ORR_

Way of the Samurai
  • Content count

    227
  • Joined

  • Last visited

medal medal medal

Community Reputation

190 Neutral

About ORR_

Recent Profile Visitors

713 profile views
  1. Toć właśnie mu sugerujemy, jak takowe premkowe latadła łatwo pozyskać
  2. Można go czasem kupić w sklepie za "papiery" tzn. robiąc zadania na obligacje wojenne. Nawet właśnie teraz w kwietniu gadziny dały go po raz kolejny jako nagrodę do ugrania. Jak grasz w miarę systematycznie (potrzeba na to ok 20 dni w miesiącu po mniej więcej 1,5 - 2 godziny dziennie) i wiesz jak się zabrać do robienia obligacji to banalnie łatwe.
  3. Na niskim GF RB super troll-samolocik. Ponieważ jest bardzo sterowny i stabilny przy atakach na cele naziemne to jego 2x 500 lb+ 2 x 250lb pozwalają narobić przeciwnikom sporo "piekła lotniczego" a co do zwrotności - właśnie ostatnio po zrzuceniu bomb zaatakował mnie Ki-43. Kręciłem się z nim jak równy z równym chyba ponad minutę i w końcu przy kolejnym zwrocie zahaczyliśmy się skrzydłami. Sokolik tego nie przeżył, a mój Wirraway tak i dociągnąłem nim do lotniska. Poczciwy kucyk daje naprawdę dużo satysfakcji, jak ktoś chce się odstresować po grze na wysokich erach - polecam.
  4. Dobrze gada, dać mu wódki! Jestem przekonany że widełki +/- 0,7 nie wydłużyłyby nadmiernie kolejki oczekiwania, a ile nerwów by to graczom zaoszczędziło.