ORR_

Member
 • Content count

  233
 • Joined

 • Last visited

medal medal medal

Community Reputation

203 Neutral

About ORR_

 • Rank
  Warrant officer

Recent Profile Visitors

744 profile views
 1. Zgadza się, ale od balansowania w grze jest BR, ale ten pojazd (produkcja 1943-45) powinien trafić raczej do 3 ery. Osobiście widziałbym to tak: Sd.kfz 222 i Sd.kfz 231 - 1 era, Sd.Kfz 233 - 2 era, Puma - 3 era. A BR niech służy do balansu.
 2. Super, że Puma wchodzi, tylko czemu oni chcą ją dać na 1-szą erę ?
 3. Ja co do amunicji Centka mam stosunek ambiwalentny. Sam wolę raczej używać APDS. Jest to co prawda tylko szpilka, ale jest ona w stanie przekłuć skórę nawet grubych zwierzów, choć zmorą jest problemem z częstymi rykoszetami i niskie obrażenia po przebiciu. HESH czasem niby dobry, ale też chimeryczny, jak trafi w gąskę, to ta go zjada, balistyka nie zachwyca i niezbyt nadaje się też do walki w terenie gdzie są murki, ogrodzenia, jakieś drzewka, jakieś śmiecie. Wszystko to detonuje nam HESH-a, zanim doleci do celu. Tu APDS ma przewagę - widzisz wroga za murkiem czy (na takich mapach jak Synaj) za arabską chałupą ulepioną z wielbłądziego gówna - ładujesz APDS, a on przewierci się przez przeszkodę i przez pancerz ukrytego za nią kolesia, podczas gdy HESH tego nie potrafi.
 4. Najpierw próbowali nagrać, żeby atakował Tu-4, ale Tu-tka na auto-gunnerach za każdym razem robiła fiacikowi z dupy jesień średniowiecza, zanim ten zbliżył się wystarczająco blisko, by otworzyć ogień . No więc zrobili to na B-29