MarTum

Member
 • Content count

  2,908
 • Joined

 • Last visited

medal

Community Reputation

2,395 Outstanding

About MarTum

 • Rank
  Soon™®

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Moscow, Kreml

Recent Profile Visitors

5,013 profile views
 1. Wyjdzie to samo co jest od kilkunastu części. Ukonsolowiona rozgrywka stworzona pod szybkie zabijanie bez celowania. Szybkostrzelne SMG, celny spray tak aby padem się wygodnie ubijało i tyle będzie z nowego COD. Ten sam crap polegający na strzelaniu sprayem z SMG z biodra. Battlefield 1 wypuści dobry dodatek i zamiecie COD prawdopodobnie. Kochałem grać w multi MW2. Było dla mnie tak mega grywalne, potem, BO1 trzymało poziom, a potem im dalej tym bardziej robiło się to jakieś takie byle jakie i niegrywalne dla mnie. Kupiłem Battlefield 3 i zakochałem się w TDM w Battlefieldach. Potem BF4, hardline i teraz BF1. Super mi się gra w TDM ( nie zawsze ponieważ gra straszliwie mnie denerwuje czasem nieporadność i głupota teamu ) w porównaniu do ostatnich COD.
 2. Giną no bo jak widzi je przykładowy Bambus przez 3 budynki to przygotowuje działo i czeka aż wyjedzie mu w pole rażenia niczego nieświadomy randomek. Nby się kitrasz za zabudowaniami, a w rzeczywistości widać Cię jak na dłoni, więc jak tu nie ginąć jak grasz z kimś kto jedzie na ULQ.
 3. ULQ daję gigantyczną wręcz przewagę na niektórych mapach. Są takie sytuacje, że widzisz przeciwnika jadącego za kilkoma budynkami. Czasem nawet z odległości kilkuset metrów widać czysty czołg wroga, podczas gdy w rzeczywistości stoi on schowany za płotem, ścianką itp. Płot się nie wyświetla, za to czołg tak. EDIT: w tym poście pokaz możliwości ULQ - legalnego wallhacka od twórców gry. https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/350954-planowane-zmiany-w-br-luty-2017/&do=findComment&comment=6770349
 4. Ze ściany czy z pada ?
 5. Moje "brzydkie wyrazy" w grach online nalezy liczyć w dziesiątkach tysięcy. Jak nie idzie po mojej myśli, przegrywam nie z własnej winy, wróg gra jak ostatnia menda to hurtowo sypię na czacie brzydkimi wyrazami. Ostatnio pogrywam w BF1 i jak ta gra mnie denerwuje to głowa mała. Takie wiązanki lecą czasem, że aż mi wstyd. Poprostu gry online działają na mnie jak płachta na byka jak mi nie idzie lub jak przeciwnik nie chce "współpracować"
 6. Dam wam radę. Weźcie sobie BT-5, wymaksujcie załogę na total max i delektujcie się grą. Naprawdę. BT-5 ma wielki firepower, bardzo szybki reload, dobrą mobilność. Pociski przebijają wszystko i demolują bo to APHE i detonują wszelkie napotkane puszki prawie zawsze jednym strzałem. Naprawdę gra się super takim BT-5 z BR 1.0
 7. Szczytem było by ustawienie rozgrywki tak aby wygrywało się kombinowaniem skutecznego dobru amunicji i celowania + kątowaniem pancerza i chowaniem weakspotów, a nie jak teraz pół tabeli wygrywa bo ma po prostu +100mm przewagi pancerza i +100mm przewagi penetracji.
 8. Galaktyczny dopiero co zamknął temat, a tu V2 odrazu. Zdenerwujecie chłopaka niepotrzebnie
 9. Jest to prawda. Mam usunięty WT i niedługo skończy mi się abonament na pisanie na forum. Usunąłem bo wkurwiało mnie to granie przeciwko ludziom których uszkodzić mogę tylko od boku, do tego upierdliwe samoloty na RBGF do których miałem straszliwego pecha ostatni czas.
 10. Problem jest jeden - mało graczy. Jak by grało 100 tyś to by mieli o wiele szersze pole do manewru.
 11. Taki mamy klimat system BR i MM w grze.
 12. Bycie na celowniku KW-2 to największy strach jaki można poczuć w WT.
 13. To tak ma być. To jest przygotowanie do pokonywania przeszkód wodnych.
 14. Który z tych dwóch pojazdów jest lepszy całokształtem waszym zdaniem i dlaczego ? Pod uwagę obowiązkowo należy wziąć BR który ma spore znaczenie w tym przypadku. Tygrysa mam od 10 lat, za to IS nie mam ale tak sobie patrzę i patrzę IS-1 BR niższy, pancerz grubszy, profil pancerza różnoraki. Potem wracam do Tyrgysa no i pancerz cieńszy, do tego pionowy no i walą do niego mocniejsze działa z racji wyższego BR. Tygrys lepsza armata ale znowy sytuację ratuje niższy BR IS-a dzięki czemu częściej strzela do miększych celów. Po stronie tygrysa jest depresja działa i chyba reload ale różnica chyba dosyć niska. Jak byście mieli wybrać jeden z pojazdów to który i dlaczego ?