Jump to content


RaindogPL

Member Since 04 Feb 2013
Offline Last Active Sep 30 2013 12:59 AM
-----

Posts I've Made

In Topic: Ciężkie dwusilnikowe myśliwce. Czy jest sens grać na HB?

29 September 2013 - 02:26 AM

Beaufighter na 5 poziomie jest mocno OP. Jak kogoś pociągniesz z działka, to tylko kwestia czasu, kiedy spadnie. Co więcej, prezentuje w miarę przyzwoitą zwrotność i przyspieszenie... no i ta niesamowita wytrzymałość kadłuba. Pamiętam walkę, w której rzuciły się na mnie 3 x BF109. Skrzydła wyglądały jak sito, kadłub zyskał dwa okna - ogólnie wszystko czerwone, tylko silniki różowe. Jakimś cudem uciekłem (dostałem wsparcie), doleciałem do lotniska i wylądowałem bez kół. Gram krótko, jako relaks pomiędzy oblatywaniem P-47 i Typhoona MK1

 

P-38 - rozegrałem może 2-3 walki i na razie mogę stwierdzić jedno - ten samolot ma niewiele atutów. Chyba jedyna sensowna taktyka, to wspinać się na zapleczu i nurkować i włączyć się do walki, gdy FW i BF się trochę zniżą. Co ważne, dobrze aby atak był z zaskoczenia, gdyż celowanie podczas nurkowania tez nie najlepsze.


In Topic: [HB] Specyfikacja techniczna samolotów

28 September 2013 - 12:04 AM

Naładowanym Yer'em nie jestem w stanie wystartować, gdyż zawsze wcześniej rozbijam się o pierwsze wzniesienie. ...ale akurat tu parametry lotu są dobrze przedstawione.


In Topic: How to fly a Republic P-47 Thunderbolt

20 June 2013 - 12:43 PM

[HB] How to flight with it? It's so slow. I bought it, because I had hope, it will be the fighter like bf109 - climb and dive, but it too slow - slower then p39. Maybe unexeprienced crew or first engine did it? Naturally, I flight without any bombs and rockets.


In Topic: Oni już tu są :( R.I.P WT.

24 April 2013 - 01:20 AM

Przyznam, że w ostatnim czasie gram rzadko, choć jak już przysiądę, to trochę na dłużej. W WoT natomiast miałem przerwę jakieś 4 miesiące. I co?

 

Nigdy wcześniej nikt nie napisał do mnie - stupid polish - np. po tym, jak zniszczyłem mu czołg. Teraz, w ciągu kilku godzin dostało mi się kilkakrotnie. Pierwsza bitwa - jakiś teamkiller i wszędzie lecą kur...., spier.... Aż odechciewa się grać. Najgorsze, że w najbliższym czasie to samo czeka WT. Ta gra jest darmowa - muszą się zjawić. 

 

Co do samych siemkowiczów. Dzieciaki znajomych - jak przyjeżdżają okupują mi kompa - właśnie w ten sposób zaczynają bitwę. Mają - uwaga - ok. 10 lat. Zero taktyki, jakiejś kreatywności, lecz na AB w WT całkiem nieźle sobie radzą - 3-4 kille na bitwę. W WoT jest już tragedia - ...ale uwaga - WR ok. 46%. W tym przypadku zastanawiam się, jak możliwe są gorsze statystyki, a jednak zdarza się spotkać 42% przy 1100 bitwach.

 

Pocieszenie? FRB - tu nie będzie ich za wiele. Nie wystartują.