Myrco

Member
 • Content count

  597
 • Joined

 • Last visited

medal medal medal

Community Reputation

148 Neutral

About Myrco

 • Rank
  Pilot officer

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

1,445 profile views
 1. Pekne. Som zvedavý na akej mape sa to objaví. Ale hádam že to nebude kľučkovať pomedzi tie ostrovčeky.
 2. Ak si správne spomínam tak prídavné nádrže podla QA sa mali riešiť v ptatchi 1.47 no odvtedy ubehlo hodne času a nič som o nich ani nečítal.... to isté aj s pristávacími svetlami po ktorých by mali zvýšiť pravdepodobnosť výskytu nočných bitiek.
 3. No veď zatiaľ ukázali len 2 či 3 mapy ... ďalších 5 môže byť pre väčšie lode na vyšších rankoch... či to je len moje prianie? D:
 4. Kromě obecných vylepšení hratelnosti nám všechny tyto změny dovolí do hry přidat i větší plavidla. To som zvedavý aká najväčšia loď sa objaví pri spustení open bety.
 5. Tak pozerám že po troche začínajú dewblogy.... tak som zvedavý, či pribudne aj dáky nový hrateľný prvok alebo to budú zase len nové stroje a mapa.
 6. Sa mi zdá že som kdesi čítal že Crossout má dakedy v lete prejsť do open bety no či to je pravda netuším. Čo sa týka tých lodí tak si myslím že sa to ešte len ukáže ako bude nasledovať vývoj... už bolo niekoľko tých testovaní no nič zásadné sa nezmenilo akurát nahodia nový model člnu prípadne dáku mapu... nebolo by od nich zlé keby napísali dáke plány ako by chceli aby to vypadalo že by sme si urobili obraz. Napríklad tie väčšie lode ako torpédoborce atd. ešte stále nepotvrdili no ani nevyvrátili pokiaľ viem, to isté s módami či bude 1,2 alebo 3 atd. Už dlho som nevidel poriadne QA ako bývali kedysi ... každý mesiac 20-30 otázok... teraz keď sa objaví pár info. raz za 2-3 mesiace, aj to sa skoro nič nové z toho nedozviem.