Tavri

Member
 • Content count

  204
 • Joined

 • Last visited

medal medal medal

Community Reputation

303 Good

About Tavri

 • Rank
  Warrant officer

Recent Profile Visitors

953 profile views
 1. Pozostaje chyba ostatnia kwestia do wyjaśnienia. Jeżeli osobiście grasz na ULQ to potrafisz to wykorzystać czy jesteś zbyt wielkim bęcwałem aby mieć z tego przewagę?
 2. Chcesz mniej? Żaden problem.
 3. Jakoś nigdy szczególnie mi nie zależało więc przeżyje.
 4. Czałowieku nawet z twojego pokazu slajdów wynika że samoloty w bitwie to jakaś 4 minuta po obniżeniu punktów za capowanie będzie to minuta 5 conajmniej. Zanim delikwent wyrzuci to co ma pod skrzydłami jest minuta 8-9 i jest praktycznie po bitwie. Jaki drugi samolot??? W nielicznych przypadkach. i jeszcze typ mi wkleja x2.
 5. O co chodzi. Wklejacie 3 slajdy. Macie halo że ludzie w M18 jadą capować bazy i biorą samoloty. Wklejacie tu i x2. Nie nadążam.
 6. Obniżenie punktów odrodzeń za kapowanie bazy z 300 do 100 eliminuje wszystkie problemy i nie krzywdzi żadnej ze stron. Ale lepiej dowalić lotnikom bo większa satysfakcja.
 7. Ja napisałem już kilka postów powyżej na ten temat w dyskusji z Bambusem. Dwa razy nie będę tego tłumaczył szczególnie takiemu prostakowi, który przyszedł tu i od pierwszego posta stara się obrażać innych. Poczytaj ze zrozumieniem a jak nie rozumiesz to wali mnie to. Pisz go Gajina o zmiany. Bambus fajnie że przyprowadziłeś kolegę przynajmniej ludzie się dowiedzą, że poza statystykami nic sobą nie reprezentuje. Będą mogli omijać z daleka.
 8. Pojęcie "piekła lotniczego" traktuje szerzej niż wystąpienie anomalii w postaci ubicia przez jakiegoś grajka sześciu tanków lecąc samolotem. Ty twierdzisz, że piekło lotnicze istnieje bo wkleiłeś trzy filmy jak jak niszczysz kilka czołgów samolotem. Ja twierdze że "piekło lotnicze" nie istnieje, bo skala występowania anomalii w postaci trzech wklejonych filmów jest znikoma i nie jest żadną podstawą do nazywania rozgrywek z 12 tysięcy rozegranych bitew "piekłem lotniczym". Załóżmy na przykładzie, że spalił Ci się czajnik elektryczny. Jakie masz podstawy do żądania od producenta wycofania wszystkich czajników z rynku? Żadnych, bo przypadki występowania awarii jeśli nie są nagminne są traktowane jako norma. Dopiero po przekroczeniu pewnych wartości mogą być powodem do rozważania dokonania zmian.
 9. Znaczy to jedynie tyle że częstotliwość wyciągnięcia perły jest tak mała, że nie ma żadnych podstaw do tego aby dokonywać jakichkolwiek zmian w otoczeniu samych kubków, które miałyby w istotny sposób wpłynąć na to otoczenie.
 10. Ludzie nie są głupi i na pewno pod uwagę biorą przede wszystkim własne doświadczenia z rozgrywką. Niestety doświadczenia każdego gracza są wartością niemierzalną i bardzo trudną do zobrazowania. Własne poglądy czy opinie (czy jak ktoś woli werdykt) w sposób oczywisty podpierają więc na wartościach mierzalnych choćby były przedstawione na niewielkiej próbie. I nie ma w tym temacie żadnych moich wybiórczych bitew. Niczego tu nie wybierałem z listy już dostępnej. Zawsze informowałem, że opisze bitwę która się jeszcze nie rozpoczęła, a to że padło na taką a nie inną bitwę nie było żadnym moim wyborem.
 11. Jak do tej pory kowan to dałem sobie spokój z z dyskutowaniem z tobą, bo pod względem argumentów jesteś strasznie słaby i szkoda mojego czasu.
 12. Jak napisałem wcześniej. To że w Polsce trąba powietrzna zerwie komuś dach z chałupy, czy nawet dwa, nie jest żadną podstawą do wciskania ludziom mieszkającym w Teksasie czy Oklachomie bredni, że w Polsce tornada pustoszą całe miasta.
 13. wiem wcześniej od Bambusa co na forum wklei - niezły ze mnie szaman co? Różnimy się jedną bardzo istotną rzeczą: Ja - wybieram bitwy o których nic nie wiem w momencie w którym się one jeszcze nie rozpoczęły. Moja próba jest czysto losowa i równie dobrze może udowodnić, że piekło lotnicze istnieje. Ty - z ciągu bitew wybierasz jedynie te bitwy, które pasują do twojej teorii udowadniając ją, o których wiesz już wszystko. Nie ma tu nic z losowości po prostu wybierasz sobie to co ci odpowiada i pomijasz to co ci nie pasuje.
 14. Metodologia przeprowadzania dowodów według BvilBambus 1 Stawiane tezy: w moim mieście jeżdżą same mercedesy 2 Przeprowadzanie dowodu: biorę aparat idę na ulice i pstrykam 300 fotak przejeżdżającym mercedesom. Wklejam fotki na forum. Właśnie udowodniłem postawioną tezę. Moje miasto staje się atrakcją turystyczną bo ludzie maja 300 dowodów że jeżdżą w nim same mercedesy i każdy to łyknął. Uwaga ważne: Metodą tą można udowodnić wszystko co jest choć trochę prawdopodobne jednak sama metoda jest opatentowana i wykorzystywanie jej może narazić was na szereg procesów cywilnych w związku z wykorzystywaniem wartości niematerialnych i prawnych bez zgody właściciela. W najbliższym możliwym czasie postaram się udowodnić tą metodą jak to tornada i trąby powietrzne pustoszą w Polsce całe wsie i miasta więc budujcie schrony. Kolega tu zaraz wklei jako dowód film jak niszczy 6 tanków i 2 samoloty więc łykajcie dowody.
 15. Strona www.warthunder.com ---> SPOŁECZNOŚĆ ---> Repalys (trzeba być zalogowanym aby strona się otworzyła). Mamy tu wykaz bitew rozegranych przez graczy. Zrelacjonuje jakieś pod kontem obecności w nich lotnictwa i jego działań wpływających na rozgrywkę. Ustawienie filtra: Game mode: realistic battle Game type: random battle Vehicles: tank Po wciśnięciu "FIND" wyrzuca listę bitew zakończonych przez graczy. Różnica czasu pomiędzy naszym polskim a tym na powtórkach to -2 godziny (czas Moskiewski jak mniemam). Jeżeli jakaś bitwa rozpoczęła się o godzinie 15:00 naszego czasu na powtórce będzie to godzina 13:00. Mamy godzinę 15:55. Zrelacjonuje tu najdłuższą bitwę rozpoczętą w przedziale czasowym 16:00 do 16:02 (na powtórce będzie to godzina 14:00 do 14:02). Będzie to bitwa która się jeszcze nawet nie rozpoczęła i nikt nie wiej jaki będzie jej przebieg. Każdy będzie mógł sobie tą powtórkę obejrzeć jak będzie chciał, bo podam jej dane. Oczywiście opis może trochę potrwać więc proszę o cierpliwość i nie wypisywanie głupot w tym czasie.