Kiszorek

Member
 • Content count

  297
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

160 Neutral

About Kiszorek

 • Rank
  Warrant officer

Recent Profile Visitors

1,541 profile views
 1. IS-3 jest mozolniejszy od dwójek, a do tego dochodzi powolne przeładowanie i obrót wieży. Trójkąt pod armatą też nie jest zbyt odporny bo nawet taki Ostwind może go tam przebić. Plusem jest to, że jak nie ma do czynienia z APDSami i kumulakami, to całkiem dużo może poodbijać, a wieża to taki przyjemny mur-beton, którego brakuje np. w T-54. APHE pomimo słabej penetracji całkiem nieźle radzi sobie z wszystkim, co nie jest czołgiem ciężkim.
 2. To po prostu fala socjalizmu pochodząca z tego zniszczonego teciaka.
 3. Obcy i Sekrit Dokumentsy? Coś tu jest nie tak
 4. Po prostu jakoś nie udało mi się w internecie znaleźć żadnej notki na temat wycinki z najbliższego okresu, jedynie coś było w 2001 r. i związane było z wycinką w kilku parkach, a tak to nic.
 5. Dobra gospodarka leśna to ta, która niszczy parki narodowe/krajobrazowe. I dlatego teraz wzięto się za wycinanie czego się da, choć w zeszłych latach czegoś takiego nie było. PiS lubi żerować na głupocie innych i jak widać to działa.
 6. No tak właśnie wypowiadają się osoby z obecnej partii rządzącej. Fakty (nawet te oczywiste) określają mianem bzdur, choć nie są w stanie tego udowodnić. O tu: http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,21444331,niemal-sto-bukow-wycietych-w-magurskim-parku-narodowym.html?disableRedirects=true I tutaj: http://www.dziennikpolski24.pl/region/region-podkrakowski/a/w-bielanskotynieckim-parku-krajobrazowym-wycieto-deby-oraz-olchy,11851980/ itd.