Tivoru

Knight of the Sea
 • Content count

  1,015
 • Joined

 • Last visited

medal medal medal

Community Reputation

1,486 Outstanding

1 Follower

About Tivoru

 • Rank
  Flight lieutenant

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,053 profile views
 1. Pancerz warstwowy ma problemy w grze, niezależnie czy są to płyty ściśle przylegające do siebie, czy też oddalone o kilka centymetrów. Na szczęście ślimak o tym wie i szuka realistycznego rozwiązania. Od biedy będą mogli to naprawić traktując obie płyty jako jedną, nie ważne czy są między nimi przerwy czy nie. Ale wracamy do Pz. III M, dla mnie to czołg, którego jedyną wadą jest ograniczenie techniczne (musiałem) w postaci problemów właśnie z pancerzem warstwowym. Im wyżej Cię rzuci, tym Twoja rola się zmienia. Trójka M na swojej klasyfikacji jest szybkim niszczycielem czołgów. Natomiast wyżej staje się doskonałym czołgiem wsparcia. Ogromnymi zaletami są mobilność i zwrotność tak jak wspomniałeś. Pancerz gdy działa poprawnie sprawia, że zarówno T-34 jak i Sherman mogą mieć problem z przebiciem kadłuba. Fajnie, że zacząłeś tworzyć własne opisy. Oby tak dalej.
 2. To przez przesadzone działanie APHE i tylko na 6.7 w górę, wcześniej Amerykanie wypadają znacznie lepiej w moim przekonaniu.
 3. I Morze Czarne dla marynarki. 9 maszyn, podanych jest 8, zgadnij co jest 9?
 4. Minsk - East Europe Moscow - Volokolomsk So nothing new.
 5. Też bym obstawiał ten tydzień. Ze środy na czwartek.
 6. 1. Bug znany, pewnie poprawią go w 1.69. 2. Używaj języka ojczystego, bo nie wiele zrozumiałem. Skoro wchodzisz do bitwy z zablokowaną załogą, wyskakujesz to czemu się dziwisz, że resztę załóg też Ci blokuje? 3, Co to za żądania w ogóle? Poproś grzecznie. Poza tym to Ty jesteś od składania raportów błędów, on Ci może tylko pomóc. Ponieważ do każdego błędu potrzebny jest Twój .clog oraz dxdiag. LPG jak nie masz nic sensowego do powiedzenia w danym temacie, to się nie odzywaj.
 7. SM.79-II - silniki Piaggio P.XI R.C.40 (746 kW), 1940-43 - przez 3 lata ten model się trochę zmieniał. Stąd mamy.
 8. Jakie były ich intencje mało mnie interesuje. Ja stwierdziłem, że wolałbym te maszyny mieć w drzewku włoskim. Ot dowiedziałem się, że i tam będę mógł je odkryć co mnie cieszy i dziękuję za doinformowanie mnie. Natomiast nie rozumiem czemu miały służyć te przytyki?
 9. Ale po co te przytyki? Jak masz zły dzień to nie odpowiadaj, a jak wiesz coś więcej i możesz o tym powiedzieć to możesz nas doinformować. Poza tym skoro powstają takie tematy jak ten, to znaczy że "inni" tak doskonale nie rozumieją. NIGDZIE nie zostało stwierdzone, że owe maszyny będą dostępne w obu drzewkach dla starych wyjadaczy.
 10. Yyyy nie napisałem nic o przenoszeniu jednostek. Oficjalnie natomiast stwierdziliście, iż jeżeli gracz nie odblokował ich w drzewku niemieckim to będzie miał je do odblokowania we włoskim. Nic natomiast nie mówiliście, że jeśli je mam, to będę też je mógł odblokować u włochów. Także spokojnie, ot nieporozumienie na liniii gracze - ekipa WT. To nawet ja Ci mogę odpowiedzieć, poczekaj a zobaczysz.
 11. Osobiście to ja bym wolał mieć jednak włoskie maszyny we włoskim drzewku.
 12. Sd.Kfz. 222 (221 i 223).
 13. Dwie nowe nacje, Włochy i Francja, WWM jako skwitowanie wydania gry.
 14. Co tam żonę będzie wołać. Kochankę.
 15. Zupełnie tak jak z Japończykami po wojnie.
 16. Nie byłbym taki pewny. Dochodzą kajaki, a jakoś nie słyszałem o Czeskiej Marynarce Wojennej. Pamiętaj, że Gaijin od planów do realizacji potrafi zmienić założenie kilka razy. Po kajakach i ostatnim evencie z katiushą widać też, że w trakcie też potrafią zmienić kilka razy.
 17. To na razie plany, pracują to nad włochami i francuzami.