blacknight25

Regia Aeronautica
 • Content count

  726
 • Joined

 • Last visited

medal medal

Community Reputation

255 Good

About blacknight25

 • Rank
  Flying officer

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,741 profile views
 1. Máš pravdu v tom, že je lepší napsat konkrétní návod, jenže jsme zase omezeni časem co se dá přečíst a také pochopit za 3 vteřiny. Jeden z problémů našeho vzdělávacího systému je totiž schopnost pochopit psaný text. Jak do té doby směstnat návod na efektivní používání například klapek nebo manuálního řízení motoru a to ještě zvlášť pro každý mód hry mě opravdu nenapadá. To už tam rovnou přidej odkaz na fórum a tyhle do několika vět rozvedené "návody" připíchni hned na první stranu. Něco ve stylu "Pomocí klapek můžeš dělat zatáčky rychleji než protivník, jak to dělat správně, najdeš na fóru hry" Určitě ale smázni hlášku, kterou se řídí skoro všichni spojenci . Říká maminka synovi- mladému nezkušenému pilotovi "A hlavně synáčku lítej nízko a pomalu"
 2. I tyhle jak říkáš Hraběcí rady jsou pořád lepší než ptákoviny, které jsi uváděl v prvním postu. S tou střelbou to bylo prvotně míněno v leteckých bitvách, ale pokud to vztáhnu na pozemní a konkrétně spawnkillery, tak je rozhodně chyba spawnout se v průběhu hry a upalovat bezhlavě pryč, stejně jako na začátku hry, jak je to k vidění prakticky v každé bitvě. Kdyby to ti šmejdi co jezdí cíleně hned za spawny měli trochu těžší , tak by si jich to nějaké procento rozmyslelo.
 3. To hlavní už asi vybral RayPall, takže bych to doplnil: "Pokud na Vás nepřítel mohl vystřelit, tak jste někde udělal chybu" "Používejte manuální ovládání motoru" "Naučte se používat klapky"
 4. Dostat všechny verze MC 202 a 205 ze základu je místy otravné, ale pořád mě to připadá lepší, než si to pamatuji třeba u Thunderboltů. Ano ta místy až demence spojeneckých týmů v tom hrála zásadní roli. Vyzkoumaní naplno ,s používáním manuálního ovládání motoru jsou špageťáci konkurenceschopní. Rozhodně tedy žádné OP, ale za mě velmi solidní letadla, ale hlavně mě s nimi baví lítat. Zatím jsem vypozoroval jednu zajímavou vlastnost FM společnou pro výše uvedené stroje, a to, že mají dobrou schopnost stabilního letu při prudkém stoupání a to po celou dobu až do pádovky kolem 200 km/h. Uvidíme jak je ještě poladí (rozuměj po****u- že, Me 109 ?) Jako tomu bylo vždy u Němců, tak samozřejmě i Italové vyžadují spolupráci, což se kupodivu celkem děje, dokonce mi připadá, že se po nástupu Italů v týmech osy zlepšila na bývalý standart. Z toho možná pramení ony pověsti o OP Italech, nicméně faktem zůstává, že tým plný nespolupracujících Italů, nemá moc šancí proti spacefirům.