_Ares28_

Forum Moderator
 • Content count

  303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

532 Excellent

3 Followers

About _Ares28_

 • Rank
  "God of War"
 • Birthday 01/28/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdynia, Poland
 • Interests
  Video games, video, games, graphics, computers, military.

Recent Profile Visitors

3,191 profile views
 1. Thread Locked. Discussing cheats is not welcome on our forum. If you suspect that your rival is cheating please use the ingame report system.
 2. Temat zamykam ze względu na wulgaryzmy. Błędy można zgłaszać, ale z zachowaniem kultury osobistej, której w tym wątku niezaprzeczalnie brakuje.
 3. Temat zamykam. Do składania propozycji służy ten wątek:
 4. Temat zamykam. Autor wątku dopuścił się spamu i stworzył kilka podobnych wątków w różnych sekcjach na forum. Po za tym do podobnych propozycji służy już odpowiedni wątek:
 5. Wyczyściłem wątek. Panowie trzymajcie się tematu. Przypomnę wam dodatkowo, że istnieją takie zapisy w regulaminie jak: Nie wolno: 1.1.2. Rozpoczynać lub brać udziału w kłótniach, umyślnie dążyć do zmiany tematu dyskusji, bądź zamieszczać bezużytecznych wiadomości w moderowanych sekcjach. Spamowanie i trollowanie (ta kategoria zawiera): 1.1.25. Ciągłe powtarzanie tej samej, albo podobnej treści, zaśmiecanie forum.
 6. Spróbuj zrestartować klienta gry i daj znać czy problem nadal występuje.
 7. Czy problem występuje tylko przy kliknięciu w jakiś przycisk, albo oddaniu strzału, czy jak klikniesz w miejsce, w którym kliknięcie nie powoduje żadnej akcji to też są takie przycinki? Sprawdź tez czy komputer się nie grzeje i wiatraki nie chodzą na pełnych obrotach. Możliwe, że jest zawalony kurzem. Poza tym i7-6700HQ ma tylko 2,6 GHz na rdzeniu, a to zaledwie 200MHz ponad zalecane wymagania systemowe. Jeśli więc Twój komputer się grzeje, albo procesor jest mocno obciążony przez inne procesy w tle to może się przycinać, szczególnie przy kliknięciu wymagającym dodatkowych obliczeń (np oddaniu strzału i symulacji toru lotu pocisku). Czy posiadasz dedykowaną kartę graficzną?