więc macie, chłopak tylko odpowiada. To mówi osoba która niby rozgrywa dwie bitwy na tydzień i ma dość WT. A tu widzę Strachu grasz trochę częściej czyżby inne symulatory nie dawały radę??? Mimo że grasz w inną grę to cały czas zależy Ci aby zniszczyć parę osób na forum WT. Tak wiem trololo tylko po co?
 4. Od razu podtrzymajmy tezę Talbota że każdy jest małym Bambusem a co???. Sam się chwalisz wynikami a potem twierdzisz że nie masz nic wspólnego z bambusem. On chociaż na każdy post stara się konstruktywnie wypowiedzieć, proponuje z tego młodego człowieka brać w tym przypadku przykład. Lecz mam takie wrażenie że ludzie po nieudanej bitwie pancernej chcą wbić jakąś niewidzialną szpilę bambusowi na forum, na szczęście chłopak ma mocną psyche aby wam odpowiadać.
 5. To przyznaj się tak z ręką na sercu nigdy nie chwaliłeś się wynikami w temacie najlepsze wyniki? Bo jeśli tak to twoje słowa nie mają pokrycia.
 6. Święta prawda i to już było zanim Bambo zaczął udzielać się na forum. Mimo wszystko ostatnio w wielu sprawach przyznaje mu rację. Nowe określenie na forum, może w końcu "płaczek" odejdzie do lamusa. Mimo to Strachu że go olewasz to cały czas odpisujesz na jego posty brawo...za dojrzałość.
 7. Kuźwa czytam ten wątek na forum i coraz bardziej staje po stronie Bambusa, który często mnie irytuje i wkurwia. Wszyscy na siłę próbują go trolować albo przedrzeźniać, utrzymując przy tym cały czas niski poziom. Dwa lata temu chociaż można było na tym forum podyskutować i się poprzedrzeźniać na poziomie (te osoby są już niestety na przymusowej wywózce). Po waszych postach apeluje o amnestie dla wszystkich, no może prawie wszystkich. Bambo pamiętaj czym bardziej kogoś zirytujesz bądź wkurwisz tym większa radocha dla Ciebie.
 8. A więc tak andrew127 na pewno nie słuchaj ludzi którzy piszą abyś uczył się latać na pancernym Rb. Tam latają zazwyczaj gracze których samoloty są obładowane bombami, rakietami i strzela się do nich jak do kaczek. Nic dobrego tam się nie nauczysz ,a w dodatku jak potem będziesz chciał polatać na lotniczym rb możesz być bardzo rozczarowany, nauczysz się tylko złych nawyków. Ja osobiście polecam Ci wziąć jakiś niskotierowy samolot który wybacza dużo błędów np. w drzewku niemieckim jest to He-100, w japońskim drugie Ki-43. Tymi samolotami nie urwiesz skrzydeł i przy okazji są one szybkie więc w każdej chwili możesz nimi uciec od wrogów gdy walka zacznie toczyć się nie po twojej myśli. Podrzucę Ci tu kilka poradników nie są one najnowsze, ale przecież zasady latania nie ulegają zmianie. Na pewno te filmiki Ci pomogą.
 9. Już biegnę z pomocą.
 10. Wątpię aby nowemu graczowi chciało się na początku przygody latać średnimi bomberami szczególnie na mieszanym rb gdzie będzie karmą dla pelotek i myśliwców. ??? Tą kropkę to widać od razu jak się człowiek zrespi samolotem z daleka, wystarczy ustawić tylko odpowiednio wyskokom rozdzielczość no i mieć czysty monitor. Jaką Thunderbolt ma przewagę na niskiej wysokości? Nawet taki Ił-10 go wykręci. No tak przejmie punkt, wskoczy w samolot i zniszczy jakiś czołg. Potem zniszczony gracz weźmie myśliwiec, zestrzeli go i koniec bitwy. Czyli proponujesz poczekać z nauką do maja następnego roku?
 11. Ależ możesz na początku tylko musisz zamiast realistyków grać w trybie symulacyjnym. Spróbuj polecam . A tak na poważnie to człowiek się pyta czy go ktoś nauczy latać, a wy mu piszecie żeby grał mieszane RB i niszczył konserwy. Od razu mu polećcie M24+Thunderbolta albo Cromwella i hurka z rakietami. Na pewno się nauczy wszystkich manewrów lotniczych niszcząc teciaki i panterki. No co ty na pewno każdy czołgista po zniszczeniu to zrozumie i powie dobrze niech się młody uczy latać.