Kiszorek

Member
 • Content count

  308
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

165 Neutral

About Kiszorek

 • Rank
  Officer cadet

Recent Profile Visitors

1,611 profile views
 1. A myślisz, że Tusk sam sobie te sankcje wymyślił? Nie wiesz, że UE to organizacja? Polska jest w Unii i NATO. Musi wypełniać wobec nich zobowiązania, skoro do nich dołączyła. A jak ich usilnie nie chce spełnić, to co się dziwisz? Za politykę zewnętrzną państwa bierze odpowiedzialność rząd. Jak przysparza on państwu kłopoty nieudolną polityką, to jego wina. A skoro o zdrajcach mowa, to kto teraz rozbraja Siły Zbrojne RP? Wybrali własnego kandydata, który nie miał żadnych szans. Doprawdy pomogli Polsce...
 2. Niecodziennym zjawiskiem jest, aby państwo głosowało przeciwko, w zasadzie swojemu kandydatowi, który miał największe szanse na zwycięstwo (przy okazji pokazał, że sprzyja Polsce). Nawet antyunijny Orban go popierał. I kto ma brać na poważnie państwo, które głosuje przeciwko sobie w imię interesu Prezesa? Zdradził Polskę niby, nie? To jakiś powód dla którego został zdrajcą musi być, a innego nie znalazłem (a w sumie jeszcze kradł, ale gdzie on ten majątek wszystkich Polaków zakopał, tego nikt nie wie )
 3. Jak to szkodnicy. Jak zaszkodzić Polsce w tym wypadku? Ośmieszyć na arenie międzynarodowej. Innego wyboru nie mieli, by ten cel zrealizować. A później były płacze (osoby ze słabą psychiką nie powinny kierować państwem, ale jako że to była marionetka, to można wybaczyć). Wszyscy dobrze wiemy, że to ten Donald,a nie ten z Disneja, własnymi rękami wkładał bomby termobaryczne do Tupolewa.
 4. Na serio te hangary są zrobione z tektury?
 5. Europa Zachodnia płaci za swoją politykę detronizacyjną na Bliskim Wschodzie. Szkoda, że cierpią normalni ludzie, a nie politycy, którzy odstawią szopkę z płaczem i zapomną o całej sprawie, a przez których powstało to całe bagno. Ten fragment brzmi dwuznacznie Przekaz podprogowy?
 6. Jego pancerz raczej będzie jak u zwykłych T-54.
 7. Ciekawe, czy te wszystkie T-54 47/49/51 zwiną w jeden.