Rainer_1

Member
 • Content count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Neutral

About Rainer_1

 • Rank
  Warrant officer

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

640 profile views
 1. A jak nazwiesz zniszczenie gracza schowanego za pięcioma warstwami krzaków i drzew przez osobę grającą na Ulq. Nie jest to przypadkiem easy mod? No tak bambo ale ty nie grasz samolotami więc to co innego. Wszyscy są winni oprócz mnie, Ale ponarzekać na samoloty to lubisz jak parę stron wcześniej.
 2. Dla Ciebie Bambo samoloty to easy mod, a dla mnie ULQ to easy mod Czego tu nie rozumiesz? Zresztą śmiem twierdzić że lotnicy na ULQ mają ciężej niż czołgiści na tych ustawieniach lotniczych.
 3. Ejj oni na tych zgniłych kartoflach często, gęsto wyciągają po 200 fps-ów
 4. Bambus pisałeś kiedyś że ULQ nie daje przewagi. Ustawienia ULQ obowiązują także w samolotach, kiedyś doświadczony lotnik SB mi to pokazał. Wystarczą odpowiednie ustawienia graficzne, a czołg schowany pomiędzy drzewami jest widoczny tak samo jak na otwartej przestrzeni. Ty teraz piszesz że samoloty mają przewagę, oni po prostu oszukują tak samo jak ty. Ale ULQ jest spoko jak komuś nie pasuje to sam niech je włączy. Więc bambo najwyższa pora wsiąść w sztukasa i bombić wroga na ULQ.
 5. Post o GF. Panowie po co przeklinać, w Gf rotacja graczy jest taka jak w mojej starej pracy. Czasami przychodząc z pracy po 3,4 piwach gram japońcami (CHI-NU I/2) i mam zawsze po 4,5 fragów w bitwie. Nowi gracze sami pchają się pod celownik, aby wygrać bitwę wystarczy znać chociaż trochę mapy. Nawet nie trzeba flankować, wystarczy cały czas jechać przed siebie i mieć otwarte oczy. Wygrywam bitwy nawet na mapach których nienawidzę. Gajdziny są jak takie wielkie korpo, jeden odejdzie przyjdzie dwóch następnych.
 6. Ok przyjąłem. Duże mapy to jest argument jeśli chodzi o WT. Masz plusa ode mnie, sam nie ogarniam wprowadzenia do gry mapy Moskwa która jest świetna (ogromna i ładnie wykonana) natomiast jest wykorzystywana raz na rok do jakiegoś weekendowego eventu. Ale nie był bym sobą gdybym się nie przypieprzył do czegoś, bo rozumiem graczy którzy hejtują grę. Mają do tego prawo, ale nie rozumiem graczy którzy tylko obserwują dają dwuznaczne komentarze,a gdyby gra upadła to najchętniej napisali by że to oni mieli rację. Żeby nie było zgadzam się że lotnicze WT RB i SB umiera.
 7. No i się nie doczekasz bo gajdziny już zapomniały skąd się wywodzą i mają w dupie lotników. Gra bardzo sporadyczna a mimo wszystko jeszcze na forum możesz się udzielać? Jak Wt Cię usypia to strach pomyśleć co by było w Il 2 sturmovik COD gdzie dolot nad pole bitwy trwa czasami 20 min. Musisz wybrać jakieś szybsze gry typu Bf1 albo wot tam jest więcej akcji i na pewno nie uśniesz.
 8. To mówi osoba która sama często narzeka i mimo wszystko cały czas gra w tą grę. Ja nie narzekam WT na weekendowe granie jest całkiem spoko i czasami zdarzają się eventy (Tj. 1 kwietnia) które przebijają dwie albo trzy aktualizację na raz. W/g mnie sprawa jest prosta kto wymaga czegoś więcej od samolotów idzie do IŁ-a Sturmovika, jak ktoś chce czegoś więcej od czołgów to gra w Wt albo nic.
 9. Ja tak trochę polecę inną bajką już mi się nie chce się gadać o ulq i kto jakiego czołgu nie mógł zniszczyć. Chodzi mi mianowicie o mapkę Karpaty, która jest jedną z lepszych w WT. Mam porządny sprzęt i mimo tego na tej mapie mam spadek Fps-ów do 45-50 co już znacznie utrudnia grę. Nie tylko ja mam ten problem, zarówno moi kumple jak i spora ilość graczy WT co widzę na czacie. To wszystko jest wina botów i teraz takie pytanie do moderatorów czy jest zamiar usunięcia czołgów Al z tej mapy?